بیوگرافی بن افلک نامزد جنیفر لوپز کیست +عکس و ماجرای آشنایی

بیوگرافی بن افلک نامزد جنیفر لوپز کیست +عکس و ماجرای آشنایی انها را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی بن افلک نامزد جنیفر لوپز کیست +عکس و ماجرای آشنایی

بیوگرافی بن افلک

بنجامین گزا افلک-بولت متولد ۱۵ اوت ۱۹۷۲ از بازیگران و فیلمسازان مطرح آمریکا میباشد و دارنده 2 جایزه اسکار و سه جایزه گلدن گلوب میباشد که به عناون یک پر افتخارترین هنرمند امریکایی شناخته میشود.

مادرش کریستوفر یک معلم مدرسه ابتدایی در هاروارد بود. پدرش، تیموتی یک نمایشنامه نویس فعال بود.

بیوگرافی بن افلک نامزد جنیفر لوپز کیست +عکس و ماجرای آشنایی

کودکی بسیار سخت

در دوران کودکی افلک، پدرش یک «مشکل شدید و مزمن با اعتیاد به الکل» توصیف می‌کرد و افلک به یاد می‌آورد که پدرش تمام روز  مشروب می‌نوشید و به همین دلیل مادرش از پدرش جدا شد. افلک میگوید بعد از جدایی پدر و مادرم زمانی که 11 ساله بودم احساس “آرامش” کردم چون و پدرم خانه را ترک کرد و دیگر با مادرم دعوا نمیکرد.

بیوگرافی بن افلک نامزد جنیفر لوپز کیست +عکس و ماجرای آشنایی

پدرش به نوشیدن زیاد مشروبات الکلی ادامه داد و در نهایت بی خانمان شد و دو سال را در خیابان های کمبریج گذراند.

وقتی بن افلک 16 ساله بود پدرش وارد یک مرکز توانبخشی در ایندیو، کالیفرنیا شد. او برای حفظ هوشیاری خود دوازده سال در این مرکز زندگی کرد و به عنوان مشاور اعتیاد در آنجا کار کرد.

شروع بازیگری

او و برادرش توسط دوستانشان که در هنر کار می کردند  به هنر تشویق شدند انها به طور منظم با مادرشان در نمایش های تئاتر شرکت می کردند و تشویق می شدند تا فیلم های خانگی خود را بسازند.

بیوگرافی بن افلک نامزد جنیفر لوپز کیست +عکس و ماجرای آشنایی

دیوید ویلر، دوست خانوادگیشان بعداً از افلک به عنوان یک کودک “بسیار باهوش و به شدت کنجکاو” یاد کرد.

بن افلک و برادرش به دلیل دوستی مادرشان با یک کارگردان و بازیگر در منطقه کمبریج برای ایفای نقش در تبلیغات محلی و تولیدات فیلم تست بازیگری دادند و بن افلک برای اولین بار در سن هفت سالگی به صورت حرفه ای بازی کرد..

مادرش دستمزد او را در یک صندوق امانی کالج پس‌انداز کرد و امیدوار بود پسرش در نهایت معلم شود، زیرا نگران بود که بازیگری یک حرفه ناامن و «بی‌اهمیت» است.

او کار خود را از کودکی با بازی در سریال آموزش آغاز کرد سپس به به عنوان یک بازیگر کمدی در فیلم بلوغ مات و گیج بازی کرد که به شهرت زیادی دست یافت

افلک برای بازی در فیلم ویل هانتینگ خوب در سال 1997 موفق شد جایزه گلدن گلوب به دست آورد.

ازدواج بن افلک با جنیفرلوپز

بن افلک و جنیفر لوپز در ویدیویی کوتاه نامزدی خود را اعلام کردند. لوپز بازیگر، خواننده و تهیه کننده 52 ساله است. از بن افلک این روزها «ژرف آب» ساخته آدریان لین در سامانه هولو پخش شده است، فیلمی که نتوانست توجه منتقدان را جلب کند. بن افلک در این فیلم با آنا د آرماس هم بازی است.

بیوگرافی بن افلک نامزد جنیفر لوپز کیست +عکس و ماجرای آشنایی

افلک و لوپز نخستین بار نوزده سال پیش با یکدیگر نامزد شدند. لوپز همان سال ها و پس از جدایی به «پیج سیکس» گفته بود:«من و بن در لحظه‌ای که فکر می‌کردم برای همیشه به همدیگر متعهد هستیم از هم جدا شدیم، این اولین دلشکستگی واقعی من بود، احساس می‌کردم قلبم از سینه‌ام کنده شده است.»

بن افلک پیشتر با جنیفر گارنر ازدواج کرده بود. لوپز نیز همسر مارک آنتونی بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *