بیوگرافی حسن قربانپور قاضی جهان شهروند تبریز کیست +علت دقیق فوت

بیوگرافی حسن قربانپور قاضی جهان شهروند تبریز کیست +علت دقیق فوت

بیوگرافی حسن قربانپور قاضی جهان

حسن قربانپور قاضی جهان حدود 60 ساله در 31 اردیبهشت 1403 بر اثر حمله قلبی در خواب درگذشت دختر وی مدعی است که او به علت فشار روحی و روانی شدید به علت سقوط بالگرد آیت الله آل هاشم امام جمعه تبریز دچار ایست قلبی شده و فوت کرده است.

بیوگرافی حسن قربانپور قاضی جهان شهروند تبریز کیست +علت دقیق فوت

علت دقیق فوت

خبرگزاری مهر به نقل از فرزند مرحوم حسن قربانپور میگوید که ایشان وقتی خبر سقوط بالگرد امام جمعه تبریز را شنیده حسابی ناراحت شده است و تا ساعات پایانی شب بیدار مانده تا اخبار پیدا شدن و زنده ماندن امام جمعه را بشنود و اما دیگر نتوانسته بیدار بماند و به خانواده گفته اگر خبری شد او را بیدار کنند و بعد با ناراحتی خوابیده و در خواب دچار حمله قلبی شده و فوت کرده است.

همچنین ببینید

اولین عکس از پیکر آیت الله آل هاشم امام جمعه مشهد +فیلم

لازم به ذکر است در ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳، بالگرد حامل وی همراه با سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور ایران، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و چند تن از همراهانش در منطقه حفاظت‌شده دیزمار محدوده عمومی میان ورزقان و جلفا در استان آذربایجان شرقی دچار سانحه شده و همه سرنشینان آن به شهادت رسیدند.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *