بیوگرافی بهزاد محمدی بازیگر و همسر و فرزندان +عکس و اینستاگرام

بیوگرافی بهزاد محمدی بازیگر و همسر و فرزندان +عکس و اینستاگرام

بهزاد محمدی کیست و اهل کجاست

بهزاد محمدی بازیگر و کمدین  ۳۰ بهمن ۱۳۵۲ است اهل شمیران تهران بوده و دارای لیسانس مهندسی برق است او متاهل بوده و دارای یک فرزند پسر به نام امیر سالار میباشد

بهزاد محمدی یکی از بازیگران طنز و کمدین های ایرانی است که به عنوان کارگردان، نویسنده و بازیگر تئاتر و تلویزیون فعالیت دارد. او در سینما و تلویزیون نیز بازی درخشانی را ار خود برجای گذاشته که از جمله در فیلم ها و سریال هایی چون آژانس ازدواج (۱۳۸۹) ، سریال با من شوخی نکن ، باجناق‌ها ، مهمان‌پذیر طوبی (۱۳۸۳) ، تلفن مشترک (۱۳۷۹) ، سریال جدی نگیرید (۱۳۷۴) و … ایفای نقش کرده است.

بیوگرافی بهزاد محمدی بازیگر و همسر و فرزندان +عکس و اینستاگرام او را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی بهزاد محمدی بازیگر و همسر و فرزندان +عکس و اینستاگرام

بیوگرافی بهزاد محمدی

بهزاد محمدی از بازیگران باسابقه و باتجربه تئاتر و تلویزیون کشورمان می باشد.

او متولد ۳۰ بهمن ۱۳۵۲ در در تهران بوده و بیشتر در عرصه تئاتر و نمایش های طنز ایفای نقش پرداخته است.

در دهه هشنتاد با حضور در نمایش های طنز و کمدی به شهرت زیادی در بین مردم دست یافت ایشان در رشته برق تحصیل کرده و لیسانس نوشته را اخذ نموده است

بیوگرافی بهزاد محمدی بازیگر و همسر و فرزندان +عکس و اینستاگرام

همسر و فرزندان

آقای بهزاد محمدی سالهاست که ازدواج کرده و دارای دو فرزند ، یک پسر و یک دختر می باشد.

او می‌گوید زمانی که ازدواج کردم هیچ کس فکرش را هم نمی‌کرد که من تصمیم بگیرم ازدواج کنم اما این کار را کردم و در حال حاضر از همسر و زندگی هم بسیار راضی هستمهمسرم من را در عرصه هنری نیز یاری می دهد.

به به نظر من مرد باید زمانی ازدواج کند که همسر مورد علاقه و باب میلش را پیدا کرده باشد و همچنین قبول کند که همه مسئولیت ها را برعهده خواهد گرفت به نظر من ازدواج یک موضوع عاطفی بوده که باید به آن پرداخت.

بیوگرافی بهزاد محمدی بازیگر تئاتر و تلویزیون +عکس و اینستاگرام

شروع بازیگری بهزاد محمدی

آقای بهزاد محمدی در سال ۱۳۷۴ به واسطه یکی از دوستان همکلاسی اش با تئاتر آشنا شده است و در یک نمایش به نام گردنبند شدم بازی کرد و در پایان سال ۷۴ نیز نمایش کاکا سیا را بازی کرد او می‌گوید یک سال بعد در نمایش سه شیطون حرفه‌ای به کارگردانی منوچهر پور احمد بازی کرده و مورد استقبال بسیار زیادی قرار گرفته است و در این نمایش چهره‌هایی همچون ثبت آثار زاده و احمد بهروزی نیز حضور داشتند.

بیوگرافی بهزاد محمدی بازیگر و همسر و فرزندان +عکس و اینستاگرام

درخشش در تئاتر

از مهمترین کارهایی که آقای بهزاد محمدی در آن حضور داشته است می‌توان به نمایش های قهوه خانه زری خانوم و دروغ چرا و روحش بالاس خودش کماس خانه سالمندان اشاره کرد.

آقای محمدی بازیگری تئاتر بوده اما در زمینه کارگردانی تئاتر بسیار موفق عمل کرده و نمایش های پر بیننده را کار کرده است.

بیوگرافی بهزاد محمدی بازیگر تئاتر و تلویزیون +عکس و اینستاگرام

سوابق

اولین تجربه حرفه‌ای بهزاد محمدی در مقابل دوربین سریال جدی نگیرید یکی از نمایش های طنز بود به دست آمد و در آیتم های مختلف این برنامه در نقش‌های تاکاشی و داداشی و خان علی جان علی ایفای نقش پرداخت آن روزها بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفت او همچنین در سریال تلفن مشترک به کارگردانی خسرو ملکان و مهمانپذیر طوبی به کارگردانی منوچهر پوراحمد بازی کرده است.

بیوگرافی بهزاد محمدی بازیگر تئاتر و تلویزیون +عکس و اینستاگرام

پیج اینستاگرام

در اینستاگرام میتوانید با آیدی behzadmohammadiactor این هنرمند را دنبال کنید.

هنر را باید فهمید

خیلی ها هنر را می شناسند و حرف از هنر می زنند اما هنرمند نیستند هنرمند را نمی شود با قلم تفسیر کرد با کتاب . و حرف هم نمی شود هنرمند را تشخیص داد و البته کتاب خواندن کسی را هنرمند نمی کند به چنین اشخاصی . هنر شناس می گویند نه هنرمند . هنرمند کسی است که هنر در ذات او باشد یعنی تا شما خمیر مایه یک هنرمند را . نداشته باشید هنرمند نخواهید بود و نخواهید شد به عنوان مثال یک ادم با قد 150 سانتی متری یک بسکتبالیست . خوب نمی شود حالا هرقدر هم تلاش کند و دوره های مختلف را بگذراند .

بیوگرافی بهزاد محمدی بازیگر تئاتر و تلویزیون +عکس و اینستاگرام

اهل تقلید نیستم

بهزاد محمدی میگوید من مهندس برق هستم و تحصیلات اکادمیک در تئاتر ندارم اما مطالعاتم در زمینه تئاتر خیلی زیاد بوده و اولین . کتابی هم که خواندم فن بیان هنرپیشگی بود . بعدها به واسطه تجربیاتی که در این زمینه کسب کردم برای خودم . یک سبک پیدا کردم و اون را ادامه دادم . اگر کسی در این سبک سوالی دارد باید از خودم بپرسد من از کسی . تقلید نمی کنم . اگر دیالوگی را جایی شنیده باشم محال است ار ان در کارم استفاده کنم . اگر در یک سالن پانصد نفر . حتی سی نفر هم اون چیزی را که من در یک نمایش عنوان می کنم شنیده باشند این برایم افت دارد . حتی وقتیکه . خسته هستم از کار خودم کم نمی کنم چون تماشاچی گناهی ندارد من هرشب همانی را اجرا می کنم که در شب قبل . اجرا کرده ام . یادم است یک شب هنگام اجرا صدایم گرفت و اوازی را که در اجراها می خواندم نتوانستم بخوانم . هنگام استراحت اب جوش خوردم و وقتی دوباره روی صحنه امدم پس از پایان نمایش از تماشاچی ها عذر خواهی . کردم و اون اواز را برایشان خواندم .

بیوگرافی بهزاد محمدی بازیگر تئاتر و تلویزیون +عکس و اینستاگرام

مردم را با صدای بلند میخندانم

در نمایش ها و اجراهایم غالبا چیزی را ارائه می دهم که نیاز انسان هاست نه اینکه مورد علاقه انها و این همان خنده . است و تخلیه انرژی . انسانها نیاز دارند که جایی بروند که داد بزنند و خودشان را تخلیه کنند . امروزه ساختمان های . تهران طوری ساخته شده که شما در خانه خودتان هم نمی توانید با صدای بلند بخندید پس وقتی در خانه خودشان هم . نمی توانند بخندند چرا تعجب می کنید که من محیطی را برای مردم ایجاد کرده ام که می توانند بلند بخندند و فریاد بزنند . خب معلوم است که در چنین شرایطی مردم برای دیدن نمایش های من به سالن ها می ایند . از همان اول نمایش هم . من از مردم می خواهم که انرژی هایشان را تخلیه کنند . همین انرژی خیلی مهم است هرچند که خیلی ها گمان می کنند . اهمیتی ندارد . یکی از بزرگان پزشکان دنیا گفته : حتی اگر تصنعی و مصنوعی می خندید دقایقی را از هفته با صدای . بلند برای خودتان بخندید و حتی در دنیا مقوله ایی به نام خنده درمانی داریم . به نظرم سه دلیل دارد که مردم به نمایش های . من می ایند و ازان لذت می برند . 1 – خنده را دوست دارند 2- هنر را دوست دارند 3- تخلیه انرژی را دوست دارند .

منبع: وبلاگ behzad-joonam

بیوگرافی بهزاد محمدی بازیگر تئاتر و تلویزیون +عکس و اینستاگرام

تصمیم گرفته بودم یک کار نو را بنویسم و اجرا کنم .

در سال هشتاد نمایشنامه ی قهوه خانه ی زری خانوم را نوشتم، و سال هشتاد و یک ان را در گلریز به روی صحنه بردم .

قهوه خانه زری خانوم در مناسبت های مذهبی که تئاترها تعطیل می شد در خارج از کشور مثل انگلیس مالزی و کانادا اجرا داشتیم .

در سال ۸۷ شروع به نوشتن نمایشنامه قهوه خانه ۲ کردم، و از شهریور همان سال تمرین را شروع کردیم.

در ۵ اسفند ۹۰ مجددا قسمت دوم قهوه خانه زری خانوم را با نام ازدواج در قهوه خانه در سینما تئاتر کانون به روی صحنه بردم.

بیوگرافی بهزاد محمدی بازیگر تئاتر و تلویزیون +عکس و اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *