بیوگرافی حسن سلیمی دروازه بان تیم هوادار +ماجرای غرق شدن

بیوگرافی حسن سلیمی دروازه بان تیم هوادار +ماجرای غرق شدن

بیوگرافی حسن سلیمی دروازه بان تیم هوادار

حسن سلیمی متولد 1383 در تهران بود که به عنوان دروازه‌بان در تیم جوانان  هوادار بازی میکرد در ایام عید نوروز به به شیراز رفته و در یک رودخانه در حال شنا بوده که متاسفانه غرق شده و فوت کرد.

حسن سلیمی در چند سال اخیر برای تیم هوادار بازی میکرد و یکی از دورازه بان های آینده دار محسوب میشد که متاسفانه عمرش به دنیا باقی نبوده و درگذشت.

ماجرای فوت و غرق شدن

حسن سلیمی به علت غرق شدن در رودخانه و سانحه‌ای تلخ جان خود را از دست داد و برای همیشه چشم از جهان فرو بست.

حسن سلیمی جوان که در تعطیلات نوروز به شیراز سفر کرده بود، به دلیل غرق شدن در رودخانه درگذشت.

حسن سلیمی، دروازه‌بان تیم زیر ۱۹ سال هوادار که برای تعطیلات نوروزی راهی استان فارس شده بود، به دلیل بروز سانحه و غرق شدن در رودخانه، جان خود را از دست داد. باشگاه هوادار، درگذشت ناگهانی و تاسف‌بار حسن سلیمی بازیکن تیم زیر ۱۹ سال خود را با انتشار پوستری تسلیت گفت.

باشگاه فوتبال هوادار تهران یک باشگاه فوتبال ایرانی است که در شهر تهران قرار دارد؛ این تیم هم‌اکنون در لیگ برتر خلیج فارس حضور دارد.

این تیم با خرید امتیاز تیم استقلال جنوب تهران در فصل ۹۸–۱۳۹۷ با سرمربی‌گری فرهاد کاظمی وارد لیگ آزادگان شد.

نام این تیم ابتدا «پرسپولیس پاکدشت» بود که پیش از آغاز فصل ۹۸–۱۳۹۷ لیگ آزادگان به «سرخ‌پوشان پاکدشت» تغییر یافت. سپس در اواسط فصل ۹۹–۱۳۹۸ لیگ آزادگان نام این تیم به هوادار تغییر یافت.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *