بیوگرافی المیرا دهقانی بازیگر + عکس خانواده المیرا دهقانی

بیوگرافی المیرا دهقانی بازیگر + عکس خانواده و شخصی در اینستاگرام و سن و تحصیلات و آثار بازیگری و هنری و نحوه بازیگر شدن و ازدواج و همسر و عکس های جنجالی را در مجله شبونه مشاهده کنید.

بیوگرافی المیرا دهقانی بازیگر + عکس خانواده المیرا دهقانی

بیوگرافی المیرا دهقانی بازیگر

بازیگر ایرانی در پنج شهریور ۱۳۷۰ در شیراز به دنیا آمده و دانش آموخته رشته صنایع غذایی در مقطع کارشناسی ارشد می باشد و همچنین دوره های آزاد بازیگری را نیز گذرانده و وارد عرصه هنر و سینما و تئاتر و تلویزیون شده است.

نام نام خانوادگی : المیرا دهقانی دولت آبادی
تاریخ تولد :۵ شهریور ۱۳۷۰
محل تولد :شیراز
پیج اینستاگرامelmiradehghani
مدرک :فوق لیسانس صنایع غذایی
وضعیت تاهل :مجرد

 

بیوگرافی المیرا دهقانی بازیگر + عکس خانواده و شخصی در اینستاگرام

شروع و نحوه بازیگر شدن

با تئاتر شروع کرده و بعد از اجرای نمایش های متعدد در شیراز و کوچ به تهران در کنار فعالیت در تئاتر وارد قاب تلویزیون و سینما شد.
دوره های بازیگری را بطور آزاد گذارنده و در سریال هشت و نیم دقیقه و سایه بان بسیار خوش درخشید و مشهور شد.
گریم عجیب و چهره وحشتناکی که در مجموعه هشت و نیم و دقیقه داشت باعث شد تا تصویرش در فضای مجازی دست به دست بچرخد و نام مهناز افشار برای این گریم بکار برده شود.بیوگرافی المیرا دهقانی

بیوگرافی المیرا دهقانی بازیگر + عکس خانواده المیرا دهقانی

عکس اینستاگرامی المیرا دهقانی

اما در واقع گریم صورت زخمی و نیمی مچاله شده از آن این بازیگر بوده که به نام گریم مهناز افشار منتشر شد.
وی در این سریال نقش یک پیر زن جزامی را بازی می کرد که مادر احسان یعنی سام درخشانی بود.

بیوگرافی المیرا دهقانی بازیگر نقش یاسمن در سریال لحظه گرگ و میش

المیرا دهقانی بازیگر سریال لحظه گرگ و میش

خانم المیرا دهقانی بازیگر با استعداد کشورمان در نقش یاسمن موفق شده که عملکرد قابل قبول را در این کار تلویزیون داشته باشد و بازی او به عنوان یکی از بازیگران نقش اصلی به خوبی دیده شود

نقشی که تفاوت سنی زیادی با خود واقعی بازیگر داشت و تبحر و مهارت زیادی را برای بازی و نقش آفرینی می طلبید که بسیار موفق عمل کرد.
گریم و چهره پردازی دیگری از استاد عبدالله اسکندری که شاهکار هنر چهره پردازی را به نمایش گذاشت.رها خدایاری

ایشان به تازگی در سریال لحظه گرگ و میش ایفای نقش کرده است.

که در این مجموعه آیدا نامجو نیز و پاشا رستمی بازی کرده است.

بیوگرافی المیرا دهقانی بازیگر نقش یاسمن در سریال لحظه گرگ و میش

آثار فیلم و سریال

بیوگرافی المیرا دهقانی ،این هنرمند جوان تاکنون در فیلم های سینمایی و سریال هایی چون موارد زیر بازی کرده است:

چندین نمایش گروهی در عرصه تاتر چون فهرست ،
سریال سایه بان همسر سهراب

سریال لحظه گرگ و میش که بازیگران جدیدی نیز در آن به ایفای نقش پرداختند.

هشت و نیم در نقش مریم
پرستاران
همه چیز آنجاست

عکس های جنجالی المیرا دهقانی + بیوگرافی المیرا دهقانی

اینستاگرام و پیج شخصی

پبج این بازیگر عزیز فعال است و البته چند پیج فیک نیز وجود دارد.

تصاویر المیرا دهقانی بازیگر نقش یاسمن در سریال لحظه گرگ و میش

وضعیت تاهل

وی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده و یا خبری فعلا از متاهل شدنش در پیج خود به اشتراک نگذاشته است.

بیوگرافی المیرا دهقانی بازیگر خواهرشبیوگرافی المیرا دهقانی بازیگر + عکس خانواده و شخصی در اینستاگرام

المیرا دهقانی را باید یک بازیگر تلویزیونی دانست زیرا تمام موفقیت های او در تلویزیون رقم خورده است .

شروع موفقیت او در تلویزیون با بازی در سریال پرستاران کلید خورد و در ادامه با سریال پر مخاطب ۸٫۵ دقیقه در سال ۱۳۹۵ تواست به شهرت برسد اما بازی وی در سریال « لحظه گرگ و میش » اوج موفیت او تا کنون بوده است .

در لحظه گرگ و میش ساخته همایون اسعدیان در سال ۱۳۹۷ از شبکه سوم سیما پخش شد و توانست مخاطب بسیار زیادی جذب و راضی کند . المیرا دهقانی در این سریال در نقش یاسمن بازی کرد .

البته در میان سریال های موفقی که بازی کرده است سریال سایبان یک استثنا به حساب می آید که المیرا دهقانی با ایفای نقش یک کاراکتر خنثی نتوانست حضوری موثر داشته باشد . در مجموعه سایه بان در نقش همسر سهراب را داشت . نقشی که اگر از داستان حذف می شد خللی به داستان وارد نمی کرد.

پدر المیرا دهقانی بازیگر + عکس خانواده المیرا دهقانی ازدواج

گفتگوی خواندنی با المیرا دهقانی

شما متولد سال ۶۳ و ۷۰ هستید. طبیعتا آقای رستمی باید خاطراتی از جنگ داشته باشند و خانم دهقانی هیچ تصویری از این سال‌ها نداشته باشند. با این پیش‌زمینه، برخوردتان با این فضا چطور بود؟

دهقانی : اولین چیزی که به بازیگر کمک می‌کند، فیلمنامه است. مجموعه ما فیلمنامه دقیقی داشت و من آن را بار‌ها و بار‌ها خواندم. با این‌که داستان ما در فضای معاصر می‌گذرد، با این حال همه‌چیز در طول این ۳۰ سال تفاوت پیدا کرده و خصوصیات فرهنگی و اخلاقی آدم‌ها عوض شده است.

همچنین ببینید: بیوگرافی حسام محمودی و بیوگرافی پانیذ برزعلی

جلساتی با آقای اسعدیان برگزار کردیم و درخصوص کلیت فضای سریال و شخصیت یاسمن صحبت کردیم. من هم چیز‌هایی در ذهنم نقش بست؛ بعد از طراحی لباس، گریم و صحنه‌ای که در آن قرار می‌گرفتیم کمک گرفتم و واقعا به دل فضای آن سال‌ها رفتم. با این حال بخش اصلی مسیر، اتفاق ذهنی و درونی‌ای است که برای بازیگر رخ می‌دهد. سیر و سلوکی که خودت تنهایی طی می‌کنی و به مرور در طول کار رخ می‌دهد. البته من تحقیقات میدانی هم کردم؛ از فیلم‌ها و سریال‌های ساخته شده در آن سال‌ها کمک گرفتم و با آدم‌هایی که در آن سال‌ها جوان بودند، صحبت کردم.

بیوگرافی المیرا دهقانی بازیگر + عکس المیرا دهقانی

رستمی : در مورد این‌که چیزی از دهه شصت یادم هست یا نه، باید بگویم که قطعا یادم است. زمانی که جنگ تمام شد من پنج ساله بودم. درست است که آن دوران برایم قدری مبهم است، اما پناهگاه رفتن‌ها و اتفاقاتی از این دست را به خاطر می‌آورم. دهه شصت برای ما متولدینش با پایان آن دهه تمام نشد و حتی تا زمانی که به دانشگاه می‌رفتیم، با مسائل و مشکلاتش درگیر بودیم. مثلا نظام آموزشی در حال تغییر بود و کمبود‌هایی در جامعه دیده می‌شد. ضمن این‌که روابط آدم‌ها هم در شرف تغییر بود. من بخشی از رفتاری که در سریال به کار بردم را از پیشینه خانواده خودم وام گرفتم. عکس‌های آن دوران، خاطرات جوانی افرادی، چون پسرعمه‌ها و پسردایی‌هایم… از آن‌ها پرسیدم که آدم‌ها در آن دوران چطور با هم ارتباط برقرار می‌کردند، وارد رابطه و بعد جدا می‌شدند. یکی از انتقاداتی که می‌بینم در فضای مجازی نسبت به سریال مطرح می‌شود، این است که می‌گویند دهه شصت این‌طوری نبود. اتفاقا من می‌گویم که دهه شصت دقیقا همین‌طوری بود و در آن دوره هم آدم‌ها عاشق می‌شدند. همه آدم‌ها در تمام دوران عاشق می‌شوند و غم و خوشحالی و خوشبختی و… را تجربه می‌کنند. البته من همکاری با مونا انوری‌زاده (نویسنده فیلمنامه) را پیش از این در مجموعه «همه بچه‌های من» به کارگردانی خانم برومند هم تجربه کرده بودم. اولین چیزی که با خواندن این فیلمنامه به او گفتم، این بود که شروع داستان لحظه گرگ‌ومیش من را به یاد «سینما پارادیزو» می‌اندازد. این‌جا هم با عشقی مواجه هستیم که از ابتدای ایجاد شدنش همه‌چیز آن درست است، اما غلط پیش می‌رود. این اتفاقی بود که من را جذب فیلمنامه کرد و باعث همذات‌پنداری‌ام با آن شد.

اگر عکس و یا اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده لطفا در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف یا اصلاح شود. همچنین میتوانید در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر سایت در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *