بیوگرافی جاوید فرزامی صاحب ساندویچی هایدا کیست +علت درگذشت و فوت

بیوگرافی جاوید فرزامی صاحب ساندویچی هایدا کیست +علت درگذشت و فوت

جاوید فرزامی مالک برند ساندویچی هایدا در سن 52 سالگی به علت آمبولی ریه درگذشت او دارای بیماری آسم بود و از سال 1375 ساندوچی هایدا را تاسیس کرد وی در شش مهم 1402 در بیمارستان قلهک فوت کرد. در ادامه به بیوگرافی جاوید فرزامی و برادرش رضا خواهیم پرداخت.

جاوید فرزامی کیست

شبونه | جاوید فرزامی مالک برند ساندویچی هایدا متولد 1353 اهل اردبیل بوده که در ششم مهر 1402 در سن 52 سالگی به علت بیماری آسم و آمبولی ریه درگذشت او در قلهک تهران زندگی میکرد و از سال 1385 تا کنون برند ساندوچی هایدا را در کشور اداره میکرد او 52 ساله سن داشت و مدیر و مالک مجموعه هایدا بود اقای فرزامی صاحب مجموعه هایدا اهل اردبیل بوده که به تهران مهاجرت نمود و در تهران به همراه برادرش سانویچی به نام هایدا را تاسیس کردند که فقط ساندویچ سرد بدون روغن تولید میکردند و به دلیل استقبال گسترده از این ساندویچی شعبه های زیادی در تهران و در نهایت در سراسر کشور دایر کرد.

بیوگرافی جاوید فرزامی صاحب ساندویچی هایدا کیست +علت درگذشت و فوت

بیوگرافی جاوید فرزامی

در بیوگرافی جاوید فرزامی  آمده است او در سال 1353 به دنیا امد و در 6 مهر 1402 فوت کرد او به همراه برادرش علی فرزامی موفق شد در سال 1375 ساندویچ سرد را در کشور بسیار محبوب کنند و نام هایدا را برای ان ثبت کنند و ساندوچی هایدا در سراسر ایران محبوبیت یافت و خیلی ها آن را مک دونالد ایران میشناختند صاحب برند هایدا معروف به ساندویچی هایدا بود.

شروع کار

جاوید فرزامی به همراه برادرش علی از اردبیل به تهران مهاجرت کردند و سپس یک ساندویچی بزرگ به نام هایدا را راه اندازی کردند و بعد از مدتی استقبال از این ساندویچی در تهران افزایش یافت که مهمترین دلیل آن رو ساندویچ بدون روغن بود که نسبت به سایر ساندویچی های دیگر سالم تر به شما می آمد کم کم برادران فرزامی تصمیم گرفتند که شعبه های خود را در مناطق مختلف تهران افزیش دهند و سپس در سراسر ایران شعبه و نمایندگی زدند.

بیوگرافی جاوید فرزامی صاحب ساندویچی هایدا کیست +علت درگذشت و فوت

علت فوت

متاسفانه جاوید فرزامی به علت آمبولی ریه فوت کرد او سالها با بیماری آسم دست و پنجه نرم میکرد که متاسفانه در نهایت در 6 مهر 1402 بر اثر آمولی ریه فوت کرد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی آزاده اخلاقی همسر دوم محسن نامجو کیست +فیلم ازدواج

بیوگرافی خلبان پرویز رضایی کیست و اهل کجاست +‌علت فوت

بیوگرافی فریبا جدیکار بازیگر و همسرش کیست + عکس جدید

بیوگرافی مدیر هتل اسپیناس پالاس کیست و همسر و فرزندان و درامد

ساندویچی هایدا چیست

“هایدا” تنها مجموعه غذایی در ایران است که کلیه مواد مصرفی لازم خود را از مواد اولیه صد درصد طبیعی، ارگانیک و بدون اسانس تهیه و تولید می کند. این امر باعث شده که به مدت چهار سال برند برتر فست فود در ایران بوده و در تولید محصولات کارخانه جایگاه تولید کننده نمونه استاندارد و بهداشت را کسب نماید که خود افتخاری عظیم در این راستا می باشد. پس از تحقیق بر روی روند تغییرات فرهنگی و الگوهای جدید مصرف و با در نظر گرفتن ذایقه و سلایق مختلف، مدیریت مجموعه ی زنجیره ای “هایدا” عرضه همبرگر و پیتزا را در دستور کار قرار داد.

بیوگرافی جاوید فرزامی صاحب ساندویچی هایدا کیست +علت درگذشت و فوت

استراتژی کیفیت بالا در مقابل قیمت اقتصادی همچنان از ارکان مهم کار بر روی برند “هایدا” است. به منظور دستیابی به طعم لذیذتر و سطح سلامت بالاتر در محصولات جدید؛ از روغن برای طبخ غذاها استفاده نمی گردد، که این مهم با استفاده از ماشین آلات به روز اروپایی و امریکایی امکان پذیر شده است، تا گامی در راستای سلامت جامعه و مشتریان برداشته باشیم. همچنین کارشناسان مجرب بهداشت مجموعه ی هایدا به صورت مستمر از شعب هایدا بازدید نموده و نتایج آن ثبت و به مدیریت مجموعه جهت اخذ تصمیمات مدیریتی ارائه می گردد تا کیفیت و بهداشت همواره در سطح مطلوب باقی مانده و مرور زمان باعث افت این دو مولفه با اهمیت نگردد.

همسر و فرزندان جاوید فرزامی

درباره زندگی شخصی و خانواده و همسر جاوید فرزامی  اطلاعات چندانی در فضای مجازی وحود ندارد و اگر شما اطلاعاتی بیشتر از بیوگرافی آقای جاوید فرزامی دارید میتوانید در قسمت دیدگاه پایین همین صفحه برای ما ارسال کنید.

کارهای خیرخواهانه

کاربری که یکی از کارکنان ساندوچی هایدا بوده در کامنتی برای ما درباره کارهای خیرخواهانه جاوید فرزامی میگوید:

سلام عرض ادب بنده ازکار‌کنان جناب آقای جاوید فرزامی هستم به مدت ۲۲سال درخدمت این بزرگوار ازسال ۷۸الی۱۴۰۰بودم دراین مدت ازتمام کارهای خیرانه ایشون اطلاع داشتم سرپرستی از خانواده ای که پدرشون فوت کرده بود آزادی چندین زندانی در طول این سال‌ها و چندین مورد تهیه غذا برای ایتام واهدای چندین مورد جهیزیه برای تازه عروس ودامادها وخادم امام حسین (ع)بودودرایام محرم از برگزاری هیات گرفته تا نظری در خدمت امام حسین (ع)بودن و شخصی مهربان ومردم دار بود واقعا حیف شد از بین ما رفت خدا رحمتشون کنه انشاالله.

یک نظر

  1. سلام عرض ادب بنده ازکار‌کنان جناب آقای جاوید فرزامی هستم به مدت ۲۲سال درخدمت این بزرگوار ازسال ۷۸الی۱۴۰۰بودم دراین مدت ازتمام کارهای خیرانه ایشون اطلاع داشتم سرپرستی از خانواده ای که پدرشون فوت کرده بود آزادی چندین زندانی در طول این سال‌ها و چندین مورد تهیه غذا برای ایتام واهدای چندین مورد جهیزیه برای تازه عروس ودامادها وخادم امام حسین (ع)بودودرایام محرم از برگزاری هیات گرفته تا نظری در خدمت امام حسین (ع)بودن و شخصی مهربان ومردم دار بود واقعا حیف شد از بین ما رفت خدا رحمتشون کنه انشاالله درضمن تاریخ تولدش واشتباه درج فرمودید اصلاح بفرمائید ایشون متول سال ۱۳۵۳ بودند ودر سن ۵۲ سالگی از دنیا رفتن روحشون شاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *