بیوگرافی الهام رحیمی فر وکیل امیر تتلو کیست +عکس و سوابق

بیوگرافی الهام رحیمی فر وکیل امیر تتلو کیست +عکس و سوابق

بیوگرافی الهام رحیمی فر

الهام رحیمی‌فر وکیل پایه یک دادگستری بوده که به عنوان وکیل امیر مقصودلو معروف امیر تتلو برگزیده شده است و سعی می‌کند که در دادگاه از وی دفاع کند او میگوید که هیچ شناختی از امیر تتلو نداشته است و نمیدانسته حتی خواننده بوده است اما زمانی که با او آشنا شده فهمیده که در زندان نماز میخواند و روزه میگیرد و تلویزیون نگاه میکند و در ماه رمضان همیشه برنامه محفل را نگاه میکرده  و دلش میخواسته که به این برنامه برود و قرآن بخواند.

بیوگرافی الهام رحیمی فر وکیل امیر تتلو کیست +عکس و سوابق

الهام رحیمی فر وکیل امیر تتلو کیست

خانم الهام رفیعی فرد تا به حال پرونده‌های مهمی را بر عهده داشته که جنجالی‌ترین آنها امیر تتلو می‌باشد

دفتر حقوقی ایشان در خیابان اسکندری شمالی واقع در میدان توحید تهران است الهام رحیمی‌فر درباره دادگاه امیر تتلو می‌گوید که من با تتلو صحبت کردم و او اظهار ندامت و توبه کرده است و در زندان هم یک شعر برای حضرت علی خوانده است که امیدوار است بعد از آزاد شدن آهنگ این کار را تولید کند.

تتلو در صحبت‌هایش گفته است که متحول شده و می‌خواهد زندگی جدیدی را آغاز کند و با یک دختر با خانواده و محجبه ازدواج کند.

وکیل امیر تتلو کیست

امیر تتلو درباره اقداماتش در فضای مجازی در اعتراضات سال ۱۴۰۱ گفت: در آن بازه یکی از بازیگران زن کشور که اکنون ساکن ترکیه است. من را تحریک کرد تا آهنگی درست کنم. البته بعد‌ها متوجه اشتباهم شده و این اهنگ را پاک کردم.یکی از اسم‌هایی که گمانه زنی شد پرستو صالحی بود که در یک ویدئو مساله را تکذیب کرد.

الهام رحیمی فر وکیل پایه یک

الهام رحیمی فر وکیل وکیل پایه یک دادگستری است پرونده تتلو یکی از جنجالی ترین پرونده های او میباشد که بدون شک او را در فضای مجازی به شهرت رسانده است او گفته که هیچ شناختی از تتلو ندارد و در این مدت دیده که تتلو در زندان قرآن و نهج البلاغه میخواند و روزه میگیرد و خیلی ارام است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. مگه میشه یه وکیل از سوابق و مشخصات موکل خود بی اطلاع باشه؟
    وکیلی که طبق عادت مو را از ماست میکشه

    و جالب اینه که فقط ندامت میتونه دست اویز باشه که حتی برای خیلی جرمها تاثیری انچنانی نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *