امیر خلوت با نام اصلی امیرحسین ترکمان رپر و خواننده رپ ایرانی در 31 تیرماه 1371 در غرب
امیر خلوت با نام اصلی امیرحسین ترکمان رپر و خواننده رپ ایرانی زاده شده در 31 تیرماه 1371 در تهران است.

بیوگرافی امیر خلوت خواننده رپ کیست و الان کجاست +عکس و همسر

امیر خلوت رپر کیست و اهل کجاست

امیر خلوت با نام اصلی امیرحسین ترکمان رپر و خواننده رپ ایرانی متولد 31 تیرماه 1371 در تهران است و اهل تهران میباشد از سال 1387 کار خود را د زمینه موسیقی آغاز کرد و به صورت زیرزمینی آهنگ های خود را ضبط و در سایت های موزیک منتشر میکرد و خیلی زود توانست در رپ فارسی جایگاهی برای خود پیدا کند .

او در دوران دبیرستان به همراهی چند تن از همکلاسی هایش موسیقی را استارت زد و همچنان ادامه میدهد او در حال حاضر در تهران زندگی میکند. امیر خلوت رفیق صمیمی شایع خواننده معروف است.

بیوگرافی امیر خلوت خواننده رپ کیست و الان کجاست +عکس و همسر

بیوگرافی کامل امیر خلوت

امیر خلوت خواننده در سی و یکم تیر ماه سال ۱۳۷۱ در غرب تهران به دنیا آمده است نام واقعی اش امیرحسین ترکمان استکه یکی از با مهارت‌ترین رپرهای کشور ایران به حساب می‌آید.

ایشان در حالی که در مقطع متوسطه و دبیرستان تحصیل می‌کرد به موسیقی علاقه پیدا کرد، به ویژه از نوع زیرزمینی و برای تحقق یافتن هدف خود که به شهرت و قدرت دست یافتن در رپ فارسی بود آغاز به تلاش و کوشش کرد.

بیوگرافی امیر خلوت خواننده رپ کیست و الان کجاست +عکس و همسر

شروع فعالیت

امیر خلوت موفق شد در سن کم وارد رپ پارسی بشود و خیلی زود مطرح شود و از این سو وی را یکی از با مهارت‌ترین رپرهای کشور ایران می‌خوانند.

امیر خلوت در یک خانواده کاملا معمولی متولد شد و رشد نموده و خود موفق شد از اینطور خانواده‌ای به این جایگاه و شهرت دست پیدا کند. امیر خلوت بعد از جدا شدن از گروه تن به ده چندی به تنهایی و با فیت با اشخاص غیر معروف که در تنایل به چهره شدن در رپ را داشتن، آهنگ تولید کرد که بعضی از این آهنگ‌ها هم خوب از آب درآمدند.

بیوگرافی امیر خلوت خواننده رپ کیست و الان کجاست +عکس و همسر

مجله شبونه – امیر خلوت در چند آهنگ خود نمایانگر این شد که استایل کاملاً گوناگونی از دیگر رپرهای هم سن و سال خود را دارد. وی با یک فلوی خاص و کاملا بی‌نظیر رپ خود را از باقی متمایز نموده است و اینکه یکی دیگر از جذابیت‌های امیر خلوت که آهنگ‌ها و ورس‌های ایشان را برای هواداران خود خیلی جذاب و خاص نموده است بهره از جامپ‌های بی‌نظیر و به موقع در شعرهایش است که همانندش را بسیار کم از دیگر رپرها مشاهده کرده‌ایم.

همچنین ببینید:

امیر خلوت برای آغاز چند موزیک انتشار نمود که با تعدادی از دوستان دوران دبیرستان خود این فعالیت را صورت داد. ایشان به حدی به رپ فارسی و میتینگ‌های رپی علاقه مند بود که در بتل‌های رپی که پارک‌های تهران و اماکن عمومی آن برپا می‌شد، حاضر می‌شد و در این بتل‌ها که در کل همان جنگ لفظی رپرها به یاری رپ با هم دیگر می‌باشد، مشارکت نموده و با ورس‌های خفن خود برنده بتل‌های رپی می‌شد.

همسر امیر خلوت کیست

وی تا به حال هیچ متنی در ارتباط با ازدواج خود با فردی را انتشار نکرده است و اگر در سایت‌های گوناگون در این مورد صحبت‌هایی بیان شده است کذب می‌باشد.

شاید عکس‌هایی از امیر خلوت با خانم‌هایی در شبکه‌های اجتماعی انتشار شده باشد، ولی این عکس‌ها هیچ یک به عنوان عکس انتشار شده از امیر و همسر ایشان نبوده و در واقع عکس‌هایی از امیر در کنار هواداران خود است.

بیوگرافی امیر خلوت خواننده رپ کیست و الان کجاست +عکس و همسر

یکی از موارد شاخصی شهرت یافتن در بیوگرافی امیر خلوت مشارکت نمودن در همین بتل‌های رپی بود به خاطر اینکه دلیل خفن بودن فعالیت‌ها و ورس‌های او خیلی زود نامش در میان مردم مطرح گردید و با رپ‌های حرفه‌ای دیگر ملاقات می‌کرد و موفق شد با یک تیم قدرتمند آشنایی پیدا کند.

این آشنایی با اشخاص گوناگون در پایان سبب شد تا امیر با گروه خوبی به اسم تن به ده آشنایی پیدا کند و جزو آن گروه شد. امیر خلوت در این گروه با همراهی رضا موتی، شارلاتان، پرهام سزار، جاستینا، آ ام آ و… فعالیت خود را دنبال کرد.

در این گروه فعالیت‌های خفنی مانند دست تو جیب به واسطه امیر خلوت و گروه خود تولید شد، که در آن زمان موزیک خیلی خوبی به حساب می‌آمد. درباره گروه تن به ده بایستی بیان کنیم که دو سال پس از جدا شدن امیر از این گروه بر خلاف در اوج بودن و شنیده شد به طور اتفاقی گروه از هم جدا شدند و خیلی از افراد گروه هم دیگر حتی به تنهایی هم موفق نشدند که فعالیتی را تولید کنند.

بیوگرافی امیر خلوت خواننده رپ کیست و الان کجاست +عکس و همسر

کسب درامد امیر خلوت

امیر خلوت توسط فیت دادن با اشخاص ناشناس و گرفتن دستمزد از آنان، مسیر کسب درآمدی را برای خود به وجود آورده بود که فعالیتی خیلی طبیعی می‌باشد و بیشتر رپ‌های بزرگ از این راه درآمد کسب می‌کنند. ورس‌های امیر هم در خیلی از سایت‌های رپی فروخته می‌شود. وی پس از مدتی که به طور جدا فعالیت نمود چند فیت خوب نیز با رپ‌های بزرگ کشور ایران فعالیت نمود که مطرح‌ترین و محبوب‌ترین آن فیت امیر خلوت با محمدرضا شایع بود که آن نیز در آلبوم فرکانس انتشار گردید.

دیس به هیچکس و پیشرو

این آهنگ در ژانر دیس به رپ‌های بزرگی از جمله: پیشرو، حصین و هیچکس بود که از کشور به هر طریقی بیرون رفتند و شعرهای قدیمی‌شان را از یاد بردند.

بیوگرافی امیر خلوت و شایع خواننده عکس

امیر خلوت در طول چند آهنگ در سال ۹۴ با حصین ابلیس کل کل و دیس بازی داشت و اینکه در سال ۹۵ با سهراب ام جی، که در این میان حصین پاسخ خاصی به وی نداد، ولی سهراب ام جی خیلی خوب و طی یک دیس پاسخ امیر را داد و یک بتل رسمی میان این دو رپ صورت گرفت که دقت خیلی از طرفداران رپ پارسی را به خود جلب نمود.

آهنگ‌های امیر خلوت

یکی از فعالیت های تازه امیر خلوت با اسم آهنگ شیشه خورده از رپ پارسی و رادیو جوان پخش می‌شود، که اخبار خیلی مهم برای هواداران و مخاطبین وی است و رپرهایی از جمله شایع از این آهنگ امیر خلوت استقبال نمودند و امیر را برای این آهنگ تحسین کردند. امیر خلوت از سال ۱۳۸۷ به بعد آهنگ‌هایش را انتشار نمود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *