بیوگرافی حاج آقا محمد مسعودیان فر در صدا و سیما گیلان کیست

بیوگرافی محمد مسعودیان فر در صداوسیمای گیلان کیست +عکس

مسعودیان فر متولد سال ۱۳۴۰ در شهرستان رشت است. او تحصیلات خود را در رشته مهندسی کشاورزی در دانشگاه گیلان به پایان رساند. پس از فارغ التحصیلی، مسعودیان فر در سازمان صدا و سیما استخدام شد و به مدت ۱۵ سال در این سازمان کار کرد. در سال ۱۳۹۵، مسعودیان فر به عنوان مدیر کل مجتمع آموزشی و رفاهی صدا و سیما در زیبا کنار منصوب شد.

محمد مسعودیان نام شخصی است که در چند سال اخیر در شبکه‌های اجتماعی نامش جنجال ساز شده است و اخبار ضد و نقیضی درباره زندگی شخصی او در فضای مجازی منتشر می‌شود از سال‌های گذشته تا به حال هر چند وقت یکبار نام حاج آقا محمد مسعودیان به عنوان یکی از مدیران صدا و سیما و مدیر کل مجتمع آموزشی و رفاهی صدا و سیما گیلان در فضای مجازی خبرساز می‌شود که فیلم غیراخلاقی از او پخش شده است.

در رابطه با فیلم غیراخلاقی محمد مسعودیان فر مدیر کل مجتمع آموزشی و رفاهی زیباکنار مسئولان صدا و سیمای گیلان اعلام کردند که محمد مسعودیان فر در سال 1399 اخراج شده است و دیگر هیچ مسئولیتی در صدا و سیما ندارد تصویر بیانیه را در پایین این صفحه مشاهده کنید.

محمد مسعودیان فر کیست

حاج آقا محمد مسعودیان فر مدیر کل مجتمع آموزشی و رفاهی زیباکنار صدا و سیما گیلان بوده که چند سالیست در سازمان صدا و سیما فعالیت داشته است اما در یکی دو سال اخیر هیچ نام از او در بخش های مختلف صدا و سیما منتشر نشده است و مشخص نیست آیا هنوز در صدا و سیما فعالیت دارد یا خیر! در چند سال اخیر بارها نام او در شبکه های اجتماعی ذکر شده است که حواشی پیرامون او به وجود آمده است اما هنوز هیچ رسانه ای درباره حواشی مربوط به او واکنشی نشان نداده است.

حواشی

در روزهای گذشته خبرهای عجیبی با موضوعات مستهجن از روابط جنسی برخی  اسامی توسط رسانه های معاند منتشر شده است که کاربران شبکه های اجتماعی را کنجکاو کرده بدانند ماجرای اینگونه خبرها و اتفاقات چیست!

به تازگی هم ویدیویی منتشر شده که گویا دربردارنده محتوای مستهجن از ارتباط یک زن و مرد و محل کار است و برخی رسانه های معاند نیز اعلام کرده اند که مرد حاضر در این ویدیو از مدیران سابق بخش رفاهی صداوسیماست. البته گفته شده که این فیلم متعلق به چند سال پیش است و فرد یاد شده که در ویدیو هم حضور دارد به خاطر همین فیلم ، از کار برکنار شده است. البته همه این حرف و حدیث ها در حد شایعه است و هیچ تایید رسمی ندارند.

بیوگرافی

محمد مسعودیان فر گفته میشود که مدیر کل مجتمع آموزشی و رفاهی صدا و سیما گیلان است میباشد درباره سوابق و بیوگرافی ایشان اطلاعاتی در رسانه ها یافت نشده است.

به نظر میرسد که محمد مسعودیان فر متولد دهه 50 در گیلان است.

گفته میشود که مجتمع آموزشی و رفاهی صدا و سیما در یک محیط بسیار خوش آب و هوا در زیباکنار قرار دارد.

اخبار و حواشی پیرامون فردی به نام محمد مسعودیان فر در فضای مجازی توسط رسانه های معاند منتشر شده است که هنوز هیچ مسئول و رسانه ای به آن واکنش نشان نداده است.

بیوگرافی حاج آقا محمد مسعودیان فر در صدا و سیما گیلان کیست

وظایف مجتمع آموزشی و رفاهی صدا و سیما

اداره کل رفاهی و خدماتی مجتمع آموزشی و رفاهی صداسیما یک نهاد دولتی است که مسئولیت ارائه خدمات رفاهی و آموزشی به کارکنان و خانواده‌های آنان را بر عهده دارد. این مجتمع با هدف ارتقای سطح زندگی و رفاه اجتماعی کارکنان و خانواده‌های آنان تأسیس شده است. در ادامه، به برخی از خدماتی که این مجتمع عرضه می‌کند، اشاره می‌کنیم:

خدمات رفاهی: اداره کل رفاهی و خدماتی مجتمع آموزشی و رفاهی صداسیما میزبان یک مجموعه از امکانات رفاهی است که به کارکنان و خانواده‌های آنان ارائه می‌شود. این خدمات شامل تأمین مسکن، سرویس بهداشتی و بهداشتی، سرویس پزشکی، ورزشگاه، باشگاه ورزشی، استخر، سینما، کتابخانه، رستوران و کافی‌شاپ و سایر امکانات تفریحی می‌باشد.

همچنین ببینید:

پشت پرده اخراج بهروز بینشیان گوینده خبر از صدا و سیما

خدمات آموزشی: این مجتمع نیز مسئولیت ارائه خدمات آموزشی به کارکنان و خانواده‌های آنان را بر عهده دارد. این خدمات شامل برگزاری دوره‌های آموزشی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای است که به ارتقای دانش و مهارت‌های کارکنان و اعضای خانواده‌های آنان کمک می‌کند. این دوره‌ها می‌توانند شامل آموزش‌های کامپیوتری، آموزش‌های زبان خارجی، دوره‌های مدیریتی و سایر موارد مفید باشند.

فعالیت‌های فرهنگی و هنری مجتمع آموزشی و رفاهی چیست

مجتمع آموزشی و رفاهی صداسیما برنامه‌های فرهنگی و هنری متنوعی را برای کارکنان و خانواده‌های آنان برگزار می‌کند. این برنامه‌ها ممکن است شامل نمایش فیلم، کنسرت، نمایش تئاتر، نمایشگاه هنری و سایر رویدادهای فرهنگی و هنری باشند. این فعالیت‌ها به ارتقای فرهنگ و هنر در میان اعضای مجتمع کمک می‌کند.

بیوگرافی حاج آقا محمد مسعودیان فر در صدا و سیما گیلان کیست

پشتیبانی از خانواده‌ها: مجتمع آموزشی و رفاهی صداسیما نیز به خانواده‌های کارکنان توجه وپشتیبانی می‌کند. این پشتیبانی ممکن است شامل ارائه خدمات بهداشتی و درمانی برای اعضای خانواده، پشتیبانی مالی در موارد ضروری، برگزاری برنامه‌های تفریحی و تعاملی برای کودکان و خانواده‌ها، و ارائه مشاوره و راهنمایی در مسائل مربوط به خانواده و زندگی روزمره می‌شود.

مجتمع آموزشی و رفاهی صداسیما با ارائه این خدمات و فعالیت‌ها، سعی در ارتقای کیفیت زندگی کارکنان و خانواده‌های آنان دارد و به عنوان یک نهاد دولتی مسئولیت ایجاد محیطی سالم، فرهنگی و پویا را در اختیار اعضای مجتمع قرار می‌دهد.

حواشی

در سال های گذشته اخباری پیرامون محمد مسعودیان فر در فضای مجازی دست به دست میشود به خصور کانال های یوتیوب ادعاهایی درباره محمد مسعودیان فر کرده اند همچنین کانال تلگرامی با عنوان رادیو گیلان نیز درباره محمد مسعودیان فر اتهاماتی زده است که هنوز هیچکس به آن واکنش نشان نداده است.

پشت پرده فیلم غیراخلاقی محمد مسعودیان فر مجتمع رفاهی زیباکنار

محمد مسعودیان فر اخراج شده است

در توضیح اداره کل روابط عمومی صداوسیما آمده است: اخیرا فیلمی غیراخلاقی منتسب به یکی از کارکنان مجتمع رفاهی زیباکنار صداوسیما در فضای مجازی منتشر شده، لازم به توضیح است فرد مذکور در دوران مدیریت سابق صداوسیما در سال ۱۳۹۹ عزل شده و اکنون هیچ مسئولیتی در رسانه ملی ندارد. این بازنشر‌ها در راستای تضعیف جایگاه رسانه ملی صورت می‌گیرد و به هدفی نخواهد رسید.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *