بیوگرافی حدیث ایرانمنش زندگی پس از زندگی (فیلم کامل قسمت نهم)

بیوگرافی حدیث ایرانمنش زندگی پس از زندگی (فیلم کامل قسمت نهم)

فیلم کامل حدیث ایرانمنش زندگی پس از زندگی (قسمت نهم 28 اسفند) و بیوگرافی حدیث ایرانمنش تجربه گر مرگ را در این صفحه آماده کرده ایم

بیوگرافی حدیث ایرانمنش

حدیث ایرانمنش متولد مشهد 37 ساله لیسانس تربیت مدرس راننده آژانس است دارای 3 فرزند به نام های هستی ، کیان و بهار میباشد.

بیوگرافی حدیث ایرانمنش زندگی پس از زندگی (فیلم کامل قسمت نهم)

ماجرای مرگ

حدیث ایرانمنش زمانی که دو فرزند داشته و برای فرزند سوم باردار شده است ولی تصمیم داشته سقط جنین کند اما در نهایت منصرف شده است و فرزند سومش را به دنیا اورده است ولی بعد از یک هفته به علت ابتلا به کرونا حالش بد شده و کما رفته است و روح از بدنش جدا شده و عالم برزخ را دیده است.

زندگی پس از زندگی قسمت نهم 28 اسفند

تماشای قسمت نهم فصل ۵ زندگی پس از زندگی
از لینک زیر می توانید به طور آنلاین از تلوبیون مشاهده کنید

https://telewebion.com/live/tv4?e=0xc18b4fd

حدیث ایرانمنش در قسمت نهم زندگی پس از زندگی حضور پیدا کرد و درباره اتفاقاتی که دیده صحبت کرد.

« زندگی پس از زندگی» ویژه برنامه رمضانی شبکه چهار سیما است که هر روز به مدت یک ساعت در لحظات ملکوتی نزدیک به افطار از تلویزیون پخش شده و توانسته محبوبیت خاصی را چه در میان بینندگان و چه مسئولین و علماکسب کند.

رنامه پر مخاطب «زندگی پس از زندگی» که با موضوعی متفاوت در ایام ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه 4 سیما پخش شد از معدود برنامه‌های چند سال اخیر تلویزیون است که واکنش‌های ضد و نقیض بسیاری نسبت به آن در جامعه شاهد بودیم و برخی به تحسین این برنامه پرداخته و برخی آن را به شدت مورد انتقاد قرار دادند.

عباس موزون به واسطه اجرا و تولید این برنامه این روزها از نام‌های بحث‌برانگیز تلویزیون است و قطعاً حتی طرفداران «زندگی پس از زندگی» پرسش‌های بسیاری از او دارند.

 

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *