بیوگرافی رضا مسعودی شهردار منطقه ۵ شیراز کیست +علت مرگ یا قتل

بیوگرافی رضا مسعودی شهردار منطقه ۵ شیراز کیست +ماجرای قتل و عکس

رضا مسعودی شهردار منطقه ۵ شیراز به شکل مشکوکی در خانه اش به قتل رسید و پلیس به دنبال سرنخ هایی برای دستگیری قاتل است ابتدا گمان میرفت که رضا مسعودی خودکشی کرده است اما بعد از بررسی های بیشتر مشخص شد که او توسط افرادی با شی نوک تیز به قتل رسیده است.

بیوگرافی رضا مسعودی شهردار منطقه ۵ شیراز کیست و ماجرای قتل رضا مسعودی شهردار شیراز را به همراه جزئیات کامل قاتل را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی رضا مسعودی

رضا مسعودی شهردار منطقه ۵ شیراز بوده که در 22 اردیبهشت 1403 در خانه اش به طرز مشکوکی فوت کرد و به نظر میرسد که ایشان به قتل رسیده باشد هنوز پلیس علت دقیق فوت او را علام نکرده و اعلام کرده در حال بررسی ماجرا است.

بیوگرافی رضا مسعودی شهردار منطقه ۵ شیراز کیست +علت مرگ یا قتل

شهردار منطقه ۵ شیراز کیست

روز گذشته جسد یک مرد میانسال در خانه ای در منطقه 5 شیراز کشف شد که بعد از بررسی مشخص گردید او شهردار منقطه 5 شیراز است که به طرز مشکوکی فوت کرده است پلیس احتمال میدهد که او به قتل رسیده باشد بنابراین تحقیقات خود را در این زمینه اغاز کرده است.

بیوگرافی رضا مسعودی شهردار منطقه ۵ شیراز کیست +علت مرگ یا قتل

ماجرای فوت یا قتل

به دنبال پیدا شدن جسد بی‌جان شهردار منطقه ۵ شیراز در خانه‌اش تحقیقات پلیس برای کشف راز مرگ او آغاز شده است. به گزارش خبرگزاری ایمنا از فارس، جسد بی‌جان شهردار منطقه ۵ شیراز امروز در خانه‌اش پیدا شد و به دنبال آن تیم‌هایی از پلیس آگاهی استان فارس راهی محل حادثه شدند.

ر صحن شورای شهر شیراز اعلام شد که یکی از مدیران شهری شیراز به دست افراد ناشناس به قتل رسیده است.

به گزارش تسنیم، پس از اعلام خبر صحن شورای شهر شیراز بلافاصله تعطیل شد.

ساعتی پیش در صحن شورای شهر شیراز اعلام شد که یکی از مدیران شهری شیراز به دست افراد ناشناس به قتل رسیده است.

بیوگرافی اسفندیار عظیمی بخشدار گوهرکوه تفتان +ماجرای ترور

جزئیات جدید از قتل رضا مسعودی

معاون دادستان و سرپرست دادسرای ویژه امور جنایی و جرایم امنیتی شیراز توضیحاتی درباره خبر قتل شهردار منطقه ۵ شیراز را ارائه کرد.

دره‌شوری، معاون دادستان و سرپرست دادسرای ویژه امور جنایی و جرایم امنیتی شیراز درباره خبر قتل شهردار منطقه 5 شیراز گفت: در ساعت 14:35 ‌روز ‌یکشنبه‌ از فرماندهی انتظامی استان فارس خبر کشف جسد شخصی مذکر در منزل مسکونی واصل شد؛ بلافاصله بازپرس ویژه قتل‌عمدی و اکیپ بررسی صحنه وقوع جرم و تیم کارآگاهان آگاهی به محل اعزام شدند.

وی در ادامه گفت: بررسی‌های اولیه دلالت بر آن دارد که در منزل شخصی مرحوم درگیری واقع شده است. آثار جراحت ناشی از برخورد شیء احتمالاً نوک‌تیزی به جسد نیز رؤیت شد؛ لذا ما وقوع جنایت و ارتکاب قتل عمدی را تأیید می‌کنیم.

آثار قتل در خانه اسفندیار عظیمی وجود دارد

سرپرست دادسرای ویژه امور جنایی و جرائم امنیتی شیراز درباره خبر قتل شهردار منطقه ۵ شیراز گفت: بررسی‌های اولیه دلالت بر آن دارد که در منزل شخصی مرحوم، درگیری واقع شده است. آثار جراحت ناشی از برخورد شیء احتمالاً نوک تیز به جسد نیز رؤیت شد؛ لذا ما وقوع جنایت و ارتکاب قتل عمدی را تأیید می‌کنیم.

به گزارش شبکه شرق، معاون دادستان و سرپرست دادسرای ویژه امور جنایی و جرائم امنیتی شیراز توضیحاتی درباره جزئیات ماجرای قتل شهردار منطقه ۵ شیراز ارائه کرد.

او در ادامه گفت: بررسی‌های اولیه دلالت بر آن دارد که در منزل شخصی مرحوم، درگیری واقع شده است. آثار جراحت ناشی از برخورد شیء احتمالاً نوک تیز به جسد نیز رؤیت شد؛ لذا ما وقوع جنایت و ارتکاب قتل عمدی را تأیید می‌کنیم.

او با بیان اینکه تحقیقات قضایی توسط بازپرس ویژه در این باره شروع و دستور بررسی‌های فنی صادر شده است، گفت: امیدواریم به زودی زوایای پنهان مسئله روشن شود و متهم یا متهمان نیز دستگیر شوند.

دره‌شوری تأکید کرد: سرنخ‌ها و فرضیه‌های مختلف و همچنین افرادی در فهرست بازپرس قرار گرفته اند و مسئله در حال پیگیری ویژه است.

سردار رهام بخش حبیبی، فرمانده انتظامی استان فارس نیز شخصاً در این محل حاضر شد و روند بررسی کارآگاهان را فرماندهی کرد.

نوشتنی است روز گذشته، یکصد و پنجاه و سومین جلسه علنی ششمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز که بعدازظهر یکشنبه از ساعت ۱۴ آغاز شده بود، به سبب شنیده شدن خبر مرگ شهردار منطقه ۵، نیمه‌تمام ماند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *