بیوگرافی داستین جیسون حریف کانادایی امیر علی اکبری mma +فیلم مبارزه

بیوگرافی داستین جیسون حریف کانادایی امیر علی اکبری mma +فیلم مبارزه

داستین جیسون 27 سال سن دارد و اهل کشور کانادا میباشد او در ورزشی mma فعالیت میکند و افتخارات زیادی را تا به حال کسب کرده است قد داستین جیسون 182 سانتی متر بوده که او را نسبت به سایر ورزشکاران متمایز میکند. داستین جیسون در وزن 108 کیلوگرم مبارزه میکند که تا به حال فقط یک شکست در کارنامه اش داشته است.

بیوگرافی داستین جیسون حریف کانادایی امیر علی اکبری mma +فیلم مبارزه

بیوگرافی داستین جیسون

«داستین جیسون»کانادایی در ایالت «بیرتیش کولومبیا» کانادا به دنیا امده است این فایتر mma دارای ۲۷ سال سن بوده قدی ۱۸۲ سانتیمتری دارد وزن او ۱۰۸ کیلوگرم  میباشد و افتخارات زیادی را در کارنامه دارد  و توانسته تا به حال ۷ پیروزی را کسب کند و فقط یک شکست در این سازمان را تجربه کرده است.

سوابق

او یک فایتر بسیار معمولی است که تقریبا به صورت آماتور در رشته های رزمی فعالیت کرده و در کارنامه وی هیچ فعالیت حرفه ای در ورزش های رزمی، کشتی و… دیده نمی شود و به همین دلیل با فیلم مبارزاتی که از این فایتر وجود دارد، علی اکبری فایتر ایرانی به راحتی قادر به شکست این مبارز کانادایی است.

مسابقات پیشین« داستین جیسون» به اندازه ای آسان بوده که اگر وی بتواند برنده دیدار مقابل امیر علی اکبری شود، در واقع یکی از بزرگترین پیروزی های خود را در این سازمان حرفه ای رقم زده است، چرا که او تا پیش از این با حریفان چندان مطرحی روبه رو نشده است.

داستین جیسون نیز یکی از نام‌آوران در رده مبارزان وان چمپیونشیپ است. وی توانسته است با مهارت و توانایی خود، در مبارزات مختلفی به پیروزی دست یابد و به عنوان یکی از مبارزان برجسته و مورد توجه در این رقابت‌ها شناخته شود. مواجهه او با امیر علی‌اکبری، به همین دلیل به چالشی هیجان‌انگیز برای هر دو مبارز تبدیل شده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *