بیوگرافی بهناز شفیعی قهرمان موتور ریس و همسرش +عکس مدلینگ

بیوگرافی بهناز شفیعی موتور سوار و تصاویر بهناز شفیعی دختر موتور سوار ایرانی را در این بخش از بیوگرافی و زندگینامه مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی بهناز شفیعی

بهناز شفیعی در ۲۸ آذر ۱۳۶۸ در شهر نورآباد به دنیا امده است

بیوگرافی بهناز شفیعی قهرمان موتور ریس و عکس مدلینگ و همسرش

او در رشته رشته حسابداری تحصیل کرده و لیسانس آن را دریافت نموده است.

او اولین زن ایرانی موتورسوار حرفه ای و قهرمان موتور ریس و موتور کراس است. او به عنوان یکی از هشت زن قدرتمند جهان در عرصه ورزش در سال ۲۰۱۵ معرفی شده و همچنین در فستیوال جهانی ایتالیا به عنوان یکی از پنج بایکر نمونه زن جهان شناخته شد.

بیوگرافی بهناز شفیعی قهرمان موتور ریس و عکس مدلینگ و همسرش

فعالیت ورزشی بهناز شفیعی

خانم شفیعی به گفته خودش علاقه خاصی به موتور سواری داشت و از نوجوانی و در پانزده سالگی شروع فعالیت ورزشی به آموزش موتور سواری کرده و با سفر به شهرستان قیدار زنجان موتور سواری را از یک خانم در همان شهرستان یاد گرفت و با تمرین به کار ادامه داد تا در موتور سواری را حرفه ای یاد گرفت‌.

بیوگرافی بهناز شفیعی دختر موتور سوار و تصاویر بهناز شفیعیبیوگرافی بهناز شفیعی دختر موتور سوار

اولین موتوری که خریداری کرد موتور ۱۲۵ سی سی و سپس آپاچی و در سال ۹۰ موتور کراس را خریداری کرد.

تمرینات و آموزش های حرفه ای

وی تمرین موتور سواری کراس را به صورت حرفه ای در پیست های مخصوص در شارجه امارات و سپس در تایلند انجام داد.
رشته وی موتور سواری ریس است و مدرک موتور سواری ریس را در ایران دریافت کرده است.

بیوگرافی بهناز شفیعی و مادرش
بیوگرافی بهناز شفیعی و مادرش

واکنش با نام اولین زن موتور سواری

ایشان با واکنش به این که اولین زن موتور سوار ایرانی است گفت: حدود چهل سال پیش یا بیشتر ما زنان موتور سوار داشتیم و پلیس های زن موتور سوار که قبل از من بودند و زنان دیگری که سال هاست موتور سواری می کنند.

بیوگرافی بهناز شفیعی قهرمان موتور ریس موتورسوار و همسرش

علاقه و تفریحات

علاوه بر موتور سواری ورزش های نینجا و پارکور و بدنسازی را نیز انجام می دهد.

ازدواج و همسرش

از ازدواج و همسرش اطلاعاتی در دست نیست و گوبا مجرد می باشد.

بیوگرافی بهناز شفیعی قهرمان موتور ریس موتورسوار و همسرش

ماجرای اختلاف با نیکی کریمی و فیلم آذر

در فیلم آذر به کارگردانی نیکی کریمی آموزش و بدلکاری این فیلم در سکانس های موتور سواری بر عهده بهناز شفیعی بود و وی اعلام کرد که نیکی کریمی حق الزحمه وی را نداده و حتی از وی برای جشنواره دعوت نکرده و در اینستاگرام بلاکش کرده است.

بیوگرافی بهناز شفیعی قهرمان موتور ریس موتورسوار و همسرش

وی دلیل ناراحتی نیکی کریمی را گفتن اینکه من بدلکار وی بودم دانست و گفت وی گفته بود که من دروغ بگویم و بگویم سکانس های موتور سواری را خود نیکی کریمی انجام داده و من نیز اهل دروغ نیستم.

به اندازه کافی برای مردمی که میدیدند یک دختر مشغول موتورسواری در خیابان هست, موضوع عجیب و پیچیده بوده, ولی اکنون زمان زیادی از آن روزها می‌گذرد و بهناز تبدیل به موتورسواری حرفه‌اي شده: اکنون تلاش میکند توانایی‌هایش را در تورنمنت‌های خارجی بیازماید و پرچم ایران را در کشورهای دیگر بالا ببرد: خودش را یکی از سفیران ایران میداند

و میگوید هرجا که می روم کوشش میکنم چهره اشتباهی از ایران راکه به جهان مخابره شده اصلاح و چهره حقیقی ایرانیان را به مردم بقیه کشورها نشان دهم.مانند هر ورزشکار زن ایرانی محدودیت‌های ریزودرشتی داشته و دارد, ولی حرفش از ابتدا تا انتها یکی هست: من کسی نیستم که تسلیم شوم. می‌جنگم: مانند خیلی دیگر از دختران ایرانی که برای خواسته‌های درستشان می‌جنگند.

این روزها خودش را مهیا می کند تا برای رقابت‌های «ریس» دوبی حاضر شود: تورنمنتی که قرار هست دی ماه برود و در آن شرکت کند, ولی سازوکار تمرین‌کردنش شباهتی به بقیه زنان موتورسوار جهان که اوضاع تمرینی لوکسی دارند, ندارد.

روزهای تابستان و زمانی که درهای پیست برای تمرین به رویش بسته میشود, خودش را به تونل ابتدای جاده چالوس میرساند و آنجا تمرین میکند: آن‌هم تازه ساعت 12 شب! ورود به پیست آزادی و تمرین‌کردن در این پیست هم که تقریباً برایش آرزوی محال شده, چون صدور مجوز برای زنان برای ورود به این پیست کار ساده‌اي نیست… .

فیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز را ببینیدفیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز
ازدواج دوم و مجدد شهاب حسینی با هستی مهدوی فر واقعیت دارد؟فیلم / ازدواج دوم شهاب حسینی با دختر جوان
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.