بیوگرافی رضا قاسمی نژاد دریانورد و دانشجوی سابق دانشگاه صنعتی اصفهان

بیوگرافی رضا قاسمی نژاد دریانورد و دانشجوی سابق مهندسی معدن دانشگاه صنعتی اصفهان

رضا قاسمی‌نژاد دریانورد

رضا قاسمی‌نژاد دریانورد متولد شهرستان سمیرم بوده که در حال حاضر در سطح پشتیبانی مهندسی دریایی و بر روی شناور مشغول به کار است.

او در حال آماده سازی خود برای آزمون‌های شایستگی مهندسی سازمان بنادر و دریانوردی بوده و ساکن و بزرگ شده‌ی روستایی محروم از توابع شهرستان سمیرم میباشد.

بیوگرافی رضا قاسمی نژاد دریانورد و دانشجوی سابق دانشگاه صنعتی اصفهان

قاسمی‌نژاد از چهره‌های برتر دانش آموزان کنکوری تاریخ سمیرم نیز به شمار میرود که موفق شد به عنوان یک روستایی در کنکور سراسری ریاضی و فیزیک رتبه خیلی خوبی کسب کند او سابقه قبولی و تحصیل در رشته مهندسی معدن دانشگاه صنعتی اصفهان را در کارنامه‌اش دارد دانشگاهی که یکی از بهترین دانشگاه‌های ایران و جهان به شمار می اید.

آقای رضا قاسمی‌نژاد در سال‌های تحصیلی خود از افراد موفق و شاگردان ممتاز بوده است و در دوران دبیرستان که در رشته ریاضی فیزیک تحصیل می‌کرد موفق شد با نمرات بالا دیپلم خود را اخذ کند.

بیوگرافی رضا قاسمی نژاد دریانورد از مشاهیر سمیرم

آقای قاسمی نژاد را می‌توان به عنوان اولین چهره یا جزو نخستین افرادی نام برد که از مناطق روستایی شهرستان سمیرم راهی موسسات سازمان بنادر و دریانوردی گردید وی یکی از نخبه‌های شهرستان سمیرم بوده که با کسب رتبه ی عالی در کنکور سراسری ریاضی و فیزیک موفق به قبولی در دانشگاه بزرگ صنعتی اصفهان شده است.

لازم به ذکر است که شهرستان سمیرم در حدود 165 کیلومتری جنوب غربی شهر اصفهان قرار دارد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *