بیوگرافی بهارک رشیدی شهید مدافع سلامت +عکس و مراسم تشییع

تاریخ انتشار 26 آبان 1400 – Study time 2 minutes

بیوگرافی بهارک رشیدی شهید مدافع سلامت +عکس و مراسم تشییع او را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی بهارک رشیدی شهید مدافع سلامت +عکس و مراسم تشییع

بیوگرافی بهارک رشیدی

بهارک رشیدی از مدافعان سلامت کرمانشاهی بوده که متاسفانه در راه مبارزه با بیماری کرونا به این ویروس مبتلا شد و بعد از گذشت چند روز دار فانی را وداع گفت.

او سالها در عرصه پرستاری فعالیت داشت و به بیماران خدمت رسانی می کرد با اینکه واکسنهای کرونا به مدافعان سلامت و عموم مردم تزریق شده است اما متاسفانه همچنان تعداد زیادی از هموطنانمان بر اثر بیماری کرونا جان خود را از دست می‌دهند.

در چند روز اخیر مراجعه‌کنندگان به بیمارستان بسیار زیاد بوده و سبب شده که برای کادر درمان مشکلاتی به وجود بیاید بعد از شهادت بهارک رشیدی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه پیام تسلیت ای برای خانواده این مدافع سلامت ارسال کرد

بیوگرافی بهارک رشیدی شهید مدافع سلامت +عکس و مراسم تشییع

دکتر ابراهیم شکیبا افزود: این ضایعه و فقدان بزرگ را صمیمانه به خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، بهداشت استان و خانواده محترم و داغدار آن مرحوم تسلیت عرض می نمایم.

در ادامه این پیام آمده است: باشد که روح بلند این عزیز از دست رفته در بارگاه امن الهی و در جوار رحمتش جاودان بیاساید و همه بازماندگان در این آزمون سخت، شکیبا و استوار بر تقدیر حق تسلیم و مزین به مقام صبر جمیل باشند.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *