بیوگرافی حدیث اسلامی زن مشهدی کیست و ماجرای قتل توسط همسرش

بیوگرافی حدیث اسلامی زن مشهدی کیست و ماجرای قتل توسط همسرش

حدیث اسلامی کیست

حدیث اسلامی زن ۲۶ ساله در مشهد بوده که با نقشه همسرش مسعود به قتل رسیده است و جسد او در اطراف روستای بهار واقع در جاده خین عرب مشهد پیدا شد او در زمینه فیلمبرداری از مجالس عروسی و عکاسی فعالیت داشت بعد از اینکه خانواده این زن جوان اعلام کردند که دخترشان مدتی است ناپدید شده پلیس تحقیقات خود را آغاز کرد تا اینکه در نهایت مشخص شد همسر صیغه اش نقشه قتل او را کشیده است در ادامه به بیوگرافی حدیث اسلامی و جزئیات قتل خواهیم پرداخت.

بیوگرافی حدیث اسلامی زن مشهدی کیست و ماجرای قتل توسط همسرش

بیوگرافی حدیث اسلامی

حدیث اسلامی متولد ۱۳۷۶ در مشهد بوده که در زمینه عکاسی و فیلمبرداری عروسی فعالیت می‌کرد خانواده‌اش به پلیس مراجعه کرده و مدعی بودند که حدیث مدتی است که ناپدید شده است بعد از بررسی‌های پلیس مشخص شد که این دختر در ۲۹ مهر ۱۴۰۲ بعد از پایان کارش سوار بر ماشین شخصیش شده و به سمت خانه حرکت کرده است.

همچنین ببینید:

اجرای قتل ویدا دهقان پیرانجوق توسط برادرش

قاتل داریوش مهرجویی کیست و انگیزه قتل وحیده محمدی فر

فیلم کامل لحظه قتل داریوش مهرجویی و همسرش در ویلا

تحقیقات پلیس نشان می‌داد که چند لکه خون درون خودروی حدیث اسلامی بوده و پیدا شدن تلفن همراهش در کنار گادریل آزادراه باغچه فرضیه قتل قوت گرفت.

بیوگرافی حدیث اسلامی زن مشهدی کیست و ماجرای قتل توسط همسرش

آزمایش خون گرفته بر روی لکه‌های خون مشخص شد که این خون‌ها متعلق به حدیث اسلامی است پلیس به سراغ مردی رفت که در آبان سال گذشته این زن جوان را صیغه موقت کرده بود در نهایت پلیس به سراغ این مرد که نامش مسعود بود رفته و او را مورد بازجویی قرار دادند تا اینکه این مرد اعتراف کرد که به دلیل اختلافات مالی مرتکب قتل این زن جوان شده است.

بیوگرافی حدیث اسلامی زن مشهدی کیست و ماجرای قتل توسط همسرش

ماجرای قتل از زبان همسرش

مسعود همسر حدیث اسلامی اعتراف کرد که به دلیل اختلاف بر سر سند مالکیت باغ ویلا تصمیم گرفته یکی از بستگانش را مامور کرده تا او را با شلیک گلوله بکشد در نهایت پلیس گروهی را مامور کرد تا متهم دوم را در نیشابور دستگیر کند این شخص نامش مصیب میباشد مصیب اعتراف کرد که حدیث اسلامی را با شلیک گلوله از طریق کلت جنگی به قتل رسانده است و جسد او را در همان باغ ویلا دفع کرده است.

بیوگرافی حدیث اسلامی زن مشهدی کیست و ماجرای قتل توسط همسرش بیوگرافی حدیث اسلامی زن مشهدی کیست و ماجرای قتل توسط همسرش

پلیس  به سراغ محل دفن این زن جوان رفته و جسد او را از زیر خاک بیرون کشیدند و به پزشکی قانونی منتقل کردند.

سردار سرتیپ محمدکاظم تقوی به انجام تحقیقات گسترده با دستورات ویژه قاضی عارفی راد اشاره کرد وگفت:با توجه به این که هنوز ابعاد دیگری در این جنایت وجود دارد و هرکدام از متهمان به تناقض گویی در ارتباط با چگونگی قتل پرداخته اند،بررسی های بیشتر برای کشف حقیقت و شناسایی عامل اصلی جنایت همچنان ادامه دارد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

5 نظر

 1. اصلاً مهم نیست .
  این نوع دختران
  که خانگی نیستند .
  گاهاً اینچنین مرگ هایی را تجربه می کنند .
  بعضی هم به خارج می روند .
  می شوند دکتر .
  در ایران پول آدامس ندارند .
  ولی در خارج می روند دانشگاه .
  معلوم نیست پولش کجا آورد .

  • اول اینکه اینطور نباید گفت همه یک‌جور نیستند و اینکه مهم هست و نباید شخصی به ناحق کشته شود این مساله مهمیه. در کل بین انسانهای غیرمعصوم کسانی که نزدیک به معصومین علیهم السلام نیستند هر کدام هر چقدر واجد شرایط اسلامی باشند در حد خود بصورت نسبی خوب و یا در کل دارای ویژگیهای در خور خود می‌توانند باشند بخواست خدای متعال. و همه که یک‌جور نیستند. این شخص هم شاید شرایط اسلامی رو در حد خودش رعایت می‌کرد بخواست خدای متعال. والله اعلم

  • مگه در مورد حیوان داری حرف میزنی که میگی خانگی؟؟؟؟
   یکم شعور و وجدان و انسانیت به خدا خوب چیزیه که شما متاسفانه نداری .

 2. ناصر اکبری

  الهی خیر نبینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *