بیوگرافی احسان بی آزار تهرانی روحانی طلبه بوکسور و همسرش +‌عکس

بیوگرافی احسان بی آزار تهرانی روحانی طلبه بوکسور و همسرش +‌عکس

حجت الاسلام احسان بی آزار تهرانی متولد سال ۱۳۵۷ در تهران بوده و هم اکنون تولیت امامزاده صالح تهران را بر عهده دارد. وی در دوران نوجوانی بوکسور بوده و سپس وارد حوزه علمیه شده است و حالا یکی از روحانیون مطرح کشورمان می باشد. درس طلبگی می‌خواند و همچنین از جمله مداحان و واعظان سرشناس در شهر تهران است که در ایام محرم و سفر منبرهای سخنرانی و مداحی او بسیار گرم بوده و از جمل جهادگران اسلامی در مناطق محروم می‌باشد.

بیوگرافی احسان بی آزار تهرانی روحانی طلبه بوکسور و همسرش +‌عکس

بیوگرافی

حجت الاسلام احسان بی‌آزار تهرانی متولد سال ۱۳۵۷ در شهر تهران می‌باشد ایشان تولیت امامزاده صالح تهران را بر عهده داشته و از جمله علمای روحانی در حوزه و دانشگاه می‌باشد

حجت الاسلام بی‌آزار سال‌ها پیش در سن ۱۷ سالگی ورزش بوکس به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کرد و قرار بود که برای مسابقاتی به ترکیه اعزام شود اما با مخالفت خانواده روبرو شد و بعداً بر اساس یک خواب که تا کنون برای کسی تعریف نکرده به دنبال حوزه می‌رود

به عشق محمدعلی کلی روحانی شد

او میگوید عاشق «محمدعلی کلی» بودم. ۱۸ ساله بودم که در اوج آمادگی جسمی برای شرکت در مسابقات انتخابی تیم‌ملی خوابی دیدم که از تعریفش معذورم، اما این خواب حکم یک مأموریت دینی را برای من داشت. صبح که بیدار شدم به پدرم گفتم باید به حوزه بروم و ثبت‌نام کنم.

بیوگرافی احسان بی آزار تهرانی روحانی طلبه بوکسور و همسرش +‌عکس

پدرم فکر کرد حوزه بسیج را می‌گویم، اما وقتی در جواب گفتم حوزه علمیه! پدرم شوکه شد. در خانواده ما سابقه نداشت. شنیدن این حرف آن هم از زبان یک بچه پرشروشور ‏، با مدل موی خاص بوکسورها و … عجیب‌تر هم بود. خلاصه با همه مخالفت‌هایی که خانواده‌ام داشت، وارد این وادی شدم.

همسر و فرزندان

ایشان در ۱۹ سالگی ازدواج کرده و یک فرزند پسر و دو دختر دارد.

بیوگرافی احسان بی آزار تهرانی روحانی طلبه بوکسور و همسرش +‌عکس

حجت الاسلام بی آزار درباره همسرش و خانواده همسرش می گوید: پدر خانمم پزشک قدیمی بودند. شاید افرادی فکر می‌کردند اگر من بروم حوزه دیگر کسی به من حتی زن نمی دهد. من ۱۹ سالگی ازدواج کردم.

حضور در حوزه علمیه

ایشان در خصوص ورود به حوزه علمیه میگوید شب خواب دیدم و صبح احساس کردم که باید به سمت حوزه بروم و چون آدم هیجانی و اجتماعی بودم همه فکر می‌کردند که در حوزه دوام نمی‌آورم

بیوگرافی احسان بی آزار تهرانی روحانی طلبه بوکسور و همسرش +‌عکس

ایشان از جمله مدرسین دانشگاه حوزوی می‌باشند و در زمینه فعالیت‌های جهادی در زابل در سه سال گذشته توانستند به عنوان یک جهادگر در مناطق محروم فعالیت کنند.

همچنین ببینید:

بیوگرافی حاج آقا مهدی دانشمند و همسر و فرزندانش + عکس

بیوگرافی حجت الاسلام محسن قرائتی و همسرش و فرزندان +جنجالها

فعالیت در بوکس

در ۱۷ سالگی، ‌وقتی قرار بود برای مسابقاتی به ترکیه برود ولی با مخالفت مادرش مواجه شد. بعد او هم طبق یک خواب، که برای هیچ‌کسی تعریف نکرده‌ سراغ حوزه می‌روند. در آزمون ورودی رتبه‌ی خوبی کسب می‌کند و بعد هم مسیر زندگی او تغییر می‌کند.

بیوگرافی احسان بی آزار تهرانی روحانی طلبه بوکسور و همسرش +‌عکس

علت کناره گیری از بوکس

حجت الاسلام احسان بی آزار تهرانی میگوید مادرم رضا نبود به این قصه. مسابقات مشت‌زنی مردم فکر می‌کنند همه‌اش ضربه و لطمه خوردن و این‌هاست ولی در اصل این نیست بیش‌تر تفکر است و سرعت‌العمل و چالاکی.

من دانشگاه تدریس می‌کردم، دانشگاه امارات. واحد نالج ویلج می‌رفتم. با لباس می‌رفتم کلا بلک لیستم کرده‌اند. رفیق‌های دوبی‌ای‌ام را هم دیگر نمی‌توانم ببینم. خب من ماه رمضان تبلیغ رفته‌ام، محرم رفته‌ام، صفر رفته‌ام. ده‌ها پرواز می‌رفتم. استاد پروازی بودم. شنبه‌‌ها نُه صبح می‌رفتم کلاس تا نُه شب. دو هفته یک‌بار پرواز داشتم. چند ترم رفتیم. متعدد. حساس شدند روی‌مان. با لباس هم بودیم. الحمدالله آن‌جا هم اثرگذار بودیم در دانشگاه، که دیگر من را بلک لیست کردند.

بیوگرافی احسان بی آزار تهرانی روحانی طلبه بوکسور و همسرش +‌عکس بیوگرافی احسان بی آزار تهرانی روحانی طلبه بوکسور و همسرش +‌عکس

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *