بیوگرافی اسلام خلیل اف پسر فداکار روسیه +فیلم لحظه مرگ

بیوگرافی اسلام خلیل اف پسر فداکار روسیه +فیلم لحظه مرگ

بیوگرافی اسلام خلیل اف

اسلام خلیل اف پسر 15 ساله نوچوانی فدا کار که در 24 مارس 2024 زمانی که داعش به مجتمع کروکوس سیتی حمله تروریستی کرده بود و اقدام به قتل عام مردم کرد این پسر پچه به جای فرار سعی کرد به مردم کمک کند و چون به مجتمع آشنا بود راه های خروجی را به مردم اطلاع میداد تا از انجا خارج شوند این اتفاق در حالی رخ داد که چند دقیقه بعد خودش هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد.

اسلام خلیل اف کیست

اسلام خلیل اف 15 سال سن داشت و دانش اموز بود و به صورت نیمه وقت در مجتمع کروکوس سیتی کار میکرد که کمک خرج خانواده اش باشد که این اتفاق برایش رخ داد و جان باخت اما نامش به عنوان قهرمان در تاریخ روسیه ثبت شد و همه مردم روسیه و جهان از او به نیکی یاد میکنند.

بیوگرافی اسلام خلیل اف پسر فداکار روسیه +فیلم لحظه مرگ

به گزارش شبکه شرق، اسلام خلیل‌اف، نوجوانی که در مجتمع کروکوس سیتی، به صورت پاره‌وقت کار می‌کرد، با توجه به آشنایی با راه‌های خروجی ساختمان موفق شد عده زیادی را پس از حمله تروریستی نجات دهد.

فیلم کشته شدن و مرگ

رسانه‌های روسیه گزارش دادند که «اسلام خلیل‌اف» دانش‌آموز ۱۵ ساله با هدایت افراد حاضر در محل تیراندازی به خارج سالن در زمان حمله تروریستی به تالار شهر کروکوس مسکو، باعث نجات جان بیش از یکصد نفر شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *