بیوگرافی دکتر فرزانه اکبری متخصص پوست و مو شیراز و همسرش +علت فوت

بیوگرافی دکتر فرزانه اکبری متخصص پوست و مو شیراز و همسرش +علت فوت

بیوگرافی دکتر فرزانه اکبری پزشک پوست و مو

دکتر فرزانه اکبری متخصص بیماری‌های پوست و مو (درماتولوژی) در شیراز بوده که 7 روز پیش یعنی 3 اردیبهشت 1403 به علت مسمویت فوت کرد. ایشان اصالتا اهل جهرم بودند که گفته میشود به همراه همسرش در یک مهمانی شرکت کرده و به دلیل مشروبات الکلی تقلبی همراه با ۹ پزشک دیگر دچار مسمومیت شدند و متاسفانه دکتر فرزانه اکبری فوت کرد و همسرش نیز در کما به سر میبرد.

بیوگرافی دکتر فرزانه اکبری متخصص پوست و مو شیراز و همسرش +علت فوت

دکتر فرزانه اکبری کیست

دکتر فرزانه اکبری متخصص پوست و مو میباشد دارای رتبه ۷ تخصص بوده و اهل شهرستان جهرم بوده ولی در شیراز طبابت میکرد  شماره نظام پزشکی ایشان 150156 میباشد.

ماجرای فوت

بنا بر گزارش رسانه ها دکتر فرزانه اکبری و همسرش در یک مهمانی شرکت کرده بودند که به دلیل مشروبات الکی تقلبی (متانول) دچار مسمومیت مرگبار شدند 29 پزشک دیگر در این مهمانی مسموم شدند که در بیمارستان بستری شده اند.

همسر دکتر فرزانه اکبری کلیه هایش را از دست داده و در کما است.

بیوگرافی دکتر فرزانه اکبری متخصص پوست و مو شیراز و همسرش +علت فوت

چند نفر از پزشکان دیالیز شدند و متاسفانه خانم دکتر اکبری که اصالتا جهرمی و رتبه ۷ تخصص بودند، در همان مهمانی فوت کرده و همسرشان دکتر فرید شهریور (فوق تخصص چشم) هر دو کلیه‌اش از کار افتاده و هم اکنون در کما است.

پیام تسلیت رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم در پی درگذشت خانم دکتر فرزانه اکبری

خبر در گذشت همکار گرانقدر شادروان دکتر فرزانه اکبری عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی جهرم ، موجب تاثر قلبی فراوان گردید. اینجانب درگذشت این همکار گرانقدر ، استاد پرتلاش ، انسان وارسته ، فرهیخته و متواضع را به جامعه بزرگ پزشکی و خانواده محترم ایشان بخصوص همسر بزرگوارشان جناب آقای دکتر فرید شهریور ، تسلیت عرض نموده ، برای آن مرحومه از درگاه خداوند متعال مغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبایی خواهانم.
دکتر محمد رحمانیان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم

همسر دکتر فرزانه اکبری کیست

همسر دکتر فرزانه اکبری آقای دکتر فرید شهریور فوق تخصص چشم است که همینک در کما است گفته شده که کلیه هایش را از دست داده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

5 نظر

  1. با سلام
    9 نفر خیر بلکه 39 نفر مسمومیت داشته تا الان.

  2. احمد رستمی

    باید توی گورستان غیر مسلمانان دفن می شد

  3. خدا میدونه و رفتار بنده هاش

  4. مشروب خوری پزشکا رو توجیه نکنید. یکی از دلایل مهم مشروب خوری و عیاشی های حرام پزشکان به خاطر زیر میزی و پول های حرومی هستش که از مردم می گیرند. خوب اثرات این پول های حروم اینجوری خودشو نشون میده.پزشکی که درد و رنج مردم رو دستمایه چاپیدن اونا بکنه و اخلاق براش مهم نباشه به هیچ وجه اخلاق پایبند نیست که یه مثال مشهودش مصرف الکل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *