بیوگرافی اکرم یدی بازیگر و همسرش +عکس و سوابق و زندگینامه

بیوگرافی اکرم یدی بازیگر کیست و اهل کجاست +همسر و سوابق

اکرم یدی کیست و اهل کجاست

اکرم یدی متولد دهه هفتاد اهل کرمانشاه است او بازیگر تئاتر و تلویزیون بوده که کار خود را تئاتر دانشجویی در کرمانشاه آغاز کرده است او در رشته بازیگری تحصیل کرده و مهمترین تجربه بازیگری او در مقابل دوربین به سریال نون خ درفصل چهارم بازمیگردد که نقش نقره همسر رامین فود را بر عهده داشت او در نمایش ضد نیز بسیار موفق عمل کرده است.

بیوگرافی اکرم یدی

اکرم یدی در دهه هفتاد به دنیا امده تست او متولد کرمانشاه است و لیسانس بازیگری دارد و سالهاست که در کرمانشاه کار تئاتر انجام میدهد و به نوعی از بازیگران خاک خورده و با سابقه تئاتر ایران است.

بازیگر نقش نقره زن رامین در سریال نون خ 4 کیست بیوگرافی و عکس

اولین تجربه حرفه ای او در تلویزیون سریال نون خ 4 میباشد که نقش نقره همسر رامین را بر عهده داشت و اولین همکاری خود را با سعید آقاخانی را تجربه کرد که در فصل های بعدی این سریال باز هم در نون خ بازی خواهد کرد.

سوابق

اکرم یدی کار بازیگری را با تئاتر دانشجویی شروع کرد و نمایش های زیادی را بازی کرده است که مهمترین انها نمایش ضد بود

اکرم یدی در تئاتر “صد” به کارگردانی آرش منصوری حضور موفقی داشت.

بیوگرافی اکرم یدی بازیگر و همسرش +عکس و سوابق و زندگینامه

موضوع تئاتر صد درباره دختران کوبانی بود و در اسلام آباد غرب به نمایش درآمد.

جوایز

این بازیگر تاکنون موفق شده مقاوم اول جایزه بسیج استانی در استان کرمانشاه و جایزه برتر این مسابقات را کسب نماید.

بازیگر نقش نقره زن رامین در سریال نون خ 4 کیست بیوگرافی و عکس

زن رامین در سریال نون خ

حضور در سری چهارم سریال نون خ می تواند نقطه ی عطف فعالیت هنری او باشد.

اکرم یدی در سریال نون خ نقش نقره را بازی می کند و به دلیل پخش روتین در ایام نوروز از شبکه اول سیما می تواند به شهرت و شناخته شدن این بازیگر کمک کند.

نقش مقابل اکرم یدی در سریال نون خ ۴ امیر سهیلی می باشد که در نقش رامین همسر نقره بازی می کند.

بیوگرافی اکرم یدی بازیگر و همسرش +عکس و سوابق و زندگینامه

اکرم یدی سالها در زمینه تئاتر فعالیت داشته است که مهمترین تجربه او نمایش صد به کارگردانی آرش منصوری بوده که در سال 1394 در اسلام آباد غرب اجرا شد.

سوابق

اکرم یدی سوابق زیادی در تئاتر دارد در کرمانشاه کار خود را آغاز کرده است از بازیگران آینده دار و با استعدادی بوده که در سریال نون خ هنر خود را نشان داد.

اکرم‌ یدی بازیگری را از تئاتر در کرمانشاه آغاز کرده است و یکی از بازیگران تازه کار و هنرمندان جدید محلی مکی باشد او در طمل فعالیت های هنری توانسته جوایز جشنواره تئاتر را از آن خود کند. او با بازی در نمایش صد در جشنواره تئاتر استانی موفق بوده است.

نمایش صد کارگردانی آرش منصوری با بازی اکرم‌یدی داستانی درباره حماسی دختران کوبانی است که در شهرستان اسلام آباد غرب بر روی سن رفت.

بیوگرافی اکرم یدی بازیگر و همسرش +عکس و سوابق و زندگینامه

در فضای مجازی اطلاعات زیادی از خانم اکرم یدی وجود ندارد و تنها خبری که از او وجود دارد بازی در نمایش صد است.

نمایش صد برجسته ترین اثر اکرم یدی است او در این نمایش مقاومت زنان کوبانی را به نمایش گذاشت. دیگر درخشش اکرم یدی در تئاتر پاپیون بود که در جشنواره تئاتر لهستان به نمایش در آمد. اکرم یدی همچنین مقام اول تئاتر بسیج در کرمانشاه را هم به دست آورده است.

بازی در سریال نون خ ۴

این بازیگر پس از سال ها فعالیت در تئاتر، برای نخستین بار با بازی در سریال نون خ ۴ به مارگردانی سعید آقاخانی وارد قاب تلویزیون شد و یکی از نقش های مهم و اصلی به نما نقره را برعهده گرفت.
وی درباره حضور در نون خ ۴ از عوامل این سریال تشکر کرده که به او اعتماد کردند و اجازه دادن تا در نقش مهم و اصلی در فصل چهارم نون خ حضور پیدا کند.

بازیگر نقش نقره زن رامین در سریال نون خ 4 کیست بیوگرافی و عکس

نقش نقره در سریال نون خ 4

اکرم یدی اولین تجربه تلویزیونی خود را در سرال نون خ 4 کسب کرده است و با سعید آقاخانی همکاری داشته است که میتواند تجربه بسیار گرانبهایی برای او به شمار بیاید و سکوی پرتاب او به سوی شهرت باشد او در سریال نون خ 4 نقش نقره همسر رامین فود را بازی می کند.

اکرم یدی با انتشار تصاویری از نقره در سریال نون خ از اینکه سعید آقاخانی او را به عنوان بازیگر انتخاب کرده از او تشکر کرده و سعید آقاخانی را استادی نامیده که از او بسیار آموخته است. سریال نون خ 4 که محور آن مردی به نام نورالدین خانزاده از اهالی روستایی در کردستان است در 4 فصل تا کنون ساخته شده است.

بیوگرافی اکرم یدی بازیگر و همسرش +عکس و سوابق و زندگینامه

وضعیت تاهل

درباره وقعیت تاهل اکرم یدی اطلاعاتی چندانی در فضای مجازی وجود ندارد و مشخص نیست که متاهل است یا مجرد.

بعد از درخشش خانم اکرم یدی در سریال نون خ این بازیگر مورد توجه مخاطبان تلویزیونی قرار گرفت.

بیوگرافی اکرم یدی بازیگر و همسرش +عکس و سوابق و زندگینامه بیوگرافی اکرم یدی بازیگر و همسرش +عکس و سوابق و زندگینامه

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *