بیوگرافی بنیامین چالش (یوتیوبر) کیست + درامد

بیوگرافی بنیامین چالش (یوتیوبر) کیست + درامد

بیوگرافی بنیامین چالش (یوتیوبر) کیست

بنیامین یوتیوبر معروف فعال در شبکه های اجتماعی بوده که در یوتیوب و اینستاگرام چالش های جالبی برای فالوئرهایش معرفی میکند و از این طریق به شهرت رسید و ویدیوهایی او در پیج ها و کانال های دیگر دست به دست میشود.

بیوگرافی بنیامین چالش (یوتیوبر) کیست + درامد

پیج اینستاگرام بنیامین درحال حاضر 100 کا است ولی روز به روز افزایش پیدا میکند کانال یوتیوب او نیز دنبال کننده های زیادی دارد.

نمونه ای از چالش بنیامین را در ویدیو زیر مشاهده نمایید.

درامد بنیامین

درامد بنیامین از طریق یوتیوب و اینستاگرام است برای هر استوری تبلیغاتی حدود 2 الی 6 میلیون تومان دریافت میکند و در یوتیوب نیز درامد ثابت اش از این پلتفرم را داشته و از تبلیغات نیز درامد زیادی دارد.

خیلی از مردم فکر می کنند یوتیوب در ازای هر بازدید از ویدیوی شما پول پرداخت می کند. اما این تصور اشتباه است. دو نوع بازدید از یوتیوب داریم، بازدیدهای ویدیویی و بازدیدهای تبلیغاتی. برای درک این موضوع که درآمد یوتیوب چگونه است، ابتدا باید تفاوت میان این بازدیدها را بدانید.

یوتیوبر شخصی است که از طریق فعالیت در شبکه اجتماعی یوتیوب و ساخت ویدئو و انتشار آن در این کانال، کسب درآمد می‌کند. این شبکه یکی از بهترین انتخاب‌های بازاریابان شبکه‌های اجتماعی است. البته به شرطی که مخاطبین شما در آن حضور داشته باشند. اگر محتوای جذابی تولید کنید یا تبلیغات کافی در شبکه‌های اجتماعی دیگر انجام دهید، احتمالا افراد زیادی کانال شما را سابسکرایب خواهند کرد.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *