بیوگرافی بازیگران ارادتمند نازنین بهاره تینا

بیوگرافی بازیگران فیلم ارداتمند نازنین بهاره تینا با نقش + داستان و اسامی و عکس

اسامی بازیگران فیلم ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا با نقش عبارتند از:

درباره فیلم

فیلم سینمایی ارادتمند نازنین بهاره تینا به کارگردانی عبدالرضا کاهانی در سال ۱۳۹۵ تولید شد و در آن بازیگران شناخته شده‌ای حضور دارند. کارگردان این فیلم آقای عباس کاهانی میباشد که در کارنمه خود فیلم های آزاد مثل هوا، اسب حیوان نجیبی است، هیچ ،آدم و انجا را در کارنامه اش دارد و این فیلم او در سال 1395 توقیف شد و اجازه اکران نگرفت.

بیوگرافی بازیگران فیلم سینمایی ارادتمند نازنین بهاره تینا  را به همراه اسامی بازیگران + خلاصه داستان و زمان پخش سریال در ادامه در این صفحه از مجله شبونه بخوانید.

فیلم سینمایی ارداتمند نازنین بهاره تینا

فیلم سینمایی ارادتمند نازنین بهاره تینا ساخته عبداالرضا کاهانی  در ژانر کمدی و اجتماعی که در دی ماه سال 94 به روی پخش رفت و فیلم برداری آن حدودا 2 ماه به طول انجامید

بیوگرافی بازیگران ارادتمند نازنین بهاره تینا

خلاصه داستان

در خلاصه این فیلم آماده است که روایت 3 دختر با تفکرهای فکری مختلف را به تصویر میکشد که هر سه از درد ازدواج نکردن ناراحت هستند و به همین خاطر تصمیم میگرند با حضور در مهمانی ها  از مردان انتقام بگیرند. سه کارکاتر به نام های نازنین و بهاره و تینا بوده که سه دوست صمیمی هستند و مجرد میباشند آنها هر کدام به نوعی از دوست پسرشان رکب خورده اند و حالا میخواهند مجردی عشق و حال کنند برای همین منطور به مهمانی و پارتی میروند و به نوبه خودشان میخواهند لج پسرها را دربیاورند

این فیلم از سال 134 هنوز نتوانسته است مجوز پخش را بگیرد.

از بازیگران اصلی این فیلم میتوان به طناز طباطبایی ف مهناز افشار ، آیدا ماهیانی و مهران غفوریان را نام برد.

بازیگرا فیلم

بازیگران فیلم ارداتمند نازنین بهاره تینا

طناز طباطبایی (در نقش بهاره)، مهناز افشار (در نقش تینا)، آیدا ماهیانی (در نقش نازنین)، مهران غفوریان (در نقش بهروز)، سحر دولتشاهی (در نقش مهسا)، مجید جوزانی، سیاوش چراغی پور، پانته آ سیروس،صحرا اسداللهی، سعید عطائیان، امیررضا رنجبران، اشکان مهری، میلاد گهواره چی، رادین عطائیان، محمد شهبازی و… بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل میدهند.

بیشتر ببینید: بیوگرافی بازیگران فیلم گورکن + زمان اکران 

عوامل فیلم

فیلمنامهٔ این فیلم را نیز کاهانی  نوشته‌است فیلمی که هنوز جزئیاتی از داستان آن رسانه‌ای نشده اما برخلاف کارهای قبلی این کارگردان فضایی زنانه دارد. فیلمبرداری  فیلم 15 دی ماه سال 94به تهیه‌کنندگی عبدالرضا کاهانی  و سعید خانی  آغاز شد

زمان پخش فیلم ارائتمند نازنین بهاره تینا

توقیف فیلم ارداتمند نازنین بهاره تینا

پانته آ سیروس در خصوص محدودیت ها و خط قرمز های سینما و تلویزیون و در پاسخ به پرسش خبرنگار فرهنگی رکنا مبنی بر اینکه ” توقیف از نظر شما به چه معناست و اگر در شرایط تسلط بر آن بودید ، محتوایی را توقیف می کردید؟ چرا؟” گفت : من هرگز هیچ محتوایی را توقیف نمی کردم به دلیل اینکه مردم و مخاطبین در تعدد و در دسترس بودن عناصر و اجزاست که درک می کنند چه چیزی را دوست دارند و چه چیزی را دوست ندارند. اگر من محتوایی را از آن ها پنهان کنم ، مخاطب همان چیزی را طلب می کنند که در دسترس ندارند. چه بسا الان در شبکه های خارجی همچون شبکه های عربیو ترکیه ای شاهد آن هستیم که مخاطب خاصی برای خود دارد و این مخاطبان جزو کم تأثیرگذارترین آدم ها هستند.

نقد داستان فیلم ارادتمند نازنین بهاره تینا [داستانی زشت و سخیف]

انتشار نسخه قاچاق این فیلم در کانال های تلگرامی رکورد سومین قاچاق پی در پی فیلم‌های سینمایی در کمتر از یک هفته زده است. چندی پیش فیلم «تفریق» و «بی رویا» و حال نیز «ارادتمند نازنین بهاره تینا» به طور غیرقانونی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که همچنان منشا انتشار آن مشخص نشده و باید در انتظار توضیحات ستاد صیانت و سازمان سینمایی در این مورد بود.

بیوگرافی بازیگران فیلم ارداتمند نازنین بهاره تینا + داستان و اسامی و عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *