بیوگرافی دکتر فاطمه رجایی راد پزشک آملی کیست +حواشی و جنجال ها

بیوگرافی دکتر فاطمه رجایی راد پزشک آملی کیست +حواشی و عکس

دکتر فاطمه رجایی راد کیست

دکتر فاطمه رجایی راد متولد ۸ اردیبهشت ۱۳۶۵ در آمل پزشک متخصص جراحی فک و صورت، ایمپلنتولوژیست و جراح پلاستیک بینی و صورت است. او فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه تهران و عضو هیئت علمی دانشگاه بابل بوده می باشد.

مطب دکتر فاطمه رجایی راد در آمل،خ طالقانی ،نبش بانک خون ،ساختمان مهرآفرین،ط سوم ،واحد ۶ طبابت می کند.

دکتر فاطمه رجایی راد متخصص جراحی فک و صورت و متخصص ایمپلنتولوژیست (کاشت ایمپلنت) در آمل متولد 8 اردیبهشت 1365 بوده و 37 سال سن دارد ایشان پزشک متخصص و جراح دهان و فک و صورت است که در 4 آبان 1402 به عنوان پزشک نمونه شهرستان مل انتخاب شد که حضور بدون حجاب ایشان در مراسم تجلیل از پزشکان آمل باعث شد پروانه طباطبت وی لغو شود در ادامه به بیوگرافی کامل و سوابق دکتر فاطمه رجایی راد در مجله شبونه خواهیم پرداخت.

 

بیوگرافی دکتر فاطمه رجایی راد

دکتر فاطمه رجایی راد متولد ۸ اردیبهشت ۱۳۶۵ در آمل پزشک متخصص و و جراح فک و صورت میباشد در دانشگاه تهران دکترای خود را گرفته است و از اعضای هیئت علمی دانشگاه بابل میباشد همچنین دارای بورد تخصصی است.

بیوگرافی دکتر فاطمه رجایی راد پزشک آملی کیست +حواشی و جنجال ها

تحصیلات

  • فارغ التحصیل مقطع عمومی از دانشگاه آزاد تهران ( سال ۸۴ تا ۹۰)
  • فارغ التحصیل مقطع تخصص از دانشگاه علوم پزشکی تهران( سال ۹۱ تا ۹۶)
  • دارای بورد تخصصی جراحی دهان،فک و صورت
  • هیات علمی دانشکده دندان پزشکی بابل ( سال ۹۶ تا کنون)

تخصص

ایمپلنتولوژیست (کاشت ایمپلنت)

پلاستیک بینی و صورت اعم از جراحی فک( ارتوگناتیک) ،جراحی بینی،شکستگی فک و صورت،پاتولوژی،شکاف لب و کام

بیوگرافی دکتر فاطمه رجایی راد پزشک آملی کیست +حواشی و جنجال ها

مطب دکتر فاطمه رجایی راد کجاست؟

مطب دکتر فاطمه رجایی راد در آمل خیابان طالقانی ،نبش بانک خون ،ساختمان مهرآفرین،ط سوم ،واحد ۶
است.

زمان طباطبت: شنبه تا سه شنبه ساعت 16 تا 21

شماره مطب: ۴۴۴۴۰۹۲۸

حواشی و جنجال ها

از حواشی که برای خانم دکتر فاطمه رجایی راد به وجود آمد مهمترین آن مربوط به 4 آبان 1402 میباشد که به عنوان پزشک نمونه آمل انتخاب شد اما حضور بدون حجاب او در مراسم تحلیل از پزشکان آمل باعث شد که پروانه طبابت ایشان لغو شود.

همچنین ببینید

بیوگرافی دکتر رضا ملکی گرجی پزشک متخصص بیماریهای عفونی
بهنام تهرانی پزشک ایرانی کیست؟ بیوگرافی و اینستاگرام و سوابق
بیوگرافی دکتر سیامک دیوشلی پزشک انزلی

در مراسم تجلیل از متخصصان آمل که همزمان با روز پزشک در یکی از سالن های تشریفاتی امل برگزار شد خانم دکتر فاطمه رجایی راد مورد قدرانی قرار گرفت ولوح پزشک نمونه به او اهدا شد اما حضور بدون حجاب وی سبب شد که حواشی به وجود اید.

پس از حضور کشف حجاب این خانم پزشک روابط عمومی دانشکده علوم درمانی مازندران بیانیه ای در محکومیت این اقدام صادر کردند.

بیوگرافی دکتر فاطمه رجایی راد پزشک آملی کیست +حواشی و جنجال ها

در محتوای این بیانیه که نسخه آن روز پنجشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: توجه به تعهدات اسلامی، شخصیت یک بانوی مسلمان است و در دنیایی پر از شرارت در برابر بانوان و پر پیچ و خم و درماندگی، توجه به مسائل عابد و متدین  پیام امنیت و آرامش بانوان ایرانی است.

در ادامه توضیحات آمده است: دانشکده علوم درمانی مازندران در قالب برنامه روز پزشک چهارچوب ترمیمی آمل این اتفاق ناپسند را تقبیح و تنفر خود را از هرگونه هتک حرمت به مراسم مذهبی اعلام می دارد.

در بخش دیگری از این بیانیه تاکید شد که با رعایت قوانین و کنترل ها، کلیه مراکز تابعه حوزه بهزیستی اعم از بخش آزاد و خصوصی موظف به رعایت پیش نیازهای قانونی و رسمی کشور بوده و نیز باید رعایت کنند.

پیج اینستاگرام

در اینستاگرام میتوانید خانم دکتر فاطمه رجایی راد را با آیدی dr_fateme_rajaeerad دنبال کنید.

عذرخواهی

دکتر فاطمه رجایی راد با انتشار ویدویی رسما از افتادن روسری اش در مراسم تجلیل عذرخواهی کرد و گفت که در این مدت تعداد زیادی تماس داشته و از او برای اقامت در کشورهای خارجی دعوت به عمل آمده است اما او این کار را نکرده و درخواست انها را نپذیرفته است و اعلام کرده که میخواهد در همین آب و خاک بماند و به مردم کشورش خدمت کند او همچنین گفت که من در ایران زندگی میکند و ملزم رعایت به قوانین کشور هستم.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

2 نظر

  1. به لطف اموزش رایگان مملکت شده دکتر بعدم دهن کجی میکنه الحق نالایقین

  2. نتیجه آموزش و پرورش لیبرال و نابرابر ما همینه. اگر در پذیرش دانشجویان پزشکی هم گزینش انجام میشد افراد شایسته تر ی پزشک میشدن. تراز بالای کنکور تنها معیار لازم برای پذیرش دانشجو نیست، صلاحیت اعتقادی هم مهمه. اگر نعهد به اسلام و ایران در پذیرش دانشجو های علوم پزشکی موثر بود دیگه شاهد این خیانت ها نبودیم و قطعا فسا مالی و اخلاقی این کحیط هم جمع میشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *