بیوگرافی امین همتی بازیکن جوانان ملوان +علت درگذشت و سوابق

بیوگرافی امین همتی بازیکن جوانان ملوان +علت درگذشت و سوابق

بیوگرافی امین همتی بازیکن جوانان ملوان

در بیوگرافی امین همتی آمده است او فوتبالیست جوان متولد دهه هشتاد در بندر انزلی بوده که در تیم جوانان ملوان بازی میکرد او در ۱۰ تیرماه 1403 بر اثر برق گرفتگی فوت کرد.

امین همتی چندسالی بوده تلاش میکرد تا بتواند در تیم بزرگسالان ملوان بازی کند و تلاش های او جای تحسین داشت وی در تیم جوانان نیز موفق شده بود عملکرد درخشانی از خود به نمایش بگذارد و امید زیادی به او برای حضور در تیم بزرگسالان ملوان بود.

بیوگرافی امین همتی بازیکن جوانان ملوان +علت درگذشت و سوابق

امین همتی کیست

امین همتی بازیکن تیم جوانان ملوان بوده که در 10 تیرماه 1403 بر اثر برق گرفتگی فوت کرد وی در سالهای اخیر در تیم جوانان ملوان بندرانزلی بازی میکرد.

علت درگذشت

امین همتی در کمال ناباوری و به صورت کاملا اتفاقی دچار برق گرفتگی شدید شد و متاسفانه بر اثر سوختگی ناشی از برق گرفتگی در اوج جوانی درگذشت.

باشگاه ملوان شب گذشته خبر داد که امین همتی بازیکن تیم جوانان ملوان به شکلی تلخ و دردناک درگذشته است. پیکر این بازیکن که در سال‌های گذشته پیراهن ملوان را داشت، امروز تشییع خواهد شد. علت درگذشت او که دوران سربازی خود را سپری می‌کرد، برق گرفتگی عنوان شده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *