بیوگرافی بازیگران سریال اپیدمی با نقش + داستان و عکس و اسامی

تاریخ انتشار ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ – زمان مطالعه ۳ دقیقه

بیوگرافی بازیگران سریال اپیدمی با نقش + داستان و عکس و اسامی بازیگران سریال را در این بخش از مجله شبونه مشاهده ببینید

بیوگرافی بازیگران سریال اپیدمی با نقش + داستان و عکس و اسامی

معرفی سریال اپیدمی

سریال اپیدمی با تهیه کنندگی سعید کمالی، که موضوع این سریال درباره‌ی بحران کرونا وبا سعی و تلاش شبانه روزی کادر درمان و نیروهای جهادی برای مقابله با این ویروس در مرحله‌ی آخر ساخت این مجموعه قرار دارند.

سریال اپیدمی جدیدترین آثار در حال ساخت خانه تولیدات جوان با موضوع کرونا و با دلاوران و جان فشانی ها ی رزمندگان زمینه سلامت می باشد، که در مرحله آخر بازنویسی پایانی فیلم نامه میباشد و هنرپیشه گان این مجموعه به زودی زود جلوی دوربین خواهند رفت.

بیوگرافی بازیگران سریال اپیدمی با نقش + داستان و عکس و اسامی

داستان سریال اپیدمی

خلاصه مجموعه اپیدمی روایتی از دلاوران و فداکاران مدافع سلامت وکادر درمان را در پاندمی کرونا می باشد.
این مجموعه با محوریت فداکاران مدافعان سلامت و کادر درمان فیلمبرداری خود را در بیمارستان صحرایی که در بوستان ولایت تهران واقع میباشد، شروع نموده است.

افزودنی است :این سریال که به طور اپیزودیک خواهد بود، در سه فصل ساخته می شود، که کارگردان فصل نخست آن سید سجاد حسینی، کارگردان فصل دوم محمد علی زاده و کارگردان فصل سوم محمد صادق بکتاشیان می باشند.

بیوگرافی بازیگران سریال اپیدمی با نقش + داستان و عکس و اسامی

سجاد حسینی تا به حال آثاری از جمله :گیلانه، هی هو، ملاقات محرمانه خانم و آقا، گوشواره، آرایش غلیظ، به عنوان هنرپیشه، کارگردان، نویسنده فیلم نامه، دستیار صحنه، دستیار لباس، گروه کارگردانی، جلوه‌های ویژه بصری، را در لیست کارنامه ی هنری‌اش دارد.

اسامی بازیگران سریال اپیدمی

اسامی هنرپیشه گان مجموعه اپیدمی به همراه نقش هایشان از جمله :

مهدی فخیم زاده در نقش دکترنصرت،
فریبا متخصص
محسن قصابیان
سیامک اطلسی
اصغر نقی زاده
سیامک اطلسی نقش ریاست بیمارستان را برعهده دارد.

سیامک اطلسی هنرپیشه مجموعه اپیدمی در مورد نقش خودش بیان کرد: «تولید این سریال که با موضوع کرونا می باشد، جدیدآ شروع شده و به علت شرایط سخت کرونایی، چندین روز تعطیل شد و حال به تازگی آغاز به فعالیت کرده اند،در این مجموعه نقش ریاست بیمارستان را ایفا می‌کنم و با رعایت کردن پروتکل های بهداشتی و برخی ایام سر کارم حضور پیدا می‌کنم، تا انشاءالله کارمان به اتمام برسد.»

علی سلیمانی، نقش کریم صبوری را ایفا می کند.

بیوگرافی بازیگران سریال اپیدمی با نقش + داستان و عکس و اسامی

سعید کمالی تهیه کننده مجموعه اپیدمی افزود : «

علی سلیمانی قرار بود در مجموعه ما نقش کریم صبوری را ایفا کند، اما متاسفانه ایشان رو از دست دادیم.

وی در ادامه گفت :کریم صبوری کاراکتری بود، که از خود علی سلیمانی تقریباً ۱۰ سال بزرگتر بود و قرار بر این بود که نقش یک راننده آمبولانس را ایفا کند، حضورش به تازگی در مجموعه حتمی شده بود و به خاطر اینکه در پروژه «جمعمون جمعه» از شبکه دوکه ایشان حاضر بود، نتوانستیم گریمی را که برای کریم صبوری در نظرمان بود، اجرا کنیم.

مهدی فخیم زاده هنرپیشه نقش دکتر نصرت.
مهدی فخیم زاده به عنوان هنرپیشه ثابت تمام قسمت ها نقش شخصیت دکتر نصرت را بازی می کند، که در دوران جنگ حاضر بوده است و حال برای معرفی بیماری کرونا و پیدا کردن راه حل برای جلوگیری آن، در این مجموعه ایفای نقش می کند.

دیگر عوامل این مجموعه از جمله :
سید امیر سجاد حسینی به عنوان کارگردان
سعید کمالی به عنوان تهیه کننده می‌باشند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *