بیوگرافی حسن مجیدی داماد مسعود پزشکیان کیست + شغل و سوابق

بیوگرافی حسن مجیدی داماد مسعود پزشکیان کیست + شغل و سوابق

بیوگرافی حسن مجیدی داماد مسعود پزشکیان کیست با شغل و سوابق و زندگی شخصی و حواشی او را در این بخش از بیوگرافی مجله شبونه مشاهده نمایید.

 داماد مسعود پزشکیان کیست

حسن مجیدی داماد مسعود پزشکیان میباشد او کارشناس ارشد مالی بوده و در یک شرکت خصوصی مشغول به کار است بر خلاف اینکه گفته میشد داماد پزشکیان در خارج از کشور و امریکا است اما کذب میباشد حسن مجیدی در ایران بوده و در شرکت خصوصی کار میکند.

بیوگرافی حسن مجیدی داماد مسعود پزشکیان کیست + شغل و سوابق

بیوگرافی حسن مجیدی

حسن مجیدی داماد مسعود پزشکیان بوده و کارشناس ارشد مالی میباشد او سالها در شغل مرتبط با رشته تحصیلی از فعالیت داشته است.

همچنین ببینید

یکی از معروف ترین چهره های خانواده پزشکیان کاندید، دختر پزشکیان زهرا است که فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد در رشته پتروشیمی از دانشگاه شریف بوده و در حال حاضر مشغول فعالیت در شرکت جم است.

بیوگرافی حسن مجیدی داماد مسعود پزشکیان کیست + شغل و سوابق

حواشی

از مهمترین حواشی که پیرامون حسن مجیدی بوده است مربوط به دوران انتخابات ریاست جمهوری 1403 میباشد که مسعود پزشکیان (پدر زن حسین مجیدی) نامزد ریاست جمهوری بود و برخی از رسانه های رقیب سعی میکردند که حاشیه سازی کنند و نوشتند که حسن مجیدی در خارج از کشور فعالیت دارد و زندگی میکند.

خانم زهرا پزشکیان دختر آقای مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری امشب در برنامه گفت‌وگوی صمیمی که از شبکه خبر پخش شد، گفت: آقای پزشکیان در ابتدا رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز بودند و پس از آن در دوره اول ریاست‌جمهوری آقای خاتمی معاون وزیر بهداشت و پس از آن در دولت دوم آقای خاتمی به‌عنوان وزیر بهداشت منصوب شدند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. شبونه چرا به فساد مالی داماد پزشکیان و رانت دخترش اشاره نکردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *