بیوگرافی استفانی فراپار داور فوتبال و همسرش +پیج اینستاگرام و عکس

بیوگرافی استفانی فراپار داور فوتبال و همسرش +پیج اینستاگرام و عکس

استفانی فراپا داور فوتبال با نام دیگر استفانی فراپار متولد ۱۴ دسامبر ۱۹۸۳ ‏در اربله، فرانسه است که در برای اولین در تاریخ جام جهانی فوتبال بازی میان آلمان و کاستاریکا در دور سوم دیدارهای مرحله گروهی جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر در بازی مردان به عنوان داور قضاوت کرد.

استفانی فراپار اولین زن در تاریخ فوتبال است که در مسابقات جهانی میان تیم‌های مردانه سوت می‌زند. استفانی فعالیت حرفه ای خود را به عنوان داور فوتبال از سال ۲۰۰۹ آغاز کرد و در طول فعالیت های خود در مسابقات بین المللی و مسابقات داخلی کشورش سوت زده است.

بیوگرافی استفانی فراپار stéphanie frappart داور فوتبال جام جهانی 2022 و همسرش با پیج اینستاگرام و عکس و تصاویر استفانی فراپار و ماجرای داور شدن در جام جهانی را در ادامه بخوانید.

جام جهانی قطر در کتاب تاریخ ثبت خواهد شد، زیرا استفانی فراپارت اولین زنی خواهد بود که در یک مسابقه مردان داوری می کند. زن فرانسوی در بازی کاستاریکا مقابل آلمان مسئولیت عدالت در زمین را بر عهده خواهد داشت و کارن دیاز مکزیکی نیز همراه او در کنار زمین خواهد بود.

استپهانی فراپارت، داور فرانسوی ممکن است رزومه درخشان خود را با یک مسابقه جام جهانی به اوج برساند، اما او همچنین رکوردی شایسته چندین رکورد در قاره کهن دارد. در دوئل بین تیکوس و توتون ها در ورزشگاه آل بیت، فراپارت توسط نوزا بک برزیلی و کارن دیاز مدینا مکزیکی کمک خواهد شد. داور چهارم سعید مارتینز هندوراسی خواهد بود.

بیوگرافی استفانی فراپار داور فوتبال و همسرش +پیج اینستاگرام و عکس

بیوگرافی استفانی فراپار stéphanie frappart

استفانی فراپار متولد ۱۴ دسامبر ۱۹۸۳بوده و داور فوتبال فرانسوی است او اولین داور زن جام جهانی 2022 بوده است.

فراپار در شهر نویی سور سن بزرگ شد و در سن 13 سالگی شروع به داوری بازی های جوانان کرد.

در زمانی که او 18 ساله بود بازی های ملی زیر 19 سال را داوری می کرد.

بیوگرافی استفانی فراپار داور فوتبال و همسرش +پیج اینستاگرام و عکس

سوابق

در سال 2011، فراپار شروع به داوری مسابقات دسته سوم فوتبال مردان فرانسه کرد.

استفانی فراپار در سال 2014، فراپار اولین زنی بود که در لیگ 2، رده دوم فوتبال حرفه ای مردان فرانسه، داوری کرد.

استفانی فراپار به عنوان داور در جام جهانی 2015 FIFA زنان در کانادا قضاوت کرد.

او از سال 2009 در فهرست داوران بین‌المللی فیفا قرار داشته است و چندین بازی مهم را قضاوت کرده است.

بیوگرافی استفانی فراپار داور فوتبال و همسرش +پیج اینستاگرام و عکس

او اولین زنی بود که در سال 2019 یک مسابقه بزرگ اروپایی مردان و یک بازی لیگ 1 فرانسه را قضاوت کرد و اولین زنی بود که در سال 2020 یک بازی لیگ قهرمانان اروپا را قضاوت کرد.

در سال 2021 فراپارت اولین زنی بود که مسئولیت یک مسابقه مقدماتی جام جهانی مردان را بر عهده گرفت.

در سال 2022 او یکی از سه داور زن بود که برای قضاوت در جام جهانی مردان انتخاب شد.

اولین قضاوت در جام جهانی و لیگ اروپا

در 3 دسامبر 2018، فراپارت به عنوان قضاوت در جام جهانی فوتبال زنان 2019 در فرانسه منصوب شد.

بیوگرافی استفانی فراپار داور فوتبال و همسرش +پیج اینستاگرام و عکس

در 2 دسامبر 2020، او اولین زنی بود که یک بازی لیگ قهرمانان اروپا بین یوونتوس و دیناموکیف را قضاوت کرد.

در مارس 2021، فراپارت بازی برگشت لیگ قهرمانان زنان یوفا بین اتلتیکو مادرید و چلسی را قضاوت کرد.

در اواخر همان ماه، او اولین زنی بود که در مسابقات مقدماتی جام جهانی فیفا، در مسابقه بین هلند و لتونی قضاوت کرد.

در 7 می 2022، او داور فینال کوپه دو فرانس 2022 بود.

در 19 مه 2022، او برای استخر داوری در جام جهانی فوتبال 2022 انتخاب شد.

بیوگرافی استفانی فراپار داور فوتبال و همسرش +پیج اینستاگرام و عکس

دوست دارم تجربیاتم را به داوران جوان بدهم

استفانی فراپار میگوید برای من انتقال تجربیات مهم است. چون ما با توصیه هایی که وقتی داور جوان هستیم رشد می کنیم. من، به لطف افرادی که در داوری من را همراهی کردند، تکامل یافتم. در فدراسیون داوران زن D1 را نیز بر عهده دارم. سعی می کنم مهارت هایم را با آنها در میان بگذارم و در پیشرفت آنها کمک کنم. این راهی است برای پس دادن آنچه به ما داده شده است.

من در مسابقات، در رسانه ها به چالش کشیده می شوم، اما این تصور را دارم که از سوی بازیکنان یا مربیان، کمی خویشتن داری بیشتر است.

می‌توانم تجربه‌ام را در مورد آنچه که میانجی‌سازی با پخش مستقیم مسابقات از تلویزیون انجام می‌شود، در مورد فشارهایی که این امر ایجاد می‌کند، به اشتراک بگذارم… عموماً بیشتر این نگرانی‌ها است که داوران جوان به اشتراک می‌گذارند.

زن بودن در فوتبال مردان می تواند برخی از رفتارها را تغییر دهد. این رقابت وجود دارد و همیشه وجود خواهد داشت

من در مسابقات در رسانه ها به چالش کشیده می شوم، اما این تصور را دارم که از سوی بازیکنان یا مربیان، کمی خویشتن داری بیشتر است. ممکن است درگیری بیشتر  باشد.

درباره تفاوت فوتبال مردان و زنان حتمالاً برای سطوح پایین تر، ممکن است تفاوت های مشخص تری وجود داشته باشد. اما در سطح بالا، مانند مسابقاتی مانند یورو یا جام جهانی، واقعاً نه.

پس از آن به این معنا نیست که هیچ تفاوتی در بازی یا تاکتیک وجود ندارد، زیرا ممکن است تفاوت هایی در رویکرد بین فوتبال آمریکای جنوبی و فوتبال اروپا وجود داشته باشد.

هیچ پیجی در اینستاگرام ندارم

استفانی فراپار میگوید من هیچ حساب کاربری در رسانه های اجتماعی ندارم چون نظرات کاربران کارشناسانه نیست و متعصبانه است صادقانه بگویم از این نظرات بسیار جدا هستم. من مطمئناً قبلاً نظرات را دیده‌ام، اما به آنها توجه نمی‌کنم.

به طور کلی، من نیازی ندارم که بدانم مردم در مورد من چه فکری می‌کنند، یا از نگاه دیگران به من شناخت پیدا کنم.

بیوگرافی استفانی فراپار داور فوتبال و همسرش +پیج اینستاگرام و عکس

داوری بازی کاستاریکا و آلمان در جام جهانی

کاستاریکا و آلمان یک مسابقه با پیامدهای مستقیم برای هر دو تیم برای صعود به مرحله یک شانزدهم است و بسیار مهم است که داوری از بالاترین کیفیت برخوردار باشد و فراپارت قبلاً نشان داده است که استعداد کافی دارد.

لازم به یادآوری است که این بازی در گروه E یک بازی انجام بده یا بمیر خواهد بود، زیرا در حال حاضر تیم کونکاکاف با 3 امتیاز در رده دوم قرار دارد، بنابراین در صورت پیروزی و عدم موفقیت ژاپن می تواند به مرحله یک هشتم نهایی راه یابد. این کار را مقابل اسپانیا انجام دهید، در حالی که آلمان تنها 1 امتیاز دارد و باید پیروز شود و امیدوار باشد که آسیایی ها حتی به تساوی هم نرسند.

بیوگرافی استفانی فراپار داور فوتبال و همسرش +پیج اینستاگرام و عکس بیوگرافی استفانی فراپار داور فوتبال و همسرش +پیج اینستاگرام و عکس بیوگرافی استفانی فراپار داور فوتبال و همسرش +پیج اینستاگرام و عکس بیوگرافی استفانی فراپار داور فوتبال و همسرش +پیج اینستاگرام و عکس بیوگرافی استفانی فراپار داور فوتبال و همسرش +پیج اینستاگرام و عکس

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *