بیوگرافی بهار ارجمند بازیگر و همسرش +عکس و خانواده و اینستاگرام

بیوگرافی بهار ارجمند بازیگر و همسرش +عکس و خانواده و اینستاگرام

بهار ارجمند خواهر برزو ارجمند متولد 9 فروردین 1359 در مشهد بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است. وی لیسانس رشته فلسفه از “دانشگاه علامه طباطبایی” است اما با توجه به علاقه ای که به هنر هفتم دارد بازی در تئاتر را از پنج سالگی آغاز کرده است. بهار بازیگر توانایی است البته او بیشتر در عرصه تئاتر فعالیت می کند. او با معلومات بالا و آموخته هایش از پدر روی صحنه همیشه عالی بوده و به همین دلیل بود که در سن 13 سالگی “بهترین بازیگر جشنواره تئاتر فجر” را از آن خود کرد. پس از آن در تئاترهای بسیاری به ایفای نقش پرداخت . او تا کنون در بیش از ده فیلم سینمایی و سریال به ایفای نقش پرداخته است.

بیوگرافی بهار ارجمند و همسرش و عکس های بهار ارجمند و خانوده اش را در ادامه در مجله شبونه ببینید.

بیوگرافی بهار ارجمند بازیگر و همسرش +عکس و خانواده و اینستاگرام

بیوگرافی بهار ارجمند و همسرش

بهار ارجمند بازیگر ایرانی در 9 فروردین 1359 در مشهد به دنیا آمده و فارغ التحصیل رشته فلسفه در مقطع لیسانس می باشد.

می توان گفت همه‌ی خانواده ارجمند اهل موسیقی می‌باشند و برزو نیز نخستین سازش ملودیکا بود و پس از آن هم تنبک و تار و اکنون گیتار می نوازد.

پدرش انوشیروان ارجمند هنرپیشه با سابقه و توانمند سینما، تئاترو تلویزیون در تاریخ ۲۳ آذر ماه سال ۹۳ بعد از متحمل شدن چند هفته بیماری در سن ۷۳ سالگی فوت نمود.

مرحوم انوشیروان ارجمند مدتی قبل به خاطر سکته قلبی به بیمارستان پارسیان تهران منتقل شد.
ایشان در تاریخ روز ۲۷ مهرماه، سال ۱۳۲۰ در زاهدان متولد شده است.
ایشان برادر بزرگتر داریوش ارجمند «هنرپیشه»و پدر پیروز «رئیس مرکز موسیقی» و همچنین پدر برزو ارجمند می‌باشد.
مرحوم انوشیروان ارجمند در پایان دهه ۴۰ به عنوان هنرپیشه و کارگردان تئاتر در مشهد کار خود را شروع نمود.

برزو ارجمند تنها یک خواهر دارد و با او هم خیلی رابطه اش خوب می‌باشد.
بهار هنرپیشه توانمندی می‌باشد، در زمینه تئاتر.

بیوگرافی بهار ارجمند و همسرش

بهار در خانواده هنری و سینمایی بدنیا آمده و پدرش انوشیروان ارجمند از بازیگران قدیمی تئاتر و سینما و عمویش, از هنرپیشه های مشهور و پیشکسوت ایرانی و همچنین برزو ارجمند ، برادرش از بازیگران مشهور می باشد.

بیوگرافی بهار ارجمند و همسرش

عکس کودکی بهار ارجمند و پدرش

پدرش انوشیروان ارجمند در ۲۷ مهر ۱۳۲۰ در زاهدان به دنیا آمده و ۲۳ آذر ۱۳۹۳ در تهران به علت ایست قلبی درگذشت.

 

بیوگرافی بهار ارجمند و همسرش

عکس پدر و مادر بهار ارجمند

از جمله نقش های او می توان به امام علی، روزی روزگاری و مختارنامه و …اشاره کرد .

بیوگرافی بهار ارجمند و همسرش

نحوه بازیگر شدن

خانم ارجمند با رشد در خانواده هنری و استادی مانند پدرش از سن کودکی در تئاتر وارد شده و در پنج سالگی اولین نمایش خود را تئاتر بازی کرد.

بیوگرافی بهار ارجمند و همسرش

عکس های شخصی بهار ارجمند و برادرش

وی به دلیل درخشش و قابلیت بالای بازیگری در سن سیزده سالگی جایزه بهترین بازیگر تئاتر را از آن خود کرد.
ایشان کارنامه پر باری در عرصه تئاتر دارد.

بیوگرافی بهار ارجمند و همسرش

عکس های شخصی بهار ارجمند

در فیلم هایی چون سبک زندگی و خودکشی بازی کرده که اکران نشده و در سریال ویلای من در سال ۹۱ و ساعت شنی ایفای نقش کرده است.

بیوگرافی بهار ارجمند و همسرش

عکس بهار ارجمند و مادرش

جدیدترین نقش وی در نقش روح انگیز در سریال سر دلبران در ماه رمضان ۹۷ است.

بیوگرافی بهار ارجمند و همسرش

عکس های بهار ارجمند بازیگر نقش روح انگیز در سر دلبران

خانم ارجمند درباره آموزش از پدرش گفته است : یکی از درس های زندگی که بابا انوش به من و برزو داد این بود که همیشه روی پای خودمون بایستیم و زیاد مطالعه بکنیم ، مخصوصا و اگر می خواستیم در نمایش هایی که بابا کارگردانی می کرد ، بازی کنیم ، سخت گیری های بیشتری را روی ما میکرد که حتما مطالعه کنیم و تحقیق بکنیم و سپس کار بکنیم .

بیوگرافی بهار ارجمند و همسرش

عکس های اینستاگرام بهار ارجمند

وی طرف دار سر سخت استقلال و از دوستان نزدیکش معصومه کریمی می باشد.

بیوگرافی بهار ارجمند و همسرش

ازدواج و عکس همسر

بهار ارجمند ازدواج نکرده و مجرد می باشد و خبری مبنی بر ازدواج ایشان منتشر نشده است.

بیوگرافی بهار ارجمند و همسرش

بهار ارجمند دختر انوشیروان ارجمند است. بهار ارجمند یکی از بازیگران خوب سینما و تلویزیون ایران است و به دلیل اینکه در یک خانواده هنرمند و بازیگر بزرگ شده است استعداد زیادی در زمینه بازیگری دارد. تاریخ تولد بهار ارجمند 9 فروردین 1359 و زاده شهر مشهد مقدس است. داریوش ارجند عمو ، انوشیروان ارجمند پدر ، برزو ارجمند برادر ، امیریل ارجمند پسر عموی بهار ارجمند هستند.

وی دختر مرحوم انوشیروان ارجمند، خواهربرزو ارجمند و برادرزادهٔ داریوش ارجمند است. وی لیسانس رشته فلسفه از “دانشگاه علامه طباطبایی” است اما با توجه به علاقه ای که به هنر هفتم دارد بازی در تئاتر را از پنج سالگی آغاز کرده است.

سوابق هنری بهار ارجمند

بهار بازیگر توانایی است البته او بیشتر در عرصه تئاتر فعالیت می کند. او با معلومات بالا و آموختههایش از پدر روی صحنه همیشه عالی بوده و به همین دلیل بود که در سن 13 سالگی “بهترین بازیگر جشنواره تئاتر فجر” را از آن خود کرد. پس از آن در تئاترهای بسیاری به ایفای نقش پرداخت. او تا کنون در بیش از ده فیلم سینمایی و سریال به ایفای نقش پرداخته است.

بهار ارجمند بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار بهار ارجمند می‌توان به بازیگری در سریال ویلای من، سریال نردبام آسمان و سریال سر دلبران اشاره کرد.

بهار ارجمند نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1387 در فیلم طرقه به کارگردانی امیراطهر سهیلی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال ویلای من، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای بهار ارجمند محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون برزو ارجمند، احمد موید و حسن چودن را تجربه کرد.

بهار ارجمند در سال 1392 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم بهار ارجمند در این سال، بازیگری در سریال ویلای من به کارگردانی مهران مدیری محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی بهار ارجمند بازی در سریال ویلای من بوده است. بهار ارجمند سال 1392 سریال ویلای من نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با مهران مدیری همکاری داشته است. بهار ارجمند توانست با بازی در سریال ویلای من تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر سیامک انصاری، برزو ارجمند، کمند امیرسلیمانی و رابعه اسکویی بر تجارب او افزود.

بهار ارجمند علاوه‌بر سریال ویلای من، سال 1388 در سریال نردبام آسمان نیز بازی کرده است. بهار ارجمند این‌بار با محمدحسین لطیفی یعنی کارگردان سریال نردبام آسمان و هنرمندانی چون وحید جلیلوند، برزو ارجمند، رحیم نوروزی و جمشید جهان‌زاده همکاری داشت.

ارادت بهار ارجمند به اهل بیت

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *