بیوگرافی اقدس تسلیمی دانشجوی ۸۱ ساله دانشجو دانشگاه تربیت‌ مدرس

اقدس تسلیمی دانشجوی ۸۱ ساله دانشجو دانشگاه تربیت‌ مدرس

بیوگرافی اقدس تسلیمی

اقدس تسلیمی متولد 1321 دانشجوی  81 ساله بوده که روز گذشته از رساله‌ دکترا خود در دانشگاه تربیت‌مدرس دفاع کرد.

امید به زندگی و پشتکار را باید این مادر اموخت که در سن 81 سالگی همچنان در حال تحصیل است و نمونه بارز ز گهواره تا گور دانش بجوی میباشد.

 

بیوگرافی اقدس تسلیمی دانشجوی ۸۱ ساله دانشجو دانشگاه تربیت‌ مدرس

بسیاری از افراد و مخصوصا جوانان با دیدن افراد میانسال یا سن بالاتری که در مسیر ادامه تحصیل گام برداشته اند تعجب می کنند و این سوال را می پرسند که ادامه تحصیل در چنین سنی به چه دردی می خورد؟! این درحالی است که بسیاری از افراد پس از گذراندن سی سالگی به فکر ایجاد تغییرات زیاد یا دنبال کردن اهدافی جدی می افتند.ادامه تحصیل در سنین بالا چه مزیت هایی دارد ؟

امروزه افراد مختلفی از جوانان تا میانسال ها به دانشگاه می روند اگر شما نیز قصد چنین اقدامی را دارید اما درباره آن نگران هستید بگذارید همین الان خیالتان را راحت کنیم چرا که ادامه تحصیل در این دوره می تواند مزایای بسیاری نیز داشته باشد که به کمک شما می آید. ادامه تحصیل در سنین بالا چه مزیت هایی دارد ؟

دانشگاه تربیت مدرس به عنوان شجره طیبه و مولود انقلاب اسلامی در سال 1360 تأسیس شد. دانشگاهی پیشرو در آموزش و پژوهش، با هدف تولید علم نافع، گسترش مرزهای دانش و فناوری، به ویژه تربیت اعضای هیأت علمی در علوم مختلف است که به توسعه و تقویت نهضت تولید علم و جنبش نرم‌افزاری و افزایش سهم تولیدات علمی و توسعه علوم انسانی و نیازهای ملی و فناوری‌های نوین و کاربردی با تعامل مراکز علمی، منطقه‌ای و بین‌المللی در حال فعالیت می‌باشد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *