بیوگرافی افشین بیابانگرد کشتی گیر الان کجاست +ماجرای انجمن معتادان

بیوگرافی افشین بیابانگرد کشتی گیر الان کجاست +ماجرای انجمن معتادان

بیوگرافی افشین بیابانگرد کشتی گیر

افشین بیابانگرد کشتی گیر پیشکسوت ایرانی متولد ۱۰ مرداد ۱۳۶۶ در پارس‌آباد، استان اردبیل میباشد او دارای 2 مدال نقره و یک مدال طلای اسیا میباشد.

او در سال 2017 در مسبقات آسیایی مدال نقره گرفت و از دنیای کشتی خداحافظی کرد.

افشین بیابانگرد بعد از خداحافظی از کشتی دیگر دراین عرصه وارد نشد و میگوید دیگر کشتی نمی‌بینم و در جریان شرایط آن نیستم. البته از این اتفاق هم راضی‌ام و دنبال کار و زندگی خودم هستم.

بیوگرافی افشین بیابانگرد کشتی گیر الان کجاست +عکس

سوابق

مدال نقره آسیا در سال 2012

بیابانگرد در وزن ۶۶ کیلوگرم در دور نخست استراحت داشت و درسپس مقابل جانگ کیو یان از کره جنوبی در دو وقت و با نتایج ۱ بر صفر و ۲ بر صفر به پیروزی رسید و در نیمه‌نهایی توانست پوگودین کشتی‌گیر سرشناس ازبکستانی را مغلوب کند. بیابانگرد در دیدار پایانی مقابل پان ژنگ از چین مغلوب شد و مدال نقرهٔ قهرمانی آسیا را بر گردن آویخت.

مدال طلای اسیا در سال 2016

افشین بیابانگرد پس از استراحت در دور نخست موفق به شکست حریفانی از قزاقستان و ترکمنستان شد و به فینال رسید. وی در دیدار پایانی وزن ۷۱ کیلوگرم رودرروی نور بیک خولماخوف از ازبکستان قرار گرفت و با حساب ۸ بر صفر و امتیاز فنی عالی به برتری رسید و با این پیروزی به مدال طلا رسید.

بیوگرافی و عکس افشین بیابانگرد کشتی گیر الان کجاست

مدال نقره اسیا در سال 2017

افشین بیابانگرد در وزن ۷۱ کیلوگرم افشین بیابانگرد پس از استراحت در دور نخست، توانست در دور دوم ۳ بر یک دیپاک از هند را شکست دهد. وی در دور بعد و در نیمه‌نهایی مقابل نور قاضی آسانگولوف از قرقیزستان با نتیجهٔ ۵ بر ۴ به پیروزی رسید و به دیدار پایانی راه یافت و در این دیدار مقابل تاکشی ایزومی از ژاپن با حساب ۲ بر یک شکست خورد و به مدال نقره رسید.

البته کسی به من بی‌معرفتی یا بدی نکرده و این اتفاق به این دلیل است که مسیر زندگی‌ام بعد از دوران قهرمانی تغییر کرده است. یک زمانی توانش را داشتم و علاقه‌مند بودم که در کشتی کار کنم اما بعد از دوران قهرمانی دیگر وارد کار آزاد شدم و این رشته را دنبال نمی‌کنم.

بیوگرافی و عکس جوانی افشین بیابانگرد کشتی گیر الان کجاست قهرمان آسیا

افشین بیابانگرد الان کجاست

افشین بیابانگرد میگوید دیگر کشتی نمی‌بینم و در جریان شرایط آن نیستم. البته از این اتفاق هم راضی‌ام و دنبال کار و زندگی خودم هستم. البته کسی به من بی‌معرفتی یا بدی نکرده و این اتفاق به این دلیل است که مسیر زندگی‌ام بعد از دوران قهرمانی تغییر کرده است. یک زمانی توانش را داشتم و علاقه‌مند بودم که در کشتی کار کنم اما بعد از دوران قهرمانی دیگر وارد کار آزاد شدم و این رشته را دنبال نمی‌کنم.

همچنین ببینید

بیوگرافی یونس امامی کشتی گیر و همسرش و پدر و مادر + افتخارات

محمدرضا مختاری کشتی گیر الان کجاست +فیلم جدید درگیری

بیوگرافی محمدرضا مختاری کشتی گیر فرنگی کار +عکس و حواشی

بیابانگرد، در پاسخ به این سوال که آیا دلش برای کشتی تنگ شده یا خیر، گفت: واقعیت را بخواهم بگویم، نه! یعنی اصلا وقت بیکاری ندارم که به این چیزها فکر کنم. صبح ساعت ۸ از خانه بیرون می‌زنم و یک بامداد به خانه برمی‌گردم. در حال ساخت ۲-۳ مجموعه ورزشی هستیم. البته در این ۳ یا ۴ سال دوستان از فدراسیون و خارج از آن پیشنهاداتی به من داشتند اما نمی‌توانستم قبول کنم. نمی‌توانم مثل برخی‌ها با یک دست ۱۰ هندوانه را بلند کنم. این کار درست نیست و پایمال کردن حق الناس است.

بیوگرافی افشین بیابانگرد کشتی گیر الان کجاست +ماجرای انجمن معتادان

درگیری با انجمن معتادان

سایت اعتماد؛ این انجمن نشست‌های خود را در زیرزمین همین ورزشگاه واقع در یاخچی‌آباد برگزار می‌کرده اما افشین بیابانگرد مدیر باشگاه، از آن‌ها می‌خواهد تا نشست‌های خود را در محل دیگری برگزار کنند.

کشمکش بین طرفین ادامه پیدل می‌کند. تا اینکه اعضای باشگاه با سلاح سرد و چوب به انجمن معتادان حمله کرده و آنها را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند. محل جلسه را هم تخریب می‌کنند.

در تصاویری که اعتماد آن‌لاین منتشر کرده چندین نفر با چاقو و قمه در حالی که ناسزا می‌گویند افراد انجمن معتادان گمنام را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند. مشخص نیست آتش زدن محل جلسات انجمن معتادان نیز توسط همان اعضای باشگاه صورت گرفته است یا خیر.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *