بیوگرافی بهار کاتوزی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و فیلم و سریالها

بیوگرافی بهار کاتوزی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و فیلم و سریالها و خانواده و سوابق هنری او را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی بهار کاتوزی

وی متولد ۱۳۶۹بوده و در شهر تهران چشم به جهان گشوده است.

بیوگرافی بهار کاتوزی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و فیلم و سریالها

تحصیلات او در رشته بازیگری بوده و در رشته های بازیگری و فلسفه موفق شده است .

او در کودکی علاقه بسیار زیادی به  این رشته داشت ولی بسیار دیر توانست استعداد خود را در این زمینه شکوفا کند و خودش دلیل این کار را مافیان زیاد در سینما میداند که اگر کسی در سینما پارتی نداشته باشد نمیتواند پیشرفت خوبی بکند.

بیوگرافی بهار کاتوزی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و عکس

سوابق هنری

در نهایت این هنرمند به خاطر استعداد هایش در این عرصه توانست در سال ۱۳۸۴ فعالیت هایش را در زمینه ی هنر شروع کند بهار کاتوزی با ورود به تاتتر در زمینه ی هنر هم موفق شد ودر نمایش کامنت،میز. نسبیت خاص نقش داشت.

بیوگرافی بهار کاتوزی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و عکس

بهار کاتوزی کار گردانی و نمایش را در سابقه کارش دارد هنگام ورود او در سینما در سال ۱۳۸۵ بود و به صورت رسمی وارد سینما شد و در فیلم میم مثله مادر با بازیگری گلشيفته فرهانی هم بازی شد که او میگوید تجربه بسیار خوبی برای او بوده است .

بیوگرافی بهار کاتوزی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و عکس

او در سال ۱۳۹۴ فیلمی به اسمه اینجا کسی نمیرد بازی کرد با کار گردانیه حسین کندری و دومین فیلم او در سال ۱۳۸۷بود به اسمه دعوت با کار گردانیه ابراهیم حاتمی کیا. و در سال ۱۳۹۵فیلم بوگرافی به کار گردانیه فاطمه ثقیفی ایفای نقش کرد و آخرین فیلمی که در سال ۱۳۹۶ بوده با شنل رو نمایی کرده است .

بیوگرافی بهار کاتوزی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و عکسبازیگر نقش هانیه در سریال چوب خط کیست +عکس جنجالیکیست +عکس جنجالی

این بازیگر جوان در سال ۸۵ در سن ۲۳ سالگی نخستین فعالیت بازیگری در سینما را با فیلم میم مثل مادر به کارگردانی رسول ملاقلی پور تجربه نمود. وی در این فیلم کنار بازیگرانی چون رامین راستاد، حسین یاری، گلشیفته فراهانی، سحر دولت شاهی، جمشید هاشم پور و امیر حسین صدیق همبازی بوده و توانست تجربه خوبی در سینما به دست بیاورد. سپس او در سال ۸۷ دومین فیلم سینمایی دعوت ساخت ابراهیم حاتمی کیا را تجربه کرد.

بیوگرافی بهار کاتوزی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و عکس

نویسندگی برنامه های رادیویی

بهار کاتوزی علاوه بر بازیگری، به نویسندگی نیز اشتغال دارد و از مدتها پیش، شروع کرده برای رادیو مطالب اجتماعی تهیه میکند. البته او تجربه نویسندگی چند فیلمنامه را نیز دارد که مشخص نیست نامشان چیست.

بیوگرافی بهار کاتوزی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و عکس

صفحه اینستاگرام بهار کاتوزی

نام شناسه بهار کاتوزی در اینستاگرام  Baharkatouzi است و طرفداران و علاقمندان به کارهای بازیگری وی از این طریق میتوانند او را دنبال کنند.

بیوگرافی بهار کاتوزی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و عکس بیوگرافی بهار کاتوزی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و عکس

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *