بیوگرافی احمدرضا مسن آبادی از اراک تا مردان آهنین +عکس و سوابق

بیوگرافی احمدرضا مسن آبادی از اراک تا مردان آهنین +عکس و سوابق

بیوگرافی احمدرضا مسن آبادی

احمدرضا مسن آبادی متولد 1382 در اراک بوده و اهل اراک است او با شرکت در مسابقه مردان آهنین به شهرت رسید و توانست زور و بازوی خود را به رخ همگان بکشاند و از فیزیک بسیار خوبی برخوردار است.

در یک خانواده شش نفره به دنیا امده و دارای یک خواهر و دو برادر است.

بیوگرافی احمدرضا مسن آبادی از اراک تا مردان آهنین +عکس و سوابق

شغل او در حال حاضر مالک یک باشگاه بدنسازی است و قبلا به کمک پدرش میوه فروشی میکرد و در کنار آن حرفه بدنسازی را هم ادامه میدهد و توانسته در استان مقام های مهمی را کسب کند.

شروع فعالیت

احمدرضا مسن آبادی زمانی که کودک بوده به شدت به فیزیک بالا و بدنسازی علاقه داشت و در خانه وسایل سنگین را جا به جا میکرده است (بیوگرافی زانکو قاسمی) او در سال 1400 توانست یک سالن را اجازه کند و آن را تبدیل به باشگاه بدنسازی کند و تمام وقت به ورزش بپردازد.

و نزدیک به 6 سال است که به صورت حرفه در مسابقات قدرتی شرکت میکند.

بیوگرافی احمدرضا مسن آبادی از اراک تا مردان آهنین +عکس و سوابق

او زمانی که مسابقه مردان آهنین را تماشا میکرد علاقمند به این مسابقه شده است (بیوگرافی محمدرضا تازه رو) و از سن 14 سالگی این مسابقه را دنبال میکرده و دوست داشته شبیه محراب فاطمی شود.

احمدرضا مسن آبادی علاقمند است تا تلاش زیادی کند تا بتواند کمک حال پدرش شود و زحمات او را جبران کند و برای این هدف تلاش میکند.

سوابق

فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام، مرحله نهایی پانزدهمین دوره مسابقات قوی‌ترین مردان کشور ۱ اسفندماه به میزبانی دانشگاه ولایت شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

این دوره از رقابت‌ها با حضور ٥١ ورزشکار پیگیری شد و در نهایت ١٠ نفر از مدعیان قهرمانی کشور به مرحله نهایی راه یافتند.

مرحله نهایی مسابقات قوی‌ترین مردان کشور در استان سیستان و بلوچستان، (بیوگرافی رضا قیطاسی) با حضور قهرمانان راه‌یافته به این دور از رقابت‌ها از عصر روز ۱ اسفندماه پیگیری شد که درنهایت محسن مسن‌آبادی توانست با غلبه بر سایر رقبا بر رتبه اول مسابقات قوی‌ترین مردان کشور در سال ۱۳۹۹ بایستد.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *