بیوگرافی داوران برنامه محفل رمضان

بیوگرافی داوران برنامه محفل رمضان 1403 +کارشناسان و فیلم

بیوگرافی داوران برنامه محفل رمضان 1403

حجت‌الاسلام غلامرضا قاسمیان(متولد سال ۱۳۵۲ در تهران استاد دانشگاه)، احمد ابوالقاسمی (متولد 10 خرداد 1347 در تهران استاد دانشگاه) ، حامد شاکرنژاد (متولد 31 فروردین 1362 در شهر مشهد  استاد دانشگاه)، رضوان درویش از کشور سوریه و حسنین حلو از کشور عراق داوران و کارشناسان برنامه مسابقه محفل را تشکیل میدهند.

برنامه تلویزیونی «محفل» وِزه ماه مبارک رمضان بوده که موضوع عرفانی و قرآنی دارد شرکت کننده های این برنامه قاریان قرآن هستند و داوران و کارشناسان این مسابقه همگی از قاران سرشناس دنیا هستند که 5 نفر بوده و از کشورهای سوریه و عراق و ایران میباشند

دانلود این ویدیو

برگزاری برنامه محفل در استادیوم آزادی

در روز 7 فروردین ماه برنامه محفل در ورزشگاه 100 نفر آزادی برگزار شد که مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفت و این ورزشگاه مملو از جمعیت شد داوران مسابقه محفل در استادیوم حضور پیدا کردند و تعدادی از قاریان قران موفق شدند اجراهایی در مقابل دیدگان 100 هزاز نفر برگزار کنند.

اسامی داوران برنامه محفل رمضان 1403

اسامی داوران و کارشناسان برنامه محفل در رمضان 1403 عبارتند از حجت‌الاسلام غلامرضا قاسمیان، احمد ابوالقاسمی، حامد شاکرنژاد، رضوان درویش از کشور سوریه و حسنین حلو از کشور عراق میباشد در این برنامه حافظان قرآن و قاران قران شرکت میکنند که یک برنامه خاص در ماه مبارک رمضان میباشد.

بیوگرافی داوران برنامه محفل رمضان 1402 و 1403 +کارشناسان

این برنامه در ساعت افطار پخش میشود که مورد توجه نوجوانان و کودکان قرار گرفته است و آنها را به دیدن این برنامه علاقمند کرده است.

بیوگرافی داوران برنامه محفل رمضان

بیوگرافی داوران برنامه محفل رمضان

بیوگرافی حجت‌الاسلام غلامرضا قاسمیان

حجت الاسلام غلامرضا قاسمیان متولد سال ۱۳۵۲ در تهران بوده و از اساتید دانشگاه میباشد و از اعضای عقیدتی سیاسی برخی از دانشگاه های تهران از جمله امیر کبیر است

بعد از انتخابات مجلس ۹۸ و انتقال محمد باقر قالیباف به بهارستان، غلامرضا قاسمیان با حکم قالیباف به ریاست کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس منصوب شد.

بیوگرافی داوران برنامه محفل رمضان

بیوگرافی احمد ابوالقاسمی

احمد ابوالقاسمی متولد 10 خرداد 1347 در تهران است. او از قاریان قرآن بوده و در دانشگاه علوم قرآنی ار تدریس میکند و دارای دکتری رشته تلاوت است.

حاج احمد ابوالقاسمی اولین بار سال 61 با دستکاری شناسنامه اش راهی جبهه شد او دو بار از ناحیه کتف و پا مجروح شد و اواخر جنگ در سال 67 یک ترکش وارد ریه اش شد. هنوز این ترکش در ریه اوست و در حالی که همه فکر می کردند این ترکش مانع قرائت قرآن او شود در این سال ها به عنوان قاری بین المللی در جهان اسلام حضور داشته است.

بیوگرافی داوران برنامه محفل رمضان

بیوگرافی حامد شاکرنژاد

حامد شاکرنژاد متولد 31 فروردین 1362 در شهر مشهد است. شاکرنژاد در سن 11 سالگی به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی قرآن در عربستان شرکت کرده است و در این مسابقه رتبه نخست را کسب کرده است. نکته جالب توجه در این موفقیت این بود که او برای نخستین بار در مسابقات بین المللی حضور پیدا کرده بود و تا آن زمان هیچ قاری ایرانی ای نتوانسته بود در این مسابقات ، رتبه نخست را کسب کند.

بیوگرافی داوران برنامه محفل رمضان

بیوگرافی رضوان درویش

رضوان درویش متولد سال 1965 میلادی و از مسلمانان اهل سنت دمشق است. رضوان درویش از قاریان بین المللی است و حتی به عنوان داور در بعضی مسابقات قرآنی ایران نیز حضور داشته است. او از کودکی به تلاوت قرآن پرداخته و کودکی¬اش را به قرآن گره زده است. او 5 فرزند دارد و فارغ التحصیل مقطع کارشناسی رشته اقتصاد است.

در فصل گذشته برنامه محفل، رضوان درویش به عنوان یکی از میزبانان بین المللی حضور داشت و با صدای دلنشینش رنگ متفاوتی به برنامه داد. درویش با آنکه به زبان فارسی تسلط ندارد، اما به خوبی با سایر میزبانان و میهمانان ارتباط برقرار کرده است.

بیوگرافی داوران برنامه محفل رمضان

بیوگرافی حسین حلو

حسنین الحو قاری برجسته قرآن متولد دوازدهم اکتبر ۱۹۸۴ در شهر بصره در کشور عراق میباشد ایشان به عنوان یک قاری ممتاز و همچنین داور برنامه محفل در ویژه برنامه ماه مبارک رمضان سال ۱۴۰۲ مورد توجه بسیاری از ایرانیان قرار گرفت و در ادامه بیوگرافی و زندگی نامه را بخوانید

ایشان در یک خانواده مذهبی چشم به جهان گشود و تولد او همزمان با جنگ شیعیان طرفدار مختصرة بوده است و در نهایت به همراه عمه خود به شهر قم در ایران مهاجرت کرد.

بیوگرافی داوران برنامه محفل رمضان

بیوگرافی رسالت بوذری  مجری برنامه محفل

رسالت بوذری در حوزه های تخصصی علوم اسلامی و اندیشه و فقه سیاسی بوده و تا به حال مقاله های مختلفی را هم نوشته است مقاله هایی از جمله امام خمینی و اندیشمندان جهان اسلام و همچنین سینما انتظار مهدویت, از مقاله هایی بوده که ایشان کار نویسندگی آن را انجام داده است.

سبک اجرای آقای رسالت بوذری توانسته ارتباط زیادی با مردم برقرار کند و تسلط بر گفتار و کلام و همچنین استفاده از واژه های خاص در اجرای خود باعث محبوبیت او در بین علاقمندان برنامه مذهبی شده است.

همه مخاطبان و بیننده های تلویزیون ،آقای بوذری را به عنوان مجری مذهبی در برنامه های معارف و دینی میشناسند که در زمینه اجرای برنامه های مناسبتی مذهبی و آئینی تاکنون اجرا داشته است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *