بیوگرافی دکتر کیارش مرادی + علت فوت و عکس

بیوگرافی دکتر کیارش مرادی فوت + علت فوت و عکس

بیوگرافی دکتر کیارش مرادی

دکتر کیارش مرادی پزشک عمومی متولد دهه 60 بوده که در ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ بر اثر ایست قلبی درگذشت گفته شده که علت فوت ایشان سندروم کاروشی بوده که ناشی از فشاری کاری زیاد است.

پدر دکتر کیارش مرادی آقای اسعد مرادی متخصص رشته اورولوژیست است که حالا بر داغ فرزند نشسته است.

بیوگرافی دکتر کیارش مرادی + علت فوت و عکس

سوابق

دکتر کیارش مرادی در رشته پزشکی تحصیل کرده و دکترای پزشکی عمومی را اخذ کرده بود و سالها در بیمارستان های تهران فعالیت داشت و خیلی دلسوزانه و پرتلاش فعالیت میکرد.

دکتر مرادی در سالهای اخیر در درمانگاه فولاد شرکت شسبد فعالیت داشت و بیماران زیادی را طبابت میکرد.

این مرحوم بعد از اینکه سه روز به صورت تمام وقت در درمانگاه فعالیت میکرد وقتی به خانه امد در خواب دچار ایست قلبی شده و فوت کرد.

بیوگرافی دکتر کیارش مرادی + علت فوت و عکس

علت دقیق فوت

سندرم کاروشی و اجبار و تحمیل شدن شیفت‌های اضافه و چند جا کار شدن از علل اصلی این اتفاقات تلخ برای کادر درمان است.

دکتر کیارش مرادی پزشک عمومی بود که در بخش اورژانس درمانگاه فولاد شرکت شسبد مشغول طبابت بود که درگذشت وی فرزند دکتر اسعد مرادی و دکتر فروغ حسینی می باشد. هنوز علت فوت و درگذشت این پزشک جوان مشخص نشده است. پدر ایشان دکتر اسعد مرادی نیز از پزشکان برجسته و متخصص رشته اورولوژیست می‌باشد.

گفتنی است دبیرکل خانه پرستار ایران در مصاحبه ماه قبل خود گفته بود: طی یک ماه گذشته، ۳ نفر از پرستاران ما در خواب فوت کردند و دلیل فوت‌شان، «سندروم کاروشی» و مرگ بر اثر کار زیاد بود.

پیام تسلیت اورژانس درمانگاه فولاد شرکت شسبد

با نهایت تأسف و تأثر درگذشت ناگهانی همکار عزیزمان جناب آقای دکتر کیارش مرادی، پزشک اورژانس درمانگاه فولاد شرکت شسبد را به خانواده محترم و همکاران آن مرحوم تسلیت عرض می‌نماییم.

با نهایت تأسف و تأثر درگذشت ناگهانی همکار عزیزمان جناب آقای دکتر کیارش‌مرادی، پزشک اورژانس درمانگاه فولاد شرکت شسبد را به خانواده محترم و همکاران آن مرحوم تسلیت عرض می‌نماییم.

از خداوند متعال برای آن مرحوم، رحمت واسعه الهی و برای کلیه بازماندگان محترم صبری جمیل و اجری جزیل را مسئلت می‌داریم.

روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد

سندرم کاروشی و اجبار و تحمیل شدن شیفت‌های اضافه و چند جا کار شدن از علل اصلی این اتفاقات تلخ برای کادر درمان است.

طی یک ماه گذشته سه پرستار در خواب فوت کرده‌اند. به گفته او، علت مرگ آن‌ها «سندروم کاروشی» بود که مرگ بر اثر کار زیاد است.

 

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *