بیوگرافی حدیث ایرانمنش زندگی پس از زندگی (قسمت 10) فیلم کامل

فیلم کامل تجربه مرگ حدیث ایرانمنش تجربه گر مرگ در برنامه زندگی پس از زندگی قسمت دهم در یک فروردین 1403 را در این صفحه مشاهده نمایید.

بیوگرافی حدیث ایرانمنش

حدیث ایرانمنش متولد 1367 بوده و دارای دو دختر 10 ساله و 8 ساله است و دیپلم طراحی دوخت دارد او در 11 مهر برای زایمان به بیمارستان مراجعه میکند و بعد از متولد شدن فرزندش وضعیت جسمانی او وخیم میشود و به کما میرود که عالم برزخ را مشاهده میکنید و بعد از گذشت چند سال به برنامه زندگی پس از زندگی امده و درباره اتفاقاتی که تجربه کرده است توضیح داد.

بیوگرافی حدیث ایرانمنش زندگی پس از زندگی (قسمت 10) فیلم کامل

حضور در برنامه زندگی پس از زندگی

حدیث ایرانمنش در روز چهارشنبه 1 فروردین 1403 در برنامه زندگی پس از زندگی حضور پیدا کرد و از تجربه مرگ خود برای عباس موزون توضیح داد.

تماشای قسمت ۱۰ فصل پنجم زندگی پس از زندگی
از لینک زیر در تلوبیون به صورت آنلاین مشاهده نمایید:

https://telewebion.com/live/tv4?e=0xc1cf43c

فصل 5 برنامۀ «زندگی پس از زندگی» با تهیه‌کنندگی، کارگردانی و اجرای عباس موزون از ابتدای ماه رمضان امسال به شبکۀ چهار تلویزیون بازگشته است. فصل‌های قبلی این برنامه هم در ماه‌های رمضان دو سال گذشته به عنوان ویژه‌برنامۀ پیش از افطار از همین شبکه پخش شده‌اند. فصل 5 این برنامه بر طبق نظرسنجی سازمان صدا و سیما پربیننده‌ترین برنامه پیش از افطار در رمضان سال قبل بود.

بیوگرافی حدیث ایرانمنش زندگی پس از زندگی (قسمت 10) فیلم کامل

موزون درباره ایده طراحی این برنامه گفت: زندگی پس از زندگی یک فرایند طی شده و کار گروهی است. از سال ۹۵ و قبل از آن طراحی هایش آغاز شد و من این کار را با هزینه شخصی شروع کردم. روی صحبت من با مدیران سازمان صداوسیما است. خیلی مهم و تعیین کننده است که مدیری سوژه ای را تشخیص دهد که ظرفیت دارد و برایش بستری فراهم کند. این برنامه با هزینه شخصی شروع شده لازم بوده اما کافی نبوده است.

همچنین ببینید

بیوگرافی حدیث ایرانمنش زندگی پس از زندگی (فیلم کامل قسمت نهم)

سید حسین موسوی زندگی پس از زندگی قسمت 8 (فیلم کامل)

فیلم کامل مهدی زنجیرانی فراهانی زندگی پس از زندگی

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا