بیوگرافی ارشیا توکلی و همسرش +عکس و اینستاگرام و خانواده

بیوگرافی ارشیا توکلی بازیگر جوان و همسرش +عکس و اینستاگرام و خانواده و تصاویر و مصاحبه ارشیا توکلی و سوابق و لیست فیلم و سریالهای ارشیا توکلی را در این صفحه ببینید.

بیوگرافی ارشیا توکلی و همسرش +عکس و اینستاگرام و خانواده

بیوگرافی ارشیا توکلی

ارشیا توکلی در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۹ در تهران به دنیا آمده است او مجرد میباشد

وی تک فرزند می باشد و فضای خانه آنان طوری بوده است که ارشیا با این که تک فرزند بوده، خیلی مستقل بزرگ شده و از بچگی روی پای خود ایستاده است

بیوگرافی ارشیا توکلی و همسرش +عکس و اینستاگرام و خانواده

تحصیلات ارشیا توکلی

او در رشته حقوق تحصیل کرده است و دانشگاه خود را در مقطع لیسانس به پایان رسانیده است.

ایشان بیان می کند:از وقتی که خود را شناختم متوجه شدم وجود دارم هنرپیشگی را در خود دیدم.

ارشیا زمانی که شش سال بیشتر نداشت در تئاترهای گوناگون حاضر بوده است و وقتی که ۸ سال سن داشت پابه کانون پرورش فکری تئاتر نهاده است.

ارشیا توکلی دوره‌های هنرپیشگی را در آموزشگاه تخصصی هنرپیشگی در سالهای ۹۵ تا ۹۸ سپری نموده است.

آغاز کار هنری ارشیا توکلی

آقای توکلی فعالیت رسمی خودش را در قاب دوربین از سال ۱۳۹۶ با مجموعه سه‌شنبه شب ساخته صادق پروین آشتیانی آغاز نموده است.

پس از آن در دو فیلم از جمله:

خانه چوبی «نخستین فیلم سینمایی آموزشی» و همچنین فیلم کوتاه همه چیز در یک تخت آغاز شد د یکی از کاراکترهای شاخص به همراهی بهزاد فراهانی هنرنمایی نمود.

ولی بیشترین فعالیت تئاتری را در سال ۹۷ انجام داده است و در تئاتر هایی از قبیل : واتلاف، مالیخولیا و دیوان تئاترال نمایشنامه خوانی نمود.

در فجر پلاس با اجرا نمودن یک تئاتر پرفورمنس به اسم بی وزنی خیلی خوش درخشید.

بیوگرافی ارشیا توکلی و همسرش +عکس و اینستاگرام و خانواده

درخشش در سریال همگناه

ایشان در مورد فعالیت های اخیر در سال ۹۸ افزود: برای من سال ۹۸ سال خیلی بااهمیت و پر فعالیتی بود و این توسط فعالیت های پیشین من و فعالیت با هنرپیشگان معروف بود.

برای مجموعه هم گناه آقای محسن جزینی دستیار محسن کیایی کارگردان فیلم از من تست گرفتند و من برای ایفا در این فیلم منصوب شدم که برای من خیلی با ارزش بود.
تیم مجموعه هم گناه یک تیم بسیار ماهری بود و ایفا مقابل دوربین آقای کیایی برای من بسیار راحت بود.
از نظر من فعالیت مقابل دوربین آقای برای هر فردی ضروری می باشد.

بیوگرافی ارشیا توکلی و همسرش +عکس و اینستاگرام و خانواده

سوابق ارشیا توکلی

ارشیا توکلی پس از فیلم همگناه در تله فیلم مرتضی ساخته محمد حمزه ای در کاراکتر مهم در کنار محمد حاتمی که کاراکتر پدر ایشان را عهده دار بود.

وی بزرگترین شانس خودش آشنایی با محمد حاتمی می داند و در این باره افزود: آقای محمد حاتمی من را برای بازی یکی از کاراکترهای مهم نمایش ملت عشق برای فراخوانند که خیلی فعالیت پر سر و صدایی شد و من در این نمایش با چهره های مشهوری از جمله :

نسیبه ادبی، کامران تفتی، روزبه نعمت‌اللهی و نیکی مظفری افتخار همکاری را داشتم.
من در نمایش ملت عشق کاراکتر جوانی مولانا را ایفا نمودم.

این نمایش در سالن برج میلاد روی صحنه رفت ومن هم در مقابل هزار و ۸۰۰ نفر بیننده به اجرای مونولوگ را ایفا نمودم.

بیوگرافی ارشیا توکلی و همسرش +عکس و اینستاگرام و خانواده

توکلی نخستین هنرپیشه ای می باشد که در سن خیلی کم موفق شد در یک تئاتر بزرگ در یک کاراکتر مهم بازی کند و ایشان برای ایفای در فیلم کوتاه نفیر هم ۷ کیلو وزن کم نمود و نی زدن را آموخت.

الگوی بازیگری

ایشان بیان می‌کند: من الگویی به آن صورت ندارم.

در هنرپیشگی تلاش نمودم از بیشتر هنرمندان نکته‌های مثبت آنها را الگویم جای بدهم.

برای مثال: از خانم هنگامه قاضیانی کتاب خواندن، آقای پرویز پرستویی انساندوستی، از نسیم ادبی اقتدار در صحنه، از بهزاد فراهانی خاکی بودن و از محمد حاتمی اصالت هنر را آموختم، که این به معنای درک از هنر شاخص تر از پول می باشد.

اگر بخواهم به صورت کلی بیان کنم: من تلاش نمودم خوبی های دیگران را بیاموزیم تا در خودم چیزی را ایجاد کنم که برای بسیاری الگو باشد، ولی هنوز بسیار زود می‌باشد.

هنرپیشه مورد علاقه ارشیا توکلی

از میان چهره های ایرانی به شهاب حسینی ارادت بسیار خاصی نیز دارم، به خاطر اینکه در کنار وی همکاری داشته ام و از میان هنرمندان بین المللی تام هاردی، آل پا چینو و دی کاپریو هستند، که به آنها علاقه مند هستم.

بیوگرافی ارشیا توکلی و همسرش +عکس و اینستاگرام و خانواده

جذابیت نقش هم گناه و کاراکتر دوست داشتنی آقای توکلی:

ایشان بیان می‌کند : از میان همه‌ی کاراکتر هایی که ایفا نمودم تمامی آنها را دوست دارم و میان آنان هیچ فرقی نمی باشد، ولی پرویز در مجموعه هم گناه به دلیل غیرتی بودن، عصبی بودن و بدجنس بودن برای من خیلی جذاب بود و در کل این کاراکتر برای من یک چالش داشت و آن هم این می باشد، که این نقش از خود واقعی من بسیار دور بود و من آدمی درونگرا می باشم و شخصیت یک انسان برونگرا را ایفا نمودم.

آینده هنرپیشگی

آقای توکلی اعتقاد دارد آینده هنری یک هنرپیشه در گرو فعالیتهای می‌باشد، که در آن ایفای نقش می نماید .
ایشان بیان می‌کند: من خیلی درخواست ها را رد نمودم به خاطر اینکه نظر من این می‌باشد، فیلمنامه باید خوب باشد تا به شعور بیننده توهین نشود و این که فیلمنامه خوب آینده خوبی برای هنرپیشه می باشد.

ولی این را بگویم علاقه دارم که هنرپیشگی را عنوان یک هدف گسترش بدهم و بین المللی فعالیت کنم و یا اینکه تنهامتعلق به یک منطقه خاص نباشم به گرفتن اسکار نیز بسیار فکر می کنم.
ولی این که، هنرپیشه بین المللی شدن احتیاج به تمرین و مطالعه بسیاری نیز دارد، ولی در هر حال این هدف من می باشد و برای او بسیار تلاش و کوشش خواهم نمود.

یکی دیگر از هدفهای من این می باشد، که در هنرپیشگی ماندگار بشوم به خاطر اینکه بسیاری از هنرمندان بوده اند، که چندی زیاد مشهور شدند و پر فعالیت، ولی بعد از چندی از یادها رفته اند، نظرم من ماندگار شدن در ذهن بیننده خیلی اهمیت دارد.

بیوگرافی ارشیا توکلی و همسرش +عکس و اینستاگرام و خانواده

اوقات فراغت و علاقه های ارشیا توکلی

او عاشق بهار و علی الخصوص اردیبهشت ماه می باشد.
ایشان بیان می‌کند: در هنگام بیکاری خودم نخستین اولویتم مطالعه کردن و پس از آن مشاهده کردن فیلم می باشد، ولی در کنار آن ها به ورزش و بیرون رفتن نیز علاقه دارم.

علاوه بر هنرپیشگی فعالیت دیگر به عنوان شغل

او بیان می‌کند: هنرپیشگی در همه جهان به عنوان یک شغل شناخته شده است، ولی در کشور ما برای آن تضمینی نمی باشد، ولی در هر حال من آن را شغل می‌دانم و نظرم این است که هنرپیشگی از دشوارترین فعالیت های دنیا می‌باشد.
حداقل برای من، به خاطر اینکه من خیلی در کارهایم غرق می‌شوم و تا چندی پس از پایان فیلم هنوز با آن نقش زندگی می کنم و این جنگ روانی و این احساس برای من اندکی دشوار می‌باشد.

وی در ادامه می‌گوید: علاقه بسیار به حقوق و قضاوت نیز دارم و امکان دارد در آینده در این عرصه نیز کار شغلی داشته باشم.

آقای توکلی اکنون در حالی ایفای یک فیلم سینمایی می باشند، که به خاطر سکوت خبری نمی توانیم اطلاع هایی درباره آن بدهیم، ولی این قول را میدهیم که تا خبر تازه ای از این قسمت به دست ما رسید حتما آن را بروز می دهیم.

در پایان برای آقای توکلی آرزوی موفقیت و درخشش بسیار را نیز داریم.

بیوگرافی ارشیا توکلی و همسرش +عکس و اینستاگرام و خانواده

بازیگر نقش سلیم در سریال حکم رشد

ارشیا توکلی بازیگر جوانی است که هم در سینما و هم در شبکه نمایش خانگی حضور داشته و حالا در سریال حکم رشد نقش سلیم را بازی کرده است

توکلی متولد سال 1379 است. او که از سنین کم به بازیگری علاقه داشت همواره دنبال راهی بود تا وارد این عرصه شود اما برای ادامه تحصیل ترجیح داد در رشته دیگری درس بخواند و حقوق را انتخاب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.