بیوگرافی الهام مختاری (اتومبیل‌رانی) کیست و اهل کجاست +عکس

بیوگرافی الهام مختاری (اتومبیل‌رانی) کیست و اهل کجاست +عکس

الهام مختاری کیست و اهل کجاست

الهام مختاری ورزشکار و راننده اتومبیلرانی و موتور سواری متولد دهه ۷۰ بوده و حدوداً ۳۲ سال سن دارد او علاوه بر موتور سواری اتومبیلرانی در رشته‌های پاراموتور ، چتر بازی ،هدف‌زنی ، سوارکاری و ورزش‌های رزمی فعالیت می‌کند خانم الهام مختاری در رشته‌های پرورش اسب و تربیت بدنی در گرایش فیزیولوژی ورزشی تحصیل کرده است.

الهام مختاری ورزشکار متولد دهه ۶۰ در تهران راننده اتومبیل‌رانی و موتور سواری اهل ایران می باشد. او علاوه بر ورزش اتومبیلرانی و موتورسواری زمینه های ورزش رزمی، سوارکاری، هدف زنی، دوچرخه سواری، چتربازی، پاراموتور، “پاراگلایدر سواری”، اسکی فعالیت دارد. او در آبان ماه ۱۴۰۲ در برنامه ای کاش سخنان جنجالی بر علیه روسای فدراسیون های برخی شهرستان ها روی آنتن بر زبان راند.

بیوگرافی الهام مختاری (اتومبیل‌رانی) کیست و اهل کجاست +عکس

بیوگرافی الهام مختاری

الهام مختاری از ورزشکاران حرفه‌ای کشورمان بوده که در رشته‌های مختلف فعالیت می‌کند او متولد دهه ۷۰ می‌باشد و دارای دو مدرک تحصیلی پرورش اسب و تربیت بدنی با گرایش فیزیولوژی ورزشی است.

سوابق

از سوابق او در زمینه ورزشی می‌توان به سوارکاری، شنا ، ژیمناستیک، آکروفل ،پاراگلایدر ، بیس جامپ ، اسکای دایو ، جودو و اتومبیلرانی ،موتور سواری و اسب سواری اشاره کرد.

بیوگرافی الهام مختاری (اتومبیل‌رانی) کیست و اهل کجاست +عکس

خانم الهام مختاری همچنین در برنامه دست فرمون و فیلم سینمایی دزد و پری ۲ حضور داشته است که در فیلم دزد و پری به عنوان بدلکار و موتور سوار فعالیت می‌کرد.

  • تنها مربی پاراموتور خانم در ایران
  • رئیس کمیته موتور و بانوان شمال شرق تهران
  • کارشناس تربیت بدنی، مربی بدنسازی و پاراگلایدر
  • نائب رئیس انجمن ورزش‌های هوایی تا سال ۱۳۹۴
  • مربی درجه ۲ سوارکاری (پرش با اسب)
  • فعالیت در رشته ورزشی اسکای دایو (سقوط آزاد)
  • قهرمان جودو کشور در ۳ سال مختلف
  • نفر سوم مسابقات ریس بانوان
  • قهرمان مسابقات فردی رزمی جهانی در رشته آکروفول در سال ۲۰۱۱
  • موتورسوار حرفه‌ای در دو رشته ریس و کراس

بیوگرافی الهام مختاری (اتومبیل‌رانی) کیست و اهل کجاست +عکس

پیج اینستاگرام

در اینستاگرام میتوانید با آیدی elham_mokhtari1 این ورزشکار را دنبال کنید.

افشاگری علیه رئیس هیات اتومبیل رانی

الهام مختاری در برنامه ای کاش اقدام به افشاگری در مورد فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری کرد او در این برنامه گفت رئیس هیئت اتومبیلرانی شهرستان هرر خانمی که در این رشته فعالیت می‌کند پیشنهاد دوستی و رابطه جنسی می‌دهد و اگر قبول نکند با لج کردن اجازه نمی‌دهد در مسابقات شرکت کند.

فیلم افشاگری الهام مختاری

او همچنین گفت رئیس هیئت اتومبیلرانی این شهرستان یک همسر دارد و یک دارای حرمسرا است به خانمهای جوان که باید با آنها رابطه جنسی برقرار کند و از این بدتر اینکه دوست دخترهای خود را با دیگران معاوضه میکند او می‌گوید به علت پیشنهادات غیر اخلاقی تصمیم گرفتم از این دو رشته کناره‌گیری کنم.

همچنین ببینید:

بیوگرافی مونا ثریابین بازیکن تیم ملی فوتبال بانوان و زنان

بیوگرافی الساندرا کمپدلی مربی تیم ملی والیبال بانوان

بیوگرافی مونا آشفته والیبالیست اهل کجاست +عکس

بیوگرافی هدیه کاظمی قهرمان قایقرانی اهل کجاست

قسمت سوم از برنامه تلویزیونی “ای کاش” با حضور الهام مختاری روی آنتن رفت. این اپیزود را می‌توان روایتگر داستان یک دختر توصیف کرد که از عالم ریاضی و فیزیک به طور ناگهانی وارد عالم هنر شد و سپس در یک تصمیمی ناگهانی دیگر وارد دنیای ورزش شد. در این برنامه، تجربیات هیجان‌انگیزی از چالش‌ها و تجربه‌های مختاری به نمایش درآمده است.

همسر و فرزندان الهام مختاری

درباره زندگی شخصی و همسر و فرزندان این خانم ورزشکار هیچگونه اطلاعاتی پیدا نشد.

خانم الهام مختاری ، ورزشکار ایرانی، در برنامه “ای کاش”، به عنوان مهمان حضور داشت و افشاگری عجیبی درباره فساد اخلاقی برخی مقامات و مدیران کرد که حواشی زیادی برای او ایجاد شده است. او می‌گوید: رئیس هیات اتومبیلرانی یک شهرستان، به هر خانمی که وارد این رشته می‌شود، پیشنهاد دوستی می‌دهد. اگر نپذیرد، شروع می‌کند به لج‌کردن و نمی‌گذارد در مسابقات شرکت کند. ماجرا را به رئیس فدراسیون گفتم. تشکر کرد، اما یک هفته بعد، دوباره به همین آدم در مجمع، رأی داد.

برنامه تلویزیونی “ای کاش” برنامه اینترنتی است که در قسمت سوم با حضور الهام مختاری روی انتن رفت. قسمت سوم روایتگر داستان یک دختر است که از عالم ریاضی و فیزیک، بطور ناگهانی وارد عالم هنر و دنیای ورزش شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *