بیوگرافی "بشیر بی آزار در فرانسه" کیست + ماجرای دستگیری

بیوگرافی “بشیر بی آزار در فرانسه” کیست + ماجرای دستگیری

بیوگرافی “بشیر بی آزار در فرانسه”

بشیر بی‌ آزار متولد دهه ۶۰ در تهران بوده مدیر سابق دفتر موسیقی و سرود سازمان صدا و سیما می‌باشد که در فرانسه توسط پلیس احضار و بدون هیچ توضیحی دستگیر شد د از پیگیری‌های خبرنگاران ایرانی مشخص شد که او به علت فعالیت‌های تبلیغاتی علیه رژیم صهیونیستی در فرانسه تحت پیگرد قرار گرفته و در نهایت بازداشت شده است.

بیوگرافی "بشیر بی آزار در فرانسه" کیست + ماجرای دستگیری

بشیر بی آزار کیست

بشیر بی‌آزار در روزهای گذشته به حمایت از مردم غزه پرداخته و اقدامات سرائیلی‌ها علیه منطقه رفه در فلسطین را محکوم کرده بود همچنین با انتشار چندین تصویر و کاریکاتور رژیم صهیونیستی را محکوم کرده بود
بشیر بی‌آزار در اینستاگرامش نوشته بود که هفته قبل رایش یک فرصت به وجود آمد تا بتواند در نشست سازمان ملل که درباره تحریم‌های ایران و جنایات اسرائیل بی‌خاصیت بودن سازمان ملل صحبت کند .

علت و ماجرای بازداشت و دستگیری

گویا صحبت‌های بشیر بی‌آزار علیه اسرائیل مورد خشم دولت فرانسه قرار گرفته و اقدام به دستگیری او کرده است در این باره کاظم غریب آبادی معاون امور بین‌الملل قوه قضاییه گفته است که پیگیر زادی بشیر بی‌ازار به عنوان یک شهروند ایرانی هستیم و تلاش خود را خواهیم کرد تا او را آزاد کنیم دادگاه فرانسه به جای اینکه عدالت را اجرا کند به دنبال یروی از دستورات اسرائیلی‌ها است.

کاظم غریب‌آبادی معاون امور امور بین‌الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر با انتشار پیامی در رسانه اجتماعی ایکس، در خصوص آخرین وضعیت بشیر بی‌آزار نوشت: «دادگاه فرانسه به جای اجرای عدالت، می‌خواهد ‎بشیر بی آزار را برخلاف ژست حقوق بشری خود و با سلب حق آزادی بیان و ابراز عقیده او دیپورت کند و فعلاً وی را در بازداشت نگه داشته است. تلاش‌ها برای آزادی فوری و پیگیری حقوق این شهروند ایرانی ادامه دارد»

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *