بیوگرافی داوود سلیمانی زندگی پس از زندگی +فیلم تجربه مرگ

بیوگرافی داوود سلیمانی زندگی پس از زندگی قسمت 2

داوود سلیمانی متولد 1368 در اراک بوده و دارای فوق دیپلم میباشد شغل او آزاد است و علاقه زیادی به موتور سیکلت دارد او میگوید که علاقه همه کارهایش را با موتور سیکلت انجام میده و همیشه به گلزار شهدا و قبرستان میرود 2 برادر و 4 خواهر دارد.

تجربه گر مرگ

داوود سلیمانی در سال 1396 طبق رسم هرساله اش به مناجات خوانی به هیئت میرفته است و رفتی در حال رفتن به هیئت بوده مادرش زنگ زده و گفته امشب خانه خواهرش دعوت هستند و زودتر از هیئت بیاید و او هم برای عجله کرده و با موتور سیکلت تصادف میکند تصادفی که باعث شد که به بیمارستان رفته و در نهایت به کما برود.

بیوگرافی داوود سلیمانی زندگی پس از زندگی کیست و ماجرای مرگ

داوود سلیمانی مرگ را تجربه کرده و توانسته دنیای برزخ را مشاهده کند او در 23 اسفند 1420 مهمان برنامه زندگی پس از زندگی بوده که درباره تجربه مرگ خود با عباس موزون گفتگو کرد.

تماشای قسمت ۲ فصل ۵ زندگی پس از زندگی
در لینک زیر تلوبیون به صورت آنلاین ببینید.

https://telewebion.com/live/tv4?e=0xbf7a1c5

«زندگی پس از زندگی» داستان تجربه افرادی است که در شرایط مرگ کلینیکی یا خروج موقت روح از جسم قرار گرفتند و روایت‌های جالبی از آن‌سوی حیات نقل کرده‌اند. پخش این برنامه در لحظات ملکوتی نزدیک به افطار از تلویزیون به همراه خاطرات جذاب میهمانان آن، موجب شده تا مورد استقبال مخاطبان سیما قرار گیرد و با توجه با ماهیت چالشی و فرادنیایی موضوع، بحث داغی را در فضای مجازی میان موافقان و مخالفان آن به راه بیندازد.

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا