بیوگرافی تاک داون کیست پشت پرده دستگیری خواننده هم خانمی‌ دافی

بیوگرافی تاک داون کیست پشت پرده دستگیری خواننده هم خانمی‌ هم دافی

تاک داون کیست

تالک داون نام گروه خواننده بوده که اعضای آن را سه پسر جوان دهه هشتادی تشکیل میدهند این گروه ابتدا با آهنگ های کوتاه در تیک تاک به شهرت رسیدند و سپس با تولید آهنگ های مبتذل مورد توجه برخی از نوجوانان قرار گرفتند محتوای ترانه های گروه تالک داون معمولا مستهجن بوده از اصطلاحات خارج از عرف استفاده میکند این گروه به دلیل خواندن آهنگ “خانمی دافی” بازداشت شدند.

بیوگرافی تاک داون کیست پشت پرده دستگیری خواننده هم خانمی‌ دافی

بیوگرافی

گروه یا بند تاک داون متشکل از سه پسر جوان بوده که مشخص نیست چرا این نام را برای گروه خود گذاشته اند! این خواننده ها در ایران فعالیت میکنند و معمولا محتوای ترانه آنها غیراخلاقی و مستجهن است که به همین دلیل در شهریور 1402 بازداشت شدند.

سبک آهنگ های گروه تاک داون “هیپ هاپ” میباشد با شبکه اجتماعی تیک تاک به شهرت رسیدند.

گروه تاک داون 2 سال است که کار موسیقی را دنبال میکند.

بیوگرافی تاک داون کیست پشت پرده دستگیری خواننده هم خانمی‌ دافی

ماجرای دستگیری

بازداشت این خواننده ها زمانی در دستور کار قرار گرفت که برند آرایشی دافی یکی از آهنگ های این گروه را به مناسبت تاسیس یک سالگی شرکت بر روی تیزر تبلیغاتی خود میکس کرد که مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته و به دلیل استفاده از الفاظ زشت و خارج از عرف با انتقادات زیادی همراه شد.

بیوگرافی تاک داون کیست پشت پرده دستگیری خواننده هم خانمی‌ دافی

برند دافی که در زمینه محصولات آرایشی فعالیت می‌کند به مناسب تولد برند خود  آهنگی تحت عنوان ” دافی ”  را با گروه مشهور شده این روزهای فضای مجازی که با نام مستعار “تاک داون” فعالیت می‌کنند منتشر کرد که به دلیل وایرال شدن این آهنگ در سطح شبکه های اجتماعی و ساختن کلیپ های دابسمش مختلف از این آهنگ باعث شد تا بخشی از جامعه نسبت به محتوای ارائه شده در این آهنگ انتقاد کنند تا در نهایت این موضوع با ورود نهاد قضایی ناظر بر این حوزه حواشی جدیدی نیز ایجاد شد.

بیوگرافی تاک داون کیست پشت پرده دستگیری خواننده هم خانمی‌ دافی

قبلاً وزارت ارشاد اعلام کرده بود که پرونده شرکت دافی که با استفاده از یک آهنگ نامناسب محصولات خود را تبلیغ کرده است، به نهاد قضایی ارجاع داده شده است. چندی پیش هم خواننده دیگری با نام دورچی نیز به دلیل انتشار آهنگی جنجالی بازداشت شده بود.

همچنین ببینید

بیوگرافی دورچی خواننده رپ و همسرش کیست

بیوگرافی مهدی یراحی خواننده پاپ و همسرش + حواشی و عکس

بیوگرافی بیژن مرتضوی خواننده و همسر اول و دوم و فرزندان

دافی یکی از قدیمی ترین برندهای هلدینگ سیلانه سبز است. استفاده از مواد اولیه مرغوب جهت تولید باعث محبوبیت این برند در بین مشتریان ایرانی و سراسر جهان شده است. طیف گسترده محصولات به ویژه دستمال مرطوب، دافی را به برندی پیشرو در تولید دستمال مرطوب برای کودکان و بزرگسالان تبدیل کرد.

2 نظر

  1. به نظرم این بهترین اهنگیه که تو امرم شنیدم ،،

  2. بچه ها من که باور ندارم تالک داون تازه یه آهنگ با دنیا خونده و اگر هم بازداشت شده بیایم دست به دست هم بدهیم تا آزاد شه و دوباره محصولات آرایشی دافی تولید پیده کنه اگر موافقید با من در بارش کامنت بزارید برام
    زنده باد تالک داون🖤📎

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *