بیوگرافی رامین یکتاپرست کیست و رابطه اش با سپاه چیست؟

بیوگرافی رامین یکتاپرست کیست و رابطه اش با سپاه چیست؟

بیوگرافی رامین یکتاپرست

رامین یکتاپرست 37 ساله متولد 1366 اهل تهران اما مقیم آلمان بوده که اسرائیل در روزهای گذشته مدعی شده او از اعضای سپاه پاسداران بوده که توسط نیروهای موساد کشته شده است!

این درحالیست که خبرگزاری های رسمی کشورمان نوشتند که او هیچ رابطه ای با سپاه پاسداران نداشته و در آلمان دارای یک کلوب شبانه بوده است و حتی در کلوبش همه آلمانی ها شرکت میکردند چرا که از موزیک های ایرانی استفاده نمیکرده است.

بیوگرافی رامین یکتاپرست کیست و رابطه اش با سپاه چیست؟

رامین یکتاپرست کیست و اهل کجاست

چند روزیست که رسانه های اسرائیلی مدعی شده اند رامین یکتاپرست عضو سپاه پاسداران را کشته اند و درباره این خبر حسابی تبلیغات کردند اما این شخص هیچ ارتباطی با سپاه نداشته است و المان داری یک کلوب شبانه بوده است و حتی سالها مدیر یک فاحشه خانه در المان بوده است .

سوابق

درباره سوابق رامین یکتاپرست اطلاعاتی وجود ندارد اما خبرگزاری همشهری آنلاین اعلام کرده که او قبلا مدیریت چند فاحشه خانه در آلمان را بر عهده داشته است و بعدا در زمینه راه اندازی کلوب‌های موتورسواری فعالیت کرده است و به بزهکاری شهرت داشته است.

بیوگرافی رامین یکتاپرست کیست و رابطه اش با سپاه چیست؟

به حال ها خبرگزاریهای کشورمان میگویند او هیچ ارتباطی با سپاه ندارد و ادعای اسرائیلی ها کاملا کذب است روزنامه همشهری انلاین نوشته است:

پیگیری خبرنگار ما از منابع مطلع حاکی است که این اخبار صرفاً یک دستاوردسازی خیالی برای رژیم تروریستی اسرائیل است و فردی به نام رامین یکتاپرست هیچ ارتباطی با سپاه ندارد. رامین یکتاپرست یک فرد دوتابعیتی است که سابقه چندان مثبتی هم ندارد. همچنین برخی اطلاعات حاکی است که او در یک درگیری شخصی کشته شده است.

بیوگرافی میلاد حاتمی و همسرش سحر

بیوگرافی مسعود ترکیبی کیست و الان کجاست +ماجرای دستگیری

بیوگرافی وحید خزایی کیست و اهل کجاست 

ماجرای ترور توسط اسرائیل

یکتاپرست در بهمن ماه ١٣٩۴ به اتهام مشارکت در قتل کارمند یکی از کلوب های رقیب توسط پلیس آلمان دستگیر شد اما چندی پس از بازداشت به علت کافی نبودن مدراک آزاد می‌شود و بار دیگر در پرونده تیراندازی به خودروی یکی از اعضای کلوب رقیب به دادگاه احضار می‌شود.

استوری امشب اطرافیان بابک یکتاپرست از فوت وی در تهران حکایت دارد و این موضوع توسط خبرنگار اینترنشنال با عنوان ترور توسط اسرائیل منتشر شده و در رسانه های اسرائیلی بازنشر شد. تاکنون مشخص نیست فوت ایشان تروریستی بوده یا خیر و احتمالا انتشار این خبر صرفاً جنگ روانی و خبرسازی کذب رسانه‌ های وابسته به اسرائیل باشد.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *