بیوگرافی بهرام جشان بامری قاتل 12 عضو خانواده در کرمان کیست +عکس
بهرام جشان بامری 22 ساله اهل کرمان متولد 1380 در روستای فاریاب استان کرمان بوده که چند روز پیش 12 عضو خانواده خود را کشت.

بیوگرافی بهرام جشان بامری قاتل 12 عضو خانواده در کرمان کیست +عکس

بیوگرافی بهرام جشان بامری قاتل کیست

بهرام جشان بامری 22 ساله اهل کرمان متولد 1380 در شهر فاریاب استان کرمان بوده که روز شنبه 28 بهمن 12 عضو خانواده خود را با استفاده اسلحه کلاشینکف به رگبار بست او او پدر و مادر، ۳ برادر، ۲ خواهر، زن برادر و ۴ برادرزاده‌‌اش را به قتل رساند و متواری شد و در نهایت در درگیری با پلیس کشته شد.

در بیوگرافی بهرام جشان‌ بامری آمده است او معلم بوده است و فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان و در شهر زهکلوت معلم بود.

گفته میشود که برادران بهرام در دوران کودکی خواهر دبیرستانی شان را به دلیل داشتن دوست پسر کشته بودند و این کینه در دل بهرام مانده که در نهایت با یک مشاجره فوران کرد.

بیوگرافی بهرام جشان بامری قاتل 12 عضو خانواده در کرمان کیست +عکس

ماجرای قتل خانواده

قتل‌عام خانوادگی در فاریاب کرمان به مرگ ۱۲ نفر منجر شد. خود قاتل هم در جریان درگیری با پلیس کشته شد.
روزنامه هفت صبح دراین‌باره نوشت: ماجرا از این قرار بود که مردی از مدت‌ها قبل با دو برادرش بر سر زمینی که از پدرشان به ارث مانده بود دچار اختلاف و کشمکش شده بود. آنها برادران ناتنی‌اش بودند و بارها ازچند نفر خواسته بودند برای برطرف‌کردن اختلافاتشان پادرمیانی کنند، اما بی‌فایده بود.

همچنین ببینید

علت قتل خانواده رستوران باباطاهر آبادان طاهر رزمی مالک رستوران کیست

صبح شنبه، این مرد درحالی‌که یک کلاشنیکف به همراه داشت به خانه یکی از برادرانش رفت. مرد خشمگین وارد خانه شد و برادرش را همراه با همسر و فرزندانش به رگبار گلوله بست و بلافاصله از آنجا فرار کرد.
او در ادامه خودش را به خانه برادر دیگرش رساند و وارد شد. مرد مسلح برادر دیگرش را نیز به همراه اعضای خانواده او به رگبار بست و در شرایطی که در جریان این دو تیراندازی ۱۲نفر به قتل رسیده بودند از فاریاب گریخت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *