بیوگرافی اکبر دانیالی بازیگر نقش فواد در فیلم نخل های سربی +عکس

بیوگرافی اکبر دانیالی بازیگر نقش فواد در فیلم نخل های سربی +عکس

فواد در فیلم نخل های سربی کیست

اکبر دانیالی بازیگر نقش فواد در فیلم نخل های سربی بوده و متولد سال 1355 در شهر لردگان، چهارمحال بختیاری میباشد. او در آثاری همچون فیلمهای “داستان عامه پسند”، “مثل باران”، “نخل های سربی”، “پلاگ”، “ردپای اسب” و … به عنوان بازیگر حضور داشته است.

بیوگرافی اکبر دانیالی بازیگر نقش فواد در فیلم نخل های سربی +عکس

بیوگرافی اکبر دانیالی

اکبر دانیالی متولد سال 1355 در شهر لردگان است او بازیگر و کارگردان تئاتر و سینما و تلویزیون میباشد و سالها در سینما و تلویزیون فعالیت حرفه ای داشته است. او در سال 1394 موفق به كسب رتبه برتر جشنواره تئاتر مقاومت خرمشهر شد.

همچنین ببینید

بازیگر نقش دینا در فیلم نخل های سربی کیست

اکبر دانیالی هنرمند توانمند لردگانی در سی امین جشنواره تئاتر استان که شب شنبه 17 شهریور ماه سال جاری در تماشاخانه مهر شهرکرد برگزار گردید رتبه دوم بازیگری مرد برای بازی در نمایش “یک حکایت از چندین حکایت کدخدا” را به خود اختصاص داد.

مسئول دفتر تئاتر خیابانی چهارمحال و بختیاری

«اکبر دانیالی لردگانی» هنرمند پیشکسوت تاتر استان با حکم مسئول تئاتر خیابانی مرکز هنرهای نمایشی کشور به عنوان مسئول دفتر تئاتر خیابانی چهارمحال و بختیاری منصوب شد.

بیوگرافی اکبر دانیالی بازیگر نقش فواد در فیلم نخل های سربی +عکس

اکبر دانیالی لردگانی از کارگردانان و بازیگران با سابقه تئاتر استان است که سابقه فعالیت به عنوان دبیر چندین دوره جشنواره تئاتر خیابانی و عضو انجمن هنرهای نمایشی استان را نیز در کارنامه خود دارد.

دفتر تئاتر خیابانی در استان ها با هدف ساماندهی و شناسایی هنرمندان تئاتر خیابانی کشور و فعال کردن این بخش در استان ها راه اندازی شده است.

 اسامی فیلم ها و سریالهای اکبر دانیالی

  • داستان عامه پسند تولید سال 1399
  • همریشل (باجناق ها) تولید سال 1398
  • کوچه رهایی تولید سال 1392
  • مثل باران تولید سال 1391
  • نخل های سربی تولید سال 1391
  • پلاگ تولید سال 1391
  • ردپای اسب تولید سال 1390
  • رنگ تلخی تولید سال 1390

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *