بیوگرافی ام‌ فهد تیک تاکر عراقی کیست +عکس جسد و نحوه قتل

بیوگرافی ام‌ فهد تیک تاکر عراقی کیست +عکس جسد و نحوه قتل

بیوگرافی ام‌ فهد تیک تاکر عراقی

ام‌ فهد (المهره ام فهد) تیک تاکر و بلاگر اهل عراق است و 24 سال سن داشت که به طرز مشکوکی به قتل رسیده است او در تیک تاک با لباس های خارج از عرف حضور پیدا میکرد و بارها از سوی پلیس عراق بازداشت شده بود و حتی 6 ماه به زندان رفت اما باز هم بعد از آزادی با لباس های نیمه برهنه در تیک تاک ظاهر میشد.

بیوگرافی ام‌ فهد تیک تاکر عراقی کیست +عکس جسد و نحوه قتل

ام‌ فهد تیک تاکر و لاگر کیست

ام‌ فهد 24 ساله اهل عراق است او چند سالیست در شبکه اجتماعی تیک تاک فعالیت میکند و توانسته فالوئرهای زیادی را به دست اورد او برای جلب توجه و به دست آوردن دنبال کننده های بیشتر اقدام به پوشیدن لباس های باز و به اصلاح لباس های شب کرده که مورد انتقاد بسیاری از چهره های مذهبی در عراق قرار گرفت.

بیوگرافی ام‌ فهد تیک تاکر عراقی کیست +عکس جسد و نحوه قتل

ماجرای قتل

روز گذشته جسد ام‌ فهد عراق پیدا شد و برخی از کاربران شبکه های اجتماعی معتقدند که او از سوی مقامات عراقی به قتل رسیده است البته رسانه های عراق مدعی هستند او به دلیل مشکلات شخصی با نامزدش کشته شده است و پلیس عراق در حال بررسی بیشتر این موضوع است.

«المهره ام فهد» در حساب کاربری خود با اپلیکیشن «اسنپ چت» عکس هایش را منتشر میکرد. او در سالن زیبایی نشسته بود، مدل موی خود را با ضرب آهنگ های عراقی نشان می داد، با آهنگ تعامل داشت، می خندید و خوشحال به نظر می رسد، زیرا این آخرین لبخند او در زندگی قبل از مرگ است.

یک مقام عراقی به خبرگزاری فرانسه گفتند که این زن جوان، غفران مهدی سوادی، توسط یک مهاجم ناشناس که سوار موتورسیکلت بود، در مقابل خانه اش در مرکز بغداد کشته شد.

ام فهد که ده ها هزار کاربر تیک تاک و اینستاگرام او را دنبال می کنند، با انتشار ویدئوهایی از رقصیدن خود با موسیقی به شهرت رسید.

در فوریه 2023، یک دادگاه عراقی او را به دلیل «انتشار چندین فیلم و ویدیو حاوی عبارات ناپسند ناقض حیا و اخلاق عمومی و نمایش آنها به مردم از طریق سایت‌های رسانه‌های اجتماعی» به شش ماه زندان محکوم کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *