بیوگرافی حسام نژاد یوسفی فوتبالیست آبادانی +‎‌ علت درگذشت و فوت

بیوگرافی حسام نژاد یوسفی فوتبالیست آبادانی +‎‌ علت درگذشت و فوت

حسام نژاد یوسفی فوتبالیست اهل آبادان بوده که به عنوان بازیکن تیم کیانوش آبادان فعالیت میکرد او در سال 1386 متولد شده یود و در 20 مرداد 1402 درگذشت او در جریان یک مسابقه فوتبال باشگاهی در آبادان که بین تیم های کیانوش و پدیده برگزار میبشد به علت گرمای هوای غش کرد و بر روی زمین افتاد و به کما رفت و در نهایت بر اثر ایست قلبی درگذشت.

بیوگرافی حسام نژاد یوسفی فوتبالیست آبادانی +‎‌ علت درگذشت و فوت

بیوگرافی حسام نژاد یوسفی

حسام نژاد یوسفی متولد 1386 در ابادن بود و از فوتبالیست های با استعداد ابادانی محسوب میشد این فوتبالیست در تیم کیانوش آبادان بازی میکرد که در 29 تیر ماه در یک مسابقه فوتبال در آبادان بر اثر گرمای شدید هوا بر روی زمین افتاد و به بیمارستان امام خمینی منتقل شد اما هوشیاری او به شدت کاهش یافت و به کما رفت و در 20 مرداد ماه درگذشت.

ماجرای فوت

حسام نژاد یوسفی که در لیگ ابادان بازی میکرد در حال بازی در تیمش در گرمای 40 درجه بود که وضعیت بدنی اش به گونه پیش رفت که دچار گرمازدگی شود و بر روی زمین افتاد و غش کرد.

بیوگرافی حسام نژاد یوسفی فوتبالیست آبادانی +‎‌ علت درگذشت و فوت

حسام نژاد یوسفی فوتبالیست ۱۶ ساله که در چند روز گذشته در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان امام خمینی بستری بود و در حالت کما قرار داشت، صبح امروز درگذشت تا فوتبال آبادان باز هم در پی از دست دادن یک فوتبالیست جوان دیگر در شوک فرو برود.

همچنین ببینید:

بیوگرافی محمد عباس تبار فوتبالیست و درگذشت +عکس

این بازیکن دلیل شدت گرمای هوا و ساعت نامناسب برگزاری مسابقه در دقیقه ۲۵ مسابقه از هوش رفته بود و به دلیل نبود آمبولانس با تاخیر به مرکز درمانی رسید و اقدامات اولیه روی او صورت گرفت اما کافی نبود.

این فوتبالیست ۱۶ ساله در چند روز گذشته در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان امام خمینی، در حالت اغما قرار داشت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *