بیوگرافی حسین حاتمیان زندگی پس از زندگی +فیلم تجربه مرگ

بیوگرافی حسین حاتمیان زندگی پس از زندگی کیست +فیلم تجربه مرگ

بیوگرافی حسین حاتمیان

حسین حاتمیان 47 سال سن داشته و اهل همدان است و دارای دو فرزند میباشد شغل او نجاری و کار با چوب است او میگوید زندگی اش با شغل اش امیخته شده است.

یکی از اتفاقاتی که در زندگی او رخ داده است تجربه مرگی بوده که به دست اورده است و توانسته به عالم برزخ برود و مرگ را ببینید.

بیوگرافی حسین حاتمیان زندگی پس از زندگی +فیلم تجربه مرگ

او میگوید که در دوران نوجوانی و جوانی به این فکر میکرده که چرا باید شیعه باشد و چرا دین های دیگر را نباید تجربه کند!؟ و به دنبال تحقیق در این مسئله بوده است.

تجربه مرگ

او در شهریورماه که نمایشگاه مبلمان برگزار کرده بود در حال انتقال مبلمان حادثه ای برایش رخ داد که دچار ضربه مغزی میشود و برای دوره ای روح از بدنش جدا شده و عالم برزخ را دیده است و اتفاقاتی که در برزخ برایش رخ داده است.

همچنین ببینید

بیوگرافی فرهاد یزدان ستا زندگی پس از زندگی کیست

بیوگرافی داوود سلیمانی زندگی پس از زندگی +فیلم تجربه مرگ

برنامه زندگی پس از زندگی

حسین حاتمیان در برنامه زندگی پس از زندگی حضور پیدا کرد و درباره اتفاقاتی که بعد از کما رفتن اش تجربه کرده بود توضیح داد که برای مخاطبان این برنامه بسیار جالب و عجیب بود.

برای مشاهده صحبت های حسین حاتمیان در برنامه زندگی پس از زندگی بر روی لینک زیر ضربه بزنید.

https://telewebion.com/live/tv4?e=0xc018e47

زندگی پس از زندگی برنامه ای عرفانی بوده که که به اتفاقات بعد از مرگ میپردازد و از شبکه 4 پخش میشد.

برنامه «زندگی پس از زندگی» به کارگردانی، تهیه‌کنندگی و اجرای عباس مـوزون که اکنون در فصل سوم خود قرار دارد، به طور رسمی از رمضان سال ۱۳۹۹ روی آنتن قرار گرفت؛ برنامه‌ای که با استفاده از سخنان تجربه‌گران به دنبال انتقال تجربیات مربوط به مرگ‌آگاهی اسـت.

بیوگرافی حسین حاتمیان زندگی پس از زندگی +فیلم تجربه مرگ

ایـن برنامه آن‌قــدر مخاطب داشته که حتی به زبا های عربی و اردو هم دوبله شده و در آن سوی مرزها هم، مخاطبان خود را یافته است. اما آیا این اقبال عمومی می‌تواند دلیلی برای تأیید کامل این برنامه و محتوای آن باشد؟ در میان طرفداران و منتقدان این برنامه پرمخاطب، افراد مشهور و شناخته‌شده‌ای حضور دارنـد؛ افرادی که توجه به سخنان آن‌ها می‌تواند مخاطب را در سنجش برنامه «زندگی پس از زندگی» یاری دهد و پذیرش ذهنی او را ساماندهی کند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *