بیوگرافی بازیگران سریال یاور + زمان پخش و خلاصه داستان

بیوگرافی بازیگران سریال یاور + زمان پخش و خلاصه داستان سریال یاور را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

سیال جذاب تلویزیونی بوده که توسط قای سعید سلطانی ساخته و تهیه کنندگی آن را آقای آرمان زرین کوب بر عهده داشته است این سریال قرار است برای رمضان سال 1400 بر روی آنتن صدا و سیما برد و البته شاید زود یا دیرتر این اتفاق رخ دهد و همه چیز بستگی به کنداکتور صداوسیما دارد.

بیوگرافی بازیگران سریال یاور + زمان پخش و خلاصه داستان

جالب است دانید که تیم سازنده یاور همان تیم سازنده سریال ستایش هستند که حالا تصمیم گرفند در یک پروژه دیگر با هم همکاری داشته باشند.

در این سریال بازیگران شناخته شده زیادی حضور دارند که بدون شک مورد استقبال مردم قرار خواهد گرفت.

بیوگرافی بازیگران سریال یاور

داریوش ارجمند، علی باقری، محمد حاتمی و زهرا سعیدی از بازیگران اصلی این مجموعه هستند

آقای زرین کوب تهیه کننده این مجموعه درباره ساخت پروژه جدید خود و سلطانی که پیش از این «بوم و بانو» را به پخش رسانده بودند، گفت: سریالی را به تازگی کلید زده‌ایم و اکنون در حال تولید آن هستیم که پیش از این اسامی موقتی داشت و اکنون «یاور» نام دارد.

وی درباره همکاری دوباره با سلطانی و مطلبی بعد از «ستایش» اظهار کرد: کار با سعید سلطانی خیلی لذت‌بخش است. مطلبی هم نویسنده‌ای است که بسیاری سابقه او را می‌شناسند، همکاری ما از «ستایش» آغاز شد و خوشحالم این همکاری دوباره فراهم شده است.

وی درباره فضای قصه این سریال و اینکه برخی تم آثار سعید مطلبی را فیلمفارسی دانسته‌اند نیز اظهار کرد: قصه این سریال در ادامه ملودرام‌های سعید مطلبی قرار دارد و البته در قسمت‌هایی هم معمایی می‌شود. اگر یکی از مهمترین المان‌های آثار فیلمفارسی را جوانمردی بدانیم این سریال هم روی همان مضامین حرکت می‌کند. با این حال او به گونه‌ای قصه می‌نویسد که مخاطب جذب می‌شود و اثر را دوست دارد.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *