بیوگرافی جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده مجلس و همسرش و دخترش +عکس

بیوگرافی جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده مجلس و همسرش و دخترش +عکس

جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده تربت جام، تایباد، باخرز و صالح آباد استان خراسان رضوی بوده هم اکنون رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد افغانستان است دارای مدرک تحصیلی دکتری تخصصی روابط بین‌الملل بوده و در حال حاضر به عنوان نماینده تربت جام، تایباد، باخرز و صالح‌آباد در مجلس شورای اسلامی مشغول فعالیت است. جلیل رحیمی جهان آبادی در مرداد ۱۴۰۲ در توئیتی ارزشی ها را شلغم خواند که حواشی زیادی را در پی داشت.

بیوگرافی جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده مجلس و همسرش و دخترش +عکس

بیوگرافی

جلیل رحیمی جهان آبادی متولد 1351 در تربت جام سیاستمدار ایرانی ، نماینده دوره دهم و یازدهم مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس است.

سوابق

جهان آبادی از طراحان اصلی طرح کاهش اعدام در قانون مجازات ایران ایران است. او همچنین پیگیر اعطای تابعیت مادرانه به فرزندان متولد از مادر ایرانی و پدر خارجی است.

بیوگرافی جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده مجلس و همسرش و دخترش +عکس

او از حوزهٔ انتخابیهٔ تربت جام، تایباد، باخرز و صالح آباد استان خراسان رضوی با آراء ۱۰۸٬۹۳۴ (۵۴٫۵۳ درصد) به مجلس دهم راه پیدا کرد و به مجلس یازدهم نیز رفت.

همچنین ببینید:

بیوگرافی سید غنی نظری نماینده مجلس خلخال +سوابق

بیوگرافی کاظم دلخوش نماینده مجلس صومعه سرا

بیوگرافی سید کاظم موسوی نماینده مجلس اردبیل و همسرش

تحصیلات

رحیمی جهان آبادی دارای مدرک تحصیلی دکتری تخصصی در رشته روابط بین الملل است و هم اکنون به عنوان عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در حال فعالیت است.

بیوگرافی جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده مجلس و همسرش و دخترش +عکس

او همچنین او به مدت ۴ سال، عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی بود.

همسر و فرزندان جلیل رحیمی جهان آبادی

ایشان سال ها پیش ازدواج کرده و دارای همسر و فرزند می باشد. او یک دختر دارد که متاهل بوده و ازدواج کرده است.

واکنش به انتشار تصاویر دخترش

جلیل رحیمی جهان آبادی درباره‌ی انتشار تصاویر دخترش در فضای مجازی نوشت:

«تصاویری از زندگی اینجانب و دخترم منتشر شده و زندگی لاکچری را به ما نسبت می دهند.

بیوگرافی جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده مجلس و همسرش و دخترش +عکس

اینجانب مستاجرم دخترم نیز متاهل و مستاجرند.

ما نه زندگی لاکچری داریم نه بی دین و ایمان هستیم با یکی اختلاف نظر سیاسی اگر دارید محترمانه و منطقی بحث کنید نشر اکاذیب و تهمت و افترا راه حل مناسبی نیست

در چالش تخریبی بین لشگر سایبری #ارزشی_نما با اینجانب و خانواده ام این نکته قابل یاداوری است حساب چند ایدی فیک توئیتری از نظام اسلامی جداست قطعا اینجانب هیچ مشکلی با نظام اسلامی و رهبری و نیروهای اصیل انقلاب اسلامی نداشته و ندارم خود را عضو جبهه انقلاب و رهبری دانسته و میدانم. همسر دخترم شیعه هستند مادرخانم بنده هم شیعه هستند همسر خواهر بنده هم‌شیعه هستند ما هیچ بحث مذهبی نداریم و شیعه و سنی را برادر میدانیم،خانواده ما تلفیقی و بدون‌کوچکترین بی احترامی به سایر مذاهب است در اختلاف نظر سیاسی ما با هم‌؛طرح مباحث مذهبی و خانوادگی غیر اخلاقی است

تویتر جلیل رحیمی جهان آبادی

(@dr.jalil_rahimi.j)

حواشی و جنجال ها

رحیمی جهان آبادی در پاسخ به انتقاد سید مصطفی محقق داماد از رفتار نمایندگان و نحوه مدیریت مجلس، او را آخوند دو ریالی نامید

بیوگرافی جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده مجلس و همسرش و دخترش +عکس

حواشی نماینده تایباد به همین جا ختم نشد و او در مرداد ماه ۱۴۰۲ طی یک توئیت جنجالی، ارزشی را شلغم خواند

۳۰ تير ۱۳۹۸ جهان آبادی طی نطقی انتقادی که علیه کریمی قدوسی انجام داد، وی را افغانستانی خطاب کرد که صلاحیتش برای حضور در مجلس شورای اسلامی ایران مورد ابهام قرار دارد.

ماجرای شلغم خواندن اررشی ها

اظهارات جنجالی جلیل رحیمی جهان‌آبادی، نماینده مردم تربت‌جام در مجلس شورای اسلامی در ۲روز گذشته حاشیه‌های زیادی را به‌وجود آورد.

جهان‌آبادی با ادبیات زشت و توهین‌آمیزی به انتقادها پاسخ داد و معترضان به توییت‌ خود را ارزشی‌هایی همانند شلغم دانست و در این‌باره نوشت: «درخصوص تبعید یک خبرنگار به تربت‌جام توییتی منتشر نمودم و مورد هجوم ارزشی‌نماهای هتاک قرار گرفتم. خواستم تأکید کنم با افتخار نماینده مردمی هستم که شما ارزشی‌نماها را شلغم هم‌ حساب نمی‌کنند. حالا هرجا خواستید ارسال کنید، شما تندروها ننگ این کشورید و از شما بیزاریم و عامل بدبختی مردمید.»

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

یک نظر

  1. فکر کنم این سیما شهرکی ثابت بهایی
    با این جهان آبادی بی شخصیت که مثلا عضو علمی دانشگاه هم است یک قرابتی باشد. هرچی آدم فاسد وعلاف وعیاش مغز پخیده مقابل مردم ایران . دلسوزان کشور را ارزشی مینامند. . بعله ما ارزشی هستیم شما بی ارزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *