بیوگرافی حامد ترکاشوند رئیس اداره تعزیرات پاوه +علت قتل و عکس

بیوگرافی حامد ترکاشوند رئیس اداره تعزیرات پاوه +علت قتل و عکس

بیوگرافی حامد ترکاشوند

حامد ترکاشوند رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان پاوه واقع در استان کرمانشاه بوده که متاسفانه در ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ مورد حمله مسلحانه قرار گرفته و با چهار گلوله به قتل رسید.

ایشان چند سالی به عنوان رئیس اداره تعزیرات شهر پاوه منصوب شده بود که متاسفانه بنا به دلایل نامشخص توسط فردی ناشناس مورد حمله مسلحانه قرار گرفت و با ضربات گلوله به قتل رسید.

بیوگرافی حامد ترکاشوند رئیس اداره تعزیرات پاوه +علت قتل و عکس

ماجرای حمله مسلحانه و قتل

طبق بررسی‌های پلیس مرحوم ترکاشوند مانی که از خانه بیرون آمده مورد حمله قرار گرفته است که به نظر می‌رسد ضارب چند ساعتی در مقابل منزل او کمین کرده بود تا به محض بیرون آمدن حامد ترکاشوند او را مورد شلیک گلوله قرار بدهد گلوله‌ها به سر و سینه ایشان اصابت کرده و در جا فوت کرد.

هنوز علت این حمله مشخص نشده اما به نظر می‌رسد که خصومت شخصی باعث چنین اتفاقی شده است پلیس جنایی آگاهی پاوه و استان کرمانشاه به شدت پیگیر این پرونده بوده تا ردی از قاتل یا قاتلین پیدا کند پرونده در شعبه دوم بازپرسی دادسرای استان کرمانشاه در حال بررسی است.

همچنین ببینید

بیوگرافی رضا مسعودی شهردار منطقه ۵ شیراز کیست +ماجرای قتل و عکس

ماجرای قتل دایانا دختر اوتیسمی توسط مادرش در اصفهان +عکس

لازم به ذکر است اصطلاح تعزیرات، هم در مورد برخی از تخلفات اقتصادی و صنفی به کار رفته که قانون تعزیرات حکومتی، مورد تصریح قرار گرفته و هم اشاره به سازمان تعزیرات حکومتی داشته که وظیفه رسیدگی به این تخلفات را بر عهده دارد. نحوه ثبت شکایت در سازمان تعزیرات، هم به روش حضوری و هم از طریق سامانه اختصاصی این سازمان و همچنین شماره تلفن 135 امکانپذیر می باشد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *