بیوگرافی بازیگران فیلم های پاور با نقش +عکس و داستان

بیوگرافی بازیگران فیلم های پاور با نقش +عکس و داستان

معرفی فیلم های پاور

فیلم “های پاور” به کارگردانی هادی محمدپور تولید سال 1401 میباشد و دارای ژانر جنگی و درام میباشد این اولین تجربه فیلمسازی هادی محمدپور میباشد که درباره زندگی منصور ستاری میباشد کسی که از نظامیان فداکار ایرانی بوده و توانست رشادهای زیادی انجام بدهد و درنهایت به شهادت برسد.

بیوگرافی بازیگران فیلم های پاور با نقش +عکس و داستان

بیوگرافی بازیگران فیلم های پاور

  • اتابک نادری
  • فرزاد حسنی
  • علیرام نورایی
  • سپیده خداوردی
  • مهرداد ضیایی
  • مجید پتکی
  • الناز اسماعیلی
  • رضوان خدامی
  • آرمان جوکار
  • هادی محمدپور

بیوگرافی بازیگران فیلم های پاور با نقش +عکس و داستان

خلاصه داستان

داستان این فیلم به عملیات والفجر هشت و سرنگونی ۷۸ جنگنده دشمن می‌پردازد و اتابک نادری (شهید ستاری)، سپیده خداوردی، مهرداد ضیایی و علیرام نورایی(شهید بابایی) از جمله بازیگران آن هستند.

پیش‌تر در خبرها آمده بود که فیلم توسط نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تهیه می‌شود۰

فیلم البته به مقطع دیگری از زندگی شهید ستاری می‌پردازد، متفاوت از آنچه که در فیلم مشابه پیشین («منصور») به تصویر کشیده شده بود اما گذشته از اینکه اصل موضوع هم تفاوت چندانی نمی‌کند و توجیهی محسوب نمی‌شود، کیفیت کار به گونه‌ای است که پرسش‌های متعددی را پدید می‌آورد؛ چرا درباره یک شخصیت از میان فرماندهان همان ارتش که کمتر به فرماندهانش در سینما پرداخته شده و گزینه‌های متعددی برای فیلمسازی دارد، یک شخصیت در دو فیلم تکرار می‌شود؟ آیا این انتخاب تکراری به مسائل فرامتنی، ازجمله اشتغال فرزند شهید در مسولیت به نسبت عالیرتبه دولتی برمی‌گردد؟ فرآیند سفارش ساخت اثر به سازندگانش چگونه بوده است؟ کارگردان اثر در خود توان پذیرش این مسوولیت را می‌دیده است؟ آیا کارگردان اثر توانایی‌های فنی لازم را داشته اما شرایط به‌گونه‌ای بوده که در آفرینش یک اثر کیفی مطلوب ناموفق شده است؟ ناظران کیفی طرح چه کسانی بوده‌اند و مسوولیت خود را چگونه به انجام رسانده اند؟ و….

بیوگرافی بازیگران فیلم های پاور با نقش +عکس و داستان

پس از فیلم «منصور» که به برشی از زندگی شهید منصور ستاری می‌پرداخت، امسال فیلم جدیدی به نام «های پاور» به کارگردانی هادی محمدپور نیز جلوی دوربین رفت تا عملیات والفجر 8 را به تصویر بکشد و هوشمندی و تلاش شهید ستاری را در این عملیات روایت کند. در این اثر، اتابک نادری نقش شهید ستاری و علیرام نورایی نقش شهید عباس بابایی را بازی کرده اند. فرزاد حسنی و سپیده خداوردی نیز از دیگر بازیگران فیلم هستند.

بیوگرافی بازیگران فیلم های پاور با نقش +عکس و داستان

عوامل تولید

نویسندگان : امیر شایانمهر ، هادی محمدپور ، مدیر فیلمبرداری : عارف نامور ، تدوینگر : احسان شیبانی ، طراح صحنه و لباس : حمید بخشی ، آهنگساز : بهزاد عبدی ، طراح چهره پردازی : یوسف صدساله ، مدیر صدابرداری : محمدرضا مرتضایی ، مدیر تولید : حسین باقریان ، مشاور کارگردان : حمید بهمن ، منشی صحنه : مریم بابایی ، گرافیست : نسیم همتی ، اصلاح رنگ و نور : علی نوروزی ، جلوه های ویژه بصری : سعید خلیلی ، صداگذار : مهدی جمشیدیان ، مجری طرح : نیروی پدافند هوایی ارتش

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *